פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הערכות: אנשי ש"ס ניסו להתנקש בחייו של הרב אמנון יצחק

הערב 14/01/2013 הייתה צריכה להתקיים הרצאתו של הרב אמנון יצחק שליט"א בבית שמש באולם מפואר כרגיל.  הכרויות לדתיים

אמנם לקראת צהריים, קיבל ארגון שופר שיחות טלפון עם איומים שלא כדאי לרב להגיע, תוך כדי איומים על חייו ממש. במקביל לכך, הודבקו פוסטרים בכל רחבי בית שמש הקוראים לציבור לא להשתתף בכנס זה, בטענה שהם שמעו שמועה שהרב אמנון יצחק זלזל בכבודו של מרן הרב עובדיה יוסף שליטא.

למדפיסי ומדביקי הפוסטר אין מידע לגבי עניין זה ומעולם לא הוכח, אך השמועה עשתה לה כנפיים. לקראת אחה"צ התקשר בעל האולם לארגון שופר בתחינה לבטל את האירוע מכיוון שמאיימים עליו שאם יקיים את ההרצאה, יהרסו לו את המקום.

ארגון שופר לא חת מפני איש, ורגיל באיומים מהעולם החילוני, והודיע לבעל האולם כי יזמין את משטרת בית שמש להגן על המקום במהלך ההרצאה...

ההרצאה החלה באבטחה כבדה, לא עבר זמן רב עד ש...

דיווח על ידי פעיל כח להשפיע: "זרקו על הרב רימון עשן באמצע ההרצאה...זה היה מפחיד, אנשים רצו בבהלה כדי לנשום, חבל על הזמן מה שקרה שם. אתה לא מבין."

ההרצאה שהייתה אמורה להתקיים בבית שמש, בוטלה למרות האבטחה הכבדה. גורמים שהיו במקום מספרים שהייתה אלימות, הזמינו אמבולנס, הקהל נס על נפשו מחוץ לאולם כדי לנשום אויר צח, ועדיין לא ידוע מה מצבו של הרב אמנון יצחק.

בתום כתיבת כתבה זו דווח למנהל אתר האוהדים מפעיל בשטח בשעה 22:58 הרב נפגע מהגז ופונה מהמקום. מצבו של הרב אינו ידוע

פעילי שס שנכחו במקום אמרו שהם המומים בעצמם מהמקרה, והחליטו בו במקום לשנות את הצבעתם ויבחרו כח להשפיע

זה הזמן להתאגד ולקבל על עצמנו קבלות להצלחתו של הרב לחצו כאן
וכעת 23:41 פירסם הכתב ישי כהן באתר כיכר השבב, שאני מייסד אתר האוהדים לקוי בנפשי כביכול בשמו של רבנו. מה הסיבה לכך? הוא מנסה להתנקם בי על שהכנתי סרטון החושף את פרצופו האמיתי

דעו לכם שכל מה שקרה הלילה הוא תוצאה של הפצת דברי הסתה מצד כתבים, ובעיקר מהכתב ישי כהן שבמשך חודשים הפיץ שנאה ושקרים בעשרות כתבות נגד כבוד הרב אמנון יצחק. כתבותיו השקריות והנבזיות חיממו את הגיזרה החרדית, וכעת ניסו להתנקש בחייו של מורנו ורבנו...הרב אמנון יצחק הודיע בשער בת רבים כי הכין נגדו כתב תביעה ואמר: "הוא יצטרך לעבוד בפרך כדי לשלם לי"

אסור לקרוא בכתבות שלו

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום