פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

קרן רוזנר - מעצבת פנים. טור אישי.
מעוניין לקבל מידע בעניין עיצוב חנויות ועסקים? 

כל מה שצריך לדעת לפני ביצוע עיצוב פנים לדירתכם

בין אם אתם מתכננים לעבור בקרוב לדירת חלומותיכם החדשה ובין אם אתם חיים כבר שנים בביתכם ומרגישים שיש צורך בשינוי מרענן, עיצוב פנים לדירה הינו תהליך חשוב, מלהיב ומאתגר אשר מתאים את דירתכם החדשה לאופי ולחזון בו אתם הייתם מעוניינים לראות אותה, מחלק את חלל הבית באופן יעיל ומקורי ומעניק לדירה אופי ייחודי משלכם. מהם השלבים שיש לבצע בדרך לעיצוב פנים שיענה בצורה האופטימלית על צרכיכם וישרת אתכם בצורה הנאמנה ביותר וכיצד יש לבחור מעצבת פנים שתענה על צרכים אלו? על כך במאמר שלפניכם:  הכרויות לדתיים


1)      ראשית יש להחליט על בעל התפקיד אותו אתם מעוניינים שיבצע הליך זה. כמובן שניתן לנסות ולבצע את הליך העיצוב בכוחות עצמכם ולחסוך בכך במשאבים כספיים, אולם זכרו שעיצוב פנים של דירות, ככל מלאכה אחרת, הינו תחום בו ככל שבעל המקצוע הינו בעל ניסיון רב יותר ותפיסה עיצובית הדומה לזו שלכם, כך גדלים הסיכויים לשביעות רצון גבוהה יותר. עיצוב בכוחות עצמכם עשוי לחסוך כסף לטווח הקצר, אולם מאחר וזוהי סביבת המגורים העתידית שלכם מומלץ להשקיע בה ולנצל את מלוא החלל שלה בשיתוף פעולה עם מעצב מקצועי ובכך ליהנות מחלל מגורים אידיאלי לכם ולבני משפחתכם.

 

2)      במידה ובחרתם לעבוד עם מעצבת פנים חשבו טרם הפגישה כיצד הייתם מעוניינים שדירתכם הנוכחית או ביתכם החדש ייראו. האם סידור חלל המגורים והחדרים הנוכחי הוא האופטימלי עבורכם? כיצד ניתן לנצל בצורה מקסימלית את החלל שברשותכם והאם ישנם אזורים שכיום הינם בלתי מנוצלים? מה סדר הגודל התקציבי אותו אתם מעוניינים להשקיע בעיצוב הבית? האם ישנם שינויים עתידיים שתרצו לעשות בדירה? (ילדים נוספים, ילדים אשר עוזבים את הבית, חלוקת הדירה והשכרתה וכיו"ב), האם אתם מעוניינים באזורים מוארים יותר בבית? האם ישנם קירות פנימיים שאתם מעוניינים לשבור בכדי להגדיל חלל מסוים או לחלופין מחיצות וחדרים אשר אתם מעוניינים להוסיף? האם אתם מעוניינים גם בעיצוב התאורה וגופי התאורה בבית?

 

3)      לאחר שישבתם וחשבתם על כיוון כללי לעיצוב פנים הדירה הגיע העת לבחור מעצבת פנים. מומלץ לראות תיק עבודות קודם שלו בכדי לוודא שהיא עונה על טעמכם העיצובי. אם אתם מכירים בני משפחה וחברים אשר עבדו עם מעצבת פנים בתקופה האחרונה מומלץ לבקש מהם המלצות. ניתן גם לחפש באתרי אינטרנט ולקיים שיחת טלפון עם המעצבת בכדי לוודא את התאמתו לכם מבחינה סגנונית, ויזואלית ותקציבית. ניתן גם לבקש לדבר עם לקוחות קודמים של המעצבת כדי לבדוק את שביעות רצונם מתוצאות העיצוב.  הכי חשוב לקיים פגישת הכרות כדי לראות שנעים לכם עם אותה מעצבת , אחרי הכל היא מתכננת לכם את הפינה הכי אינטימית שלכם, את הבית שלכם.


4)      לאחר בחירת המעצב/ת הגיעה העת להתחיל בעבודה. שבו עימה ודונו עימו על האופן בו אתם מעוניינים שביתכם ייראה. היו פתוחים לרעיונות ולהצעות מצידה ושימו לב האם הצעות אלו מתאימות לכם מבחינה תקציבית והאם הן דורשות שכירה נוספת של קבלן לצורך ביצוע שיפוצים בבית. בדקו האם המעצבת עובדת כחלק מסטודיו המספק פתרונות אדריכליים וקבלניים לצד עיצוב הפנים.  מומלץ לשמור בעת תכנון עיצוב הבית על איזון בין האסתטיקה העיצובית לבין יעילות העיצוב לחיי היום יום וניצול חלל מקסימלי. כך לדוגמא ניתן להחליף שולחן לפינת האוכל לכזה המתאים יותר לעיצוב החדש, אולם יש לדאוג כי הוא יהיה בגודל המתאים לפינת האוכל ולכמות הסועדים המינימלית הנדרשת. הישארו עם ראש פתוח וסמכו על אשת המקצוע שבחרתם.

 

5)      הליך עבודה תקין ויעיל ביניכם לבין המעצבת הוא כזה אשר עונה על כלל צרכיכם - מהרחבים ביותר דוגמת פרטיות, אירוח, מרחב וכד' ועד לפרטים היומיומיים והטריוויאליים ביותר שיהפכו את ביתכם לנח ולנעים יותר לחיות בו. מתן חופש פעולה ויצירתיות לצד האמנותי והמקצועי של המעצבת מתוך הבנה כי זוהי תחום מומחיותה, לצד קבלת המעצבת את צרכיכם  ומתן מענה מוכוון לקוח ומקצועי ככל האפשר הם הגורמים אשר יובילו אתכם לחיות בבית איכותי, נגיש, נעים ויפה ולתחושת סיפוק ושביעות רצון מהליך עיצוב הפנים.

 

* קרן רוזנר הינה מעצבת פנים, בוגרת החוג לעיצוב פנים במסלול האקדמאי של המכללה למנהל ובעלת תואר ראשון בעיצוב פנים B Interior Design. סטודיו Rozner מתמחה במגוון רחב של פרויקטים בתחום עיצוב הפנים: תכנון ועיצוב דירות ובתים פרטיים,עיצוב משרדים,עיצוב מסעדות ובתי קפה, עיצוב ביתנים לתערוכות ועוד. הסטודיו עובד בשילוב עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחומם ומעניק עיצוב ייחודי לכל לקוח.

הליך העבודה בנוי על שיתוף פעולה מלא בין המעצבת לבין הלקוח כולל ליווי מקצועי משלב החלום ועד להגשמתו. תהליך העבודה הוא אישי וכולל: גיבוש קונספט ותדמית, תכנון וחלוקת החלל, ניהול והפקת הפרויקט, ליווי ופיקוח במקביל לעבודת בעלי המקצוע, עיצוב ריהוט ואובייקטים בחלל, עיצוב גרפי וכן ליווי בבחירת חומרי גמר.

 לצפיה בקו"ח

לפרטים ניתן לפנות: אתר אינטרנט www.roznerd.com נייד -  052-4588593 | מייל - roznerd@gmail.com

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום