פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

למות מסרטן אבל עם שיניים יפות...בחסות ש"ס

הידעתם? ש"ס הצביעה להמשיך את ההפלרה באפריל השנה

הפלרת מי-שתייה היא הכינוי להוספה מערכתית על ידי רשויות המדינה של פלורואיד למי שתיה המועברים לשימוש האוכלוסיה.הכרויות לדתיים
אפילו שהם יודעים שזו הרעלה גמורה (מצד הממשלה בשיתוף האחים עופר ועוד חברות מסין וספרד שבמקום לשלם כסף לקבור את הפסולת הרעילה שלהם ,הם פשוט שופכים אותה למי השתייה שלנו בטענת שקר שזה מועיל לשיניים וגורמים למחלות קשות כמו סרטן וכו'. והממשלה עוד משלמת להם כסף על זה!) והובאו לפניהם ולפני חכ"ים רבים ההוכחות והם אפילו חתמו על הבקשה להצעת החוק כדי להתחיל להגיש את החוק וכשהגיעה השעה להצביע באפריל השנה הם הצביעו נגד החוק שהיה יכול להביא להפסק ההפלרה!

ככה ש"ס דואגים לשכבות החלשות ? ובפרט לחרדים שבקושי גומרים את החודש? מה הם חושבים שלשכבות החלשות יש כסף לקנות מים מינרלים ? (דרך אגב מסנני מים כמו תמי 4 ודומיהם לא מנקים את החומצה הפלואורידית כמו שהם מודים באתר שלהם) אפילו שידעו את גודל החומרה של העניין עדיין הצביעו לפי דרישת ביבי נגד החוק שהם עצמם חתמו להביא אותו להצבעה . זו בגידה טוטאלית במצביעים שלהם ופה מדובר כבר בשפיכות דמים ממש בנוסף לנזק הכספי והנפשי שנגרם למשפחות שקרובם חלה בסרטן או מחלה אחרת!   עורך דין פשיטת רגל

ש"ס היא מפלגת פרוקסי של הליכוד ותו לא !! (עוד דבר: עצם זה שביבי כפה הצבעה על לכאורה חוק משני כזה - מראה כמה הם רציניים להמשיך בזה ויודעים היטב מה הם עושים)מכל האמור לעיל: כל המצביע לש"ס מצביע לביבי ולגזרות שלו שהוא עומד לחדש לאחר הבחירות!

 

גילוי העוולות מקרב את הגאולה עפ"י תקוני הזוהר:

עוד יתרון לומר את העוולות שהמדינה עושה הוא, כי זה מקרב את הגאולה על פי מה שכתוב בתיקוני הזוהר שכשהערב רב דוחקים את ישראל בגזרותיהם הגאולה מתקרבת ושהם מרפים אז מתרחקת. כי הם קיבלו 70 שנה של שילטון אבל כמו שבגלות מצרים יצאנו לפני הזמן בגלל קושי השעבוד כך גם כאן. אבל צריך להגיד לעם את מה שעושים להם כדי שתכבד על העם העבודה וירגישו קושי השעבוד ממה שכבר הערב רב עושים להם ולא יהיה צורך בגזרות חדשות כי העוולות האלו מתקיימות גם ככה רק שלא ידעו עליהם מלפני כן ואז ירגישו את הדוחק של הערב רב עוד יותר ובזה לא יהיה צורך בדוחק נוסף כמו שביבי מתכנן גזרות נוספות לאחר הבחירות .(משל לאחד שנושא שק על גבו וכל הזמן מוסיפים לו עוד ועוד משא על גבו והוא ממשיך לשאת בקושי את המשא עד שמישהו בא ומגלה לו : אתה יודע שאתה נושא 150 קילו על גבך? מיד חלשה דעתו וכרע תחת משאו בלי שהיה צורך להוסיף משא נוסף על גבו)ולכן חשוב לגלות העוולות לעם.

 

אני מקווה שהרב אמנון יתייחס לעניין ההפלרה בדרשותיו כמו שהוא רמז שלקראת סוף הקמפיין הוא יגלה את העוולות הגדולות שהמדינה גורמת לאזרחים והם בכלל לא מודעים לזה!

יש בזה יתרון גדול לחשוף את עניין ההפלרה לציבור. אם הציבור ישמע שזה מה שעושים לו ועוד שהחכ"ים לא עושים כלום בעניין הוא מיד יזדעק לעצור את זה. הרי פה מדובר בחיים ומוות לא בעוד גזרה כלכלית!

ועוד שיש הרבה אזרחים (וביניהם הרבה צפונבונים )שאין מי שיקשיב להם בעניין זה והם יכולים להיות מצביעים פוטנציאלים לכח להשפיע לכן מומלך להוסיף זאת למצע.

 

נכון שזה היה מסוכן עד עתה לדבר על זה(ראה מה קרה לרב משולם שליט"א). וכמו שהזהירה הגמרא על רשע בשעתו ( כמו הערב רב שקיבלו שילטון) צדיק ממנו בולע אבל צדיק גמור אינו בולע .וצדיק גמור זה מי ששרש לגמרי את כל המידות הרעות לגמרי. ראה כל העניין בליקוטי מוהר"ן תורה ח' (וכתב הרב נתן מברסלב שבכל מקום שכתוב צדיק האמת בליקוטי מוהר"ן הכוונה ל 3 הצדיקים הרשב"י האר"י ורבי נחמן שהם אותה נשמה וגם האר"י ורבי נחמן נפטרו באותו גיל 38 וכן רבי נתן נפטר באותו גיל של רבי חיים ויטאל ורבי נחמן העיד על עצמו שהוא מעולם לא עמד על מדרגה אחת מימיו ולכן כדי להמשיך להתעלות הוא חייב לצאת מגופו הגשמי ועוד אמר שבכל נשימה ונשימה שלו הוא מכפיל את השגתו - כל זה להראות ההקבלה בין 3 הצדיקים) ולכן כדי להתגרות ברשעים בלי לפחד מסערת הרשע (הערב רב במקרה זה)צריך להיות דבוק ומקושר לצדיק אמת ולבטל דעתו אליו דהיינו לאחד מהשלושה הנ"ל (עדיף רבי נחמן שבתורתו כלולים גם תורת רשב"י והאר"י) ואז לא יוכלו לו.

 

מקורות:

על ההפלרה: לחצו כאן

57 החכי"ם שחתמו להגשת החוק: לחצו כאן

ההצבעה בכנסת: והבגידה של ש"ס: לחצו כאן

כתבה על ההצבעות של ש"ס נגד השכבות החלשות :לחצו כאן

עתירה חדשה לבג"ץ : לחצו כאן

הודעה זו הגיעה כלשונה (מלבד הכותרות) למערכת אתר האוהדים מאחד האוהדים. לשיפוטכם
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום