פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

מקור: הבלוג של פעילי שס
לצפיה במקור לחצו כאן

הבלוג של פעילי שס

למי למי יש יותר כבוד?
חלפו כמעט 13 שנים, 13 שנה שמרן רווה נחת, 13 שנים שמרן לא הפסיק לאהוב, לחבב ולסמוך
"בכל ביתי נאמן הוא" אמר מאות פעמים מתוך נחת רוח והזכירו לשבח בספריו, סטר לו בחיבה ובירכו ללא הפסקה "פיו כפי" אמר ברגש לאליהו ישי.   עורך דין פשיטת רגל

לנו פעילים בשטח יש הרגשה שהכל מתחיל פתאום להתפרק, השטח הרדום, ההצגות בכנסים שלא משדרים את המציאות, הסקרים המתנדנדים, הטלמרקטינג הראשי עובד בלי חשק השיחות הזועמות נגד שס מדברות בעד עצמן.
הרב אמנון יצחק

האריה חזר לאחר תחנונים, מרן שליט"א ריחם עליו, ומאז ליבי תפילה שיתן האריה למרן מנוחה, כבר חודש שהוא משתולל ללא הצלחה, לקנות לו מקום של כבוד מרוקאי. 
זה מעורר בחילה. שס מתעוררת למציאות חדשה. מציאות של תככים ומזימות, מציאות של שלטון יחיד, שלטון המאיים למוטט את כל מה שנבנה מתוך קושי ומאמצים רבים. המפלגה של בני התורה נכבשה, המנהיג היחיד והבלעדי מרן רבינו עובדיה יוסף אינו לבד, האריה רובץ לפתחו וממתין.

הכרויות לדתיים
אריה, רק חזרת וכבר פגעת, מצד אחד מכתב תמים שאינך חפץ להיות יו"ר ויומיים אחר כך בראיון טלוויזיוני הצהרת בגאווה, אני היו"ר אני בעל הבית (רק בלי תואר) ונפנפת באתרים קיקיוניים במכתב ששווה ליום הבחירות.
 
אנו רוצים את שס כמפלגה של בני תורה, לא רוצים את שס בריונית שמגייסת עדת מעריצים שישתרכו אחריך לצעוק את שמך כלהקת מעודדים בכדורגל. רוצים שקט תקשורתי, להפסיק את הפגיעה באחרים שמוחלים על כבודם בדומייה, רוצים שתפסיק את פולחן האישיות, זה לא מוסיף כבוד.
מרן הגאון הגדול שר התורה הרב עובדיה יוסף שליט"א
אייי אייי אריה, אריה..אריה - אם ישאג מי לא יירא מי לא יירא.... 

טוב צודקים, נכון שזה גורם לדרעי נחת רוח גדולה וניפוח החזה בגאווה ענקית לשמוע את גרונם הניחר של שיירת המעריצים (שחלקם נשכרו בכסף) אבל בינינו שידע מר דרעי שבדיוק לזה כיוון הח"כ בש"ס את המילה "מגלומן".

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום