פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

"אור העולם" הינו ארגון להפצת יהדות
מטרת ארגון אור העולם היא להחזיר יהודים בתשובה בדרך חדשה שעד היום לא נראתה
מתוך רצון זה הוקמו 4 פרוייקים חשובים ביותר שמטרתן היא אחת: "להחזיר יהודים בתשובה"

1. פרוייקט צדיק נסתר - פרוייקט זה הינו אתר אינטרנט אשר יאגד את כל בתי התמחוי בישראל ובעולם במטרה שכל אדם בעולם רעב יוכל למצוא בלחיצת כפתור בית תמחוי קרוב למיקום הפיזי שלו, ובמקביל לסייע למתנדבים למצוא בתי תמחוי קרוב לביתם.

2. מערכת השדכנים של ישראל - מערכת זו הינה פיתוח יקר ערך לעם ישראל שמטרתה לאגד את כל השדכנים בישראל ובעולם במטרה לסייע לפנויים ופנויות למצוא את הזיווג המתאים ביותר עבורם בין כל השדכנים. למעשה, המערכת אוספת את הנתונים של כל השדכנים בעולם ומוצאת את ההתאמה ברמה הגבוהה ביותר וממליצה לשני השדכנים להפגיש בין הבחור לבחורה.

3. אינטרמייט בנה אתר בחינם - תוכנת אינטרמייט מאפשרת לכל יהודי לבנות אתר בחינם אפילו אם אין לו ידע מוקדם בבנית אתרים. כל אחד יכול. האתר הוא חינם לחלוטין. ללא שטיקים: אין דמי איחסון, אין דמי עיצוב, אין דמי שירות. כלום. הכל בחינם לחלוטין. כל מי שרוצה להקים אתר להפצת יהדות כמו הידברות של הרב זמיר כהן או שופר של הרב אמנון יצחק וכו', יכול לעשות זאת בחינם על חשבון ארגון אור העולם.

4. פורטל התורה והתשובה - במשך שנים רבות אספנו חומרים רבים מהארגונים השונים להחזרה בתשובה והקמנו את פורטל התורה והתשובה. האתר מאגד בתוכו את כל החומרים שמטרתן להחזיר יהודים בתשובה. האתר מסודר באופן כזה שכל אחד יכול למצוא פינה חמה ותשובות לכל שאלות הכפירה.
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום