פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

 

כשאמנון השתלט על אמנון: על סגירת העונה של "פנים אמיתיות"

"פנים אמיתיות עם אמנון לוי" סוגרת עוד עונה סנסציונית אך נטולת עומק ממשי. וגם: הצנזורה בישראל מגוחכת ועובדת שעות נוספות  הכרויות לדתיים

פנים אמיתיות עם אמנון לוי סוגרת עונה, וטוב שכך. תוכנית התחקירים של לוי לא השאירה חותם ממשי. אם תשאלו את עצמכם מה זוכרים מהעונה הנוכחית של פנים אמיתיות, סביר להניח שתזכרו בעיקר כתבות הקשורות לעולם הדתי. החרדיות ביום שהופכות בלילה לרקדניות ברים אדומות, פה כתבה על ברסלבים הזויים, שם כתבה על דניאלה וייס, תחקיר על כת חרדית סהרורית באירופה וכמובן "אמנון נגד אמנון" - הרב אמנון יצחק מופיע על מסך "הטמבלוויזיה" ומתפלמס עם אמנון לוי המודאג על סוגיות של דת, מדינה וש"ס. 
מדי פעם היו הברקות מעולות כמו סיפור הירושה של הדיווה הישראלית שושנה דמארי, המסע של אייל פלד, פרשת מרגל הק.ג.ב שטיפס לעמדה בכירה בישראל, פרשת כת לב טהור שהפכה את הקרביים, אבל בשורה התחתונה, הרושם שנשאר מאמנון לוי זה שהוא מחפש את הסיפור הסנסציוני והרועש ופחות את התחקיר העמוק שמשאיר חותם של שינוי מציאות. לכן, כל מה שזוכרים מתוכנית התחקירים של לוי זה "אמנון נגד אמנון" - התכתשות משעשעת בין רב מחזיר בתשובה לעיתונאי שעסוק בלהיות נדהם מכל שורה שאומר הרב אמנון יצחק. 
גם כשמגגלים אמנון לוי בגוגל קופץ לו אמנון יצחק בתוצאות הראשונות, משתלט על הפנים האמיתיות באמת של אמנון לוי. אולי זו הסיבה שאחוז גדול מהכתבות הגדולות של "פנים אמיתיות" עסקו בעולם החרדי. מלחמות בין העולם החרדי לחילוני תמיד יצרו עניין, הבעיה היא שזה קל מדי. להפוך את דניאלה וייס, נערת גבעות שמסרבת להתבגר לסנסציה מרגשת זה סיפור שקל מאוד לעשות אותו. 

חרדים הזויים וחובבי כתות תמיד יגרמו ללסתות ליפול, ועם מוזיקה מפחידה ופנים מודאגות (אמיתיות?) של אמנון לוי, אפשר להפוך את החרדים האלה לסיפור רועש ומרגש. אבל בשורה התחתונה, זה לא משאיר חותם בבשר. התחקירים של אמנון לוי בעיקר עובדים על בלוטות הרגש והבטן של צופיו. מה נשאר מזה בסופה של עונה? אמנון יצחק. 
ניזונים ממקורות זרים

אחרי שהפרשנים והכתבים הפוליטיים מילאו את המסכים בימי הבחירות, חזרו לקדמת הבמה הכתבים 
הצבאיים במלוא הדרם. צה"ל, על פי מקורות זרים כמובן, תקף בסוריה שיירות ומשלוחים של טילים נגד מטוסים, שעלולים ליפול לידי חיזבאללה, ובכך ניתן האות לחזרתם של רוני דניאל ואלון בן דוד וכל המקמטי גבות עם קול הבאס הצרוד לתחילת המהדורה. 

 

 

עמית סגל ורינה מצליח שהיו עסוקים בשבועות האחרונים במילוי טבלאות משונות על הרכבים קואליציונים נעלמו אתמול מהמהדורה. אפשר היה לראות על פניו של דניאל את הגיחוך כשהביע את המילים "על פי מקורות זרים". כל העולם ואשתו מספרים מה קרה מעבר לגבול הצפוני של מדינת ישראל ורק בישראל הצנזורה עובדת שעות נוספות. 

אנחנו לא באמת יודעים אם צה"ל תקף, אלו רק מקורות זרים שמספרים לישראלים מה הצבא שלהם עושה. גודל האבסורד היה כאשר כל הערוצים פשוט שידרו מה שמשדרים בכל העולם. עיתונאים שפירטו באופן המפורט ביותר כמה מטוסים תקפו, באיזו שעה ובמה פגעו כוחותינו בעורף האויב. עד מתי נחיה עם פארסת ה"על פי מקורות זרים ? " 

 

 

 

מקור הכתבה: מעריב לצפיה לחצו כאן
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום