פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

בס"ד

 

להלן כמה דברים חשובים לקראת ההרצאה בערב ולבחירות. ממליץ להעלות אותם לשיקול הרב.   הכרויות לדתיים

 

-עקב החשיפה המועטת יחסית בתשקורת וכן עקב כך שישנם קולות צפים רבים חשובה מאדהנוכחות בכניסה לקלפי והיכולת להשפיע עם שילוט/נוכחות/ודיבורים עם אנשים.

 

-חשוב לשאול את אנשי ש"ס האם בתשדיר הבחירות על כוכבית גיורהאם הכלה הרוסיה בלבוש הלא צנוע והחשוף וכן אותם גברים ונשים שנישקו אחד את השני האם זה היה באישור הרב עובדיה או רבנים אחרים. האם הם יודעים מזה או שולטים בזה. האם הרב עובדיה באמת שולט במפלגה ויודע מהתשדיר הזה שבכלל עורר מהומות אצל השמלאנים? גברים ונשים מקבלים כסף מש"ס לנשק אחד את השני ולבא בלבוש לא צנוע. האם זה בשליטת הרבנים או בשליטת העסקנים? ועל זה נאמר "מי נתן את ההוראה"?!

 

-לגבי רמי לוי ממליץ לתעד אותו או עובדים שלו לגבי הלחצים או כל הוכחה לכך. ולהציג בשידור את דאגת ש"ס לעם. הם אינם רוצים אלא להיותמלכי הביצה בנישה שלהם ולא רוצים להוביל את ישראל לגאולה אם כך הם מתנהגים לכבוד הרב.

 

-לגבי הרב עובדיה שלי"טא שתוך כשבוע וחצי הטריחו אותו 3 פעמים לדבר !!!! ובפעמיים האחרונות לאחר האירוע שעברכאשר ידו השמאלית בקושי זזה. ולאחר שציערו אותו. מי מצער את מר"ן? מי אמור לו שקרים על כבוד הרב? מי גורר אותו לדבר שוב ולהופיע בתשקורת בבריאותו שנגרמה אולי בגלל כל הרעל שמלעיטים אותו. ניתן לראות איך הרב מול רבני תימן מדבר כמי שמתחנן בגלל מצבה הרע של ש"ס בסקרים. שאותו הם קטעו מהסרט!!! כדאי שיתביישו שגוררים ומטריחים אותו ומלעיטים אותו בשקרים.

 

-לגבי אותם רבנים שמדברים נגד הרב. אולי צריך לתת להם אולטימטום עד הערב לחזור בהם ולתעד זאת או שיאמרו זאת בפומבי. כי אם יאמרו זאת לאחר הבחירות אולי תשובתם לא תהיה שלמה. ולא יקבלו את זכויותיהם חזרה על כך שדיברו נגד הרב.

 

-הרב אמר שאנשים לא יחשבו חלילה שלהצביע זה במקום קיום מצוות אך אולי ניתן לומר שמצווה זו תעזור לאנשים להוסיף מצוות? והאםהרב יוכל לתת ברכה מורחבת למצביעים?

 

-אדם אחד שאל אותי אם הרב יוכל להתייחס לנושא של הפלותואמר שיצביע לרב במקום לש"ס לגבי חוק שלא נאכף בנושא הפלות ועובדות סוציאליות גורמות להפלות. בחור בשם יובל ריבלין(יש לי מספר שלו אך הוא רוצה בעיקר שהרב יתייחס בפומבי). היה בעבר חבר להקה שלא קיימת שהופיעה עם הרב. אולי יצליח להשפיע על אחרים. ביקש אם הרב יוכל להתייחס לכך בפומבי.

 

תודה

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום