פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הייתה מלחמה בין האמת לשקר. השקר ניצח. גם בשואה השקר ניצח.

ההפסד הוא של כולנו: התנהגותה של ש"ס גרם לה עצמה נזק של בסביבות 3 מנדטים.

כמויות אדירות של לשון הרע הציפו את האתרים החרדים וערוצי הרדיו החרדים, והקיטרוג הוא עצום.

עם ישראל לא עמד בניסיון. לא עמדתם בניסיון. לא עמדנו בניסיון. ניסו אותנו משמים: הרב אמנון יצחק הקים מפלגה וכולם ניסו לטרוף כתבה, רצו לראות במפלת מפלגתו. 

בואו נתבונן רגע...האם זה נכון להילחם ברב אמנון יצחק?

הרב אמנון יצחק אמר שהקים מפלגה כי הבין את הסכנה ביאיר לפיד. היום בדיעבד כולם רואים עד כמה הוא צדק.   הכרויות לדתיים

אנשי ש"ס במקום להרים את הרב אמנון יצחק ולתמוך בו, לומר לו: אשריך שאתה עומד מנגד להגן ולשמור על התורה...נלחמו בו...הוציאו נגדו פשקווילים, זרקו בקבוק לעברו, עשו נגדו הפגנות, הדפיסו פתקים מזוייפים, הריצו רכב עם כרוז בקולו הערוך של הרב שהוא חוזר בו ומבקש לבחור ש"ס, הרביצו לפעילי כח להשפיע. פורסם בערוץ 10 שאנשי ש"ס נתפסו מעלימים פתקים של כח להשפיע. תגידו לי אתם, עם היד על הלב: זה דתיים זה? כך נראים בחורי הישיבות שלנו?

כהרגלנו בקודש - אין צורך לקרוא את הכתבה - ניתן להאזין לקריין מקריא אותה. לחצו על הקובץ העליון מצד שמאל
במושב אדרת בשעה 08:30 נתבקשה המזכירה הראשית להסיר את פתקי כח להשפיע ומפלגה נוספת בטענה שנסגרה המפלגה.
כתוב בתורה: אדם ניכר בכוסו בכיסו ובכעסו...אז זו האמת עלינו? כך נראים פרצופי בוחרי ש"ס?
מי שחושב שהרב אמנון יצחק הפסיד ושס ניצחה טועה..טועה ובגדול. כולם הפסידו. כולנו הפסדנו. הפסדנו בגדול.
לא רק שש"ס איבדה מספר מנדטים, אלא מפלגת כח להשפיע שהייתה יכולה להיות חומה בצורה לימין נגד לפיד הרשע כבר לא תהיה (לפחות לא בקדנציה הזו)
במשך כל ההסטוריה היהודית, עם ישראל סבל מגזירות שמד כשביטלו תורה או בגין לשון הרע, שנאת אחים וכו'...
וכעת סכנה מרחפת על כלל עם ישראל לגייס בחורי ישיבות...כל בעל דעת תורה מבין שמדובר על גזירת שמד חדשה על עם ישראל. השואה בדרך. פצצת אטום מאיראן מסכנת אותנו כרגע. 
אם יגוייסו בחורי ישיבות - כח הסטרא אחרא יגדל ומעצמות בינלאומיות נגד ישראל יתחזקו. 
עליכם להבין ולהפנים אחיי היהודים, האדם הוא עולם קטן. כל מה שאתה חושב משפיע בעולם כולו. קוראים לזה אפקט הפרפר.
אם כח הימין (הדתיים) גובר, אז הכח שלנו בעולם כולו ובעולמות העליונים כולו גובר ויש שקט לישראל, אבל אם חלילה צד השמאל גובר (החילוניים), אז מעצמות על יצאו נגד ישראל כי יקבלו אישור מן השמיים. 

אז דתיים יקרים, במי לחמתם? ביהודי שרצה להציל אותנו מגזירות שמד? מיהודי שרצה לשמור על גחלתה של התורה?

כעת נותרנו עם יאיר לפיד ושמאל חזק שמטרתו לגייס בני ישיבות וכח התורה נחלש. כל מטרתו של הרב אמנון יצחק הייתה לגייס קולות נגד יאיר לפיד, כדי להוסיף כח לקדושה, כדי למנוע את המצב המסוכן שאנחנו נמצאים בו כעת.

בנפול אויבך אל תשמח ובכשלו אל יגל לבך, פן יראה ה' ורע בעיניו וגו'....כל מי ששמח במפלת מפלגת כח להשפיע הוא עם הארץ - הוא גם פוגע בעצמו וגם אינו משכיל להבין את ההשלכות של מה שיקרה מעתה ואילך.

ואנחנו, אוהביו של הרב אמנון יצחק, תמיד איתו, לצידו, תומכים ובוטחים.

אין אדם בעולם יותר נקי מהיהודי הזה. 

כעת כחו בשמים הוא אדיר, רוצו להתברך מהיהודי הזה, שבמשך 4 חודשים הושפל, נדכא, התבזה. הוא נקי מעוונות. 
לא רק שעשה מיליון בעלי תשובה, וקידש את ה' בעולם כולו, ויש לו עשרות אלפי סרטונים ביוטיוב של דברי תורה שנשמעים בכל מקום בעולם כל הזמן, אלא עכשיו הוא גם עבר ליבון והוא טהור וקדוש. 
זה יהודי שראוי להערצה: הוא ידע מראש לאן הוא נכנס...הוא אדם חכם כידוע לכולנו, ולכן הוא ידע שיילחמו בו וכלשונו: "ידרכו עלי כמו שדורכים על שטיח"...ולמרות זאת, הקים את המפלגה מכיוון שידע שצריך לשמור על התורה נגד לפיד.

וכל מי שנלחם ברב אמנון יצחק וכביכול ניצח אותו: עונשכם גדול מן השמים, לא ניצחתם את הרב אמנון יצחק. ניצחתם את התורה. לא השפלתם את הרב אמנון יצחק, השפלתם את התורה.
ואם יש ביניכם בחורי ישיבות שנלחמו ברב אמנון יצחק, דעו לכם: אולי בשנה הקרובה תגוייסו...מי יודע כמה דתיים יחזרו בשאלה כשיהיו בצבא. מי יודע אילו גזירות שמד יקומו על עמנו.
הקדוש ברוך הוא ינקום את דמו של הרב אמנון יצחק: השקר ניצח. יאיר לפיד מתכוון בקרוב לרקוד על דם החרדים, לגייס בחורי ישיבות, להוריד תקציב אברכים כדי שיצאו לעבוד...
ומה איתנו? ה' ירחם...
המנצח היחיד הוא הרב אמנון יצחק.
הוא עשה לשם שמים ועשה את המוטל עליו: כפי שאין חובתנו להבין את הלימוד אלא ללמוד, כך אין חובתו של הרב אמנון יצחק לייצר מנדטים אלא לנסות להגן על התורה. ה' קובע מה יהיה, והעיקר שעשינו את הדבר הטוב והנכון.

וכעת, אתם מוזמנים לצייר לעצמכם את התסריט הגרוע ביותר: תיזכרו בהתנתקות שעשה אריאל שרון, איך בכו משפחות כשנלקחו מבתיהם והרסו אותם...
עכשיו תדמיינו בחורי ישיבות נלקחים בכח לצבא..שוטרים נכנסים לישיבות אוזקים "משתמטים"...דמיינו את ישיבת פונוביז' ריקה...אולי איזה כסא ובחור עושים נחת רוח לה' השאר במדים ירוקים...ויאיר לפיד יושב וצוחק מהצד

האוהדים

יש עתיד באה לעשות שינוי: גיוס בחורי ישיבות, ביטול התקציב לחרדים ועוד...

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום