פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הרב אמנון יצחק שליט"א: האשימו אותי שאני אשם במה שקרה למרן

אין גבול: מקורבי הרב עובדיה יוסף, אומרים כי האירוע המוחי שעבר הגר"ע יוסף בגלל הרב אמנון יצחק.  הרב אמנון יצחק: "שלושה עיתונים חרדים, לא התפתו ולא כתבו בכלל, כי הם חושבים שזה היה מבויים בשביל להצליח במפלגה."

ש"ס עוברת את כל הגבולות, והפעם ניסו להאשים את הרב אמנון יצחק במה שקרה למרן. בראיון עם דוקטורים מומחים, ניסו לשדלם לומר שמה שקרה למרן הוא עקב לחץ ופאניקה. הדוקטורים בתגובה: לא תצליח להוציא ממני קשקושים כדי להאשים אחרים. מרן מבוגר, זה נורמלי.  הכרויות לדתיים

"הם (בני ביתו המסורים של הגר"ע יוסף ואנשי ש"ס ק.ר) מסוגלים גם להסיע את הרב בשבת בשביל להצליח במפלגה" אמר הרב אמנון יצחק.

ר' אמנון הוכיח את הטענה שאנשי ש"ס מסוגלים לחלל, את השבת ואמר: "מאיפה אני יודע?, היינו בנהריה בשבת, אז יודעים שם שסגן ראש העיר הוא איש ש"ס, היה אוטובוס בחנייה בשבת על 'אדום לבן', אתם יודעים על 'אדום לבן' בשבת אין פיקוח עירוני, מגיע פקח עירייה שלא עובד בשבת, במיוחד מהבית, יהודי, על קטנוע עושה דו"ח לאוטובוס שיש עליו שלט 'כח להשפיע', שאר המכוניות שחנו באדום לבן לא עושה להם, מפלגה דתית? להחזיר עטרה ליושנה?".

הרב אמנון יצחק (צילום: חדשות 24)

כזכור, לפני כשבוע התפרסם מכתבו של הרב אברהם שלמה לייבוביץ, לפיהם הגראי"ל שטיינמן הורה לרב יצחק שלא לתקוף את ש"ס וכמו כן נתבקשו ש"ס...אבל ש"ס אינה חודלת מנסיונה הכושל להשפיל את הרב אמנון יצחק, למרות הוראתו של הגראי"ל, ועל כן נאלץ רבינו להגן על עצמו לצערו הרב.

הרב ליבוביץ כתב במכתבו: "נכנסתי למרן ראש הישיבה שליט"א וסיפרתי על חילול השם הנורא שיכול לצאת ואף על פי שמרן שליט"א אינו מתערב בבחירות כאמור לעיל בקשני לומר לך (לר' אמנון יצחק) לא לדבר נגד ש"ס ולא נגד הרבנים ח"ו אלא "תתמקד במצע מפלגתך" ובסוף בקשני תעשה שלום", אלא שש"ס לא מפסיקים להשפיל ולגנות ברדיו, לסלף מכתבים ולשקר לדוקטורים וחובת ההגנה של רבינו עומדת בעינה.

אנשי ש"ס לא שומרים על בריאותו של מרן. מקורביו של מרן הרב עובדיה יוסף שליטא משקרים ומסלפים את דבריו של הרב אמנון יצחק שליטא, ובעקבות כך ייתכן שנפגעה בריאותו של מרן. כידוע מרן אוהב אהבת נפש את הרב אמנון יצחק ,והשניים הופרדו לצערם של שניהם בעקבות בעלי אינטרסים. אתמול, לצערנו הרב, הובאו סילופים נוספים של הרב אמנון יצחק לאוזניו של מרן.

 היה ניכר שהרב לקח את השקרים קשה מאוד מאוד ללב ואין ספק שזה מה ששבר את גב הגמל, וקרה מה שקרה לצערנו

"כשהרב שמע את כל זה, הרב כינס את כל בני המשפחה וסיפר סיפור על רבי עקיבא איגר, שבתקופתו בני העיר של רבי עקיבא איגר אמרו שאי אפשר לסמוך על איזה פסק הלכה שלו, מכיוון שהוא כבר זקן, ואז רבי עקיבא איגר לקח את הדברים מאוד קשה, פתח את ההיכל ובכה, ואמר רבונו של עולם על תורתי אני מוחל אבל אתה על תורתך אל תמחל, ובסוף היה שאותם אנשים נענשו בצורה מאוד קשה וחמורה, זה הסיפור שהרב סיפר".

בני הבית שתקו...כנראה נבהלו מאוד...כי הבינו שעלולה הקללה לבוא על ראשם בעקבות מעשיהם

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום