פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

אמנון יצחק בגל"צ: "מסיתים לרצח נגדי"

המאבק בציבור החרדי הספרדי בין המחזיר בתשובה הרב אמנון יצחק, שמריץ את מפלגת "כח להשפיע", ובין ש"ס הולך ומתחמם, והבוקר פורסם מכתב עליו חתומים עשרות רבנים בו נאמר: "הרבאמנון יצחק מבזה את הרב עובדיה יוסף". בראיון לגלי צה"ל הוא תוקף: "זה חרטא ברטא כידוע אצל אנשי ש"ס והחצר. אנשים עוזבים את ש"ס לטובתי"  הכרויות לדתיים

הרב אמנון יצחק התייחס למכתב שפורסם הבוקר בעיתונות החרדית, עליו חתומים עשרות רבנים מזרחים שיצאו נגד תמיכתו בבחירות במפלגה החדשה "כח להשפיע", ואמר: "צלצלתי לכמה רבנים שהוחתמו על המכתב,   עורך דין פשיטת רגל

ורבים מהם אמרו שלא ראו את המכתב ולא חתמו עליו. זה כרטא ברטא כידוע אצל אנשי ש"ס והחצר. כך הם מנהלים מלחמת חורמה כבר שנים נגד מי שמנסה ללכת נגדם".

המאבק בין הרב אמנון יצחק וש"ס החריף בימים האחרונים והרטוריקה מתלהטת. בש"ס מוטרדים מזליגת קולות למפלגה בה תומך הרב אמנון יצחק "כח להשפיע", שאולי לא תעבור את אחוז החסימה, אך עלולה לנגוס במניין המנדטים שתקבל ש"ס. במכתב שפורסם הבוקר יש ביטויים קשים. "אנשי ריב ומדון שמבזים מערכות אלוקים חיים. הוא פוגע במאור עינינו מר"ן הרב עובדיה יוסף", נאמר בכרוז.

הרב אמנון יצחק אמר מנגד כי אין לו דבר נגד הרב עובדיה יוסף, וכי את המאבק שלו הוא מנהל נגד האנשים שמקיפים אותו. "אני אוהב את הרב עובדיה יוסף והוא אוהב אותי מאוד. מי שכתב את המכתב זה לא הרב עובדיה יוסף, כי נאמר שאסור לדון אדם ללא בית דין. הרב עובדיה יוסף לא יכול להוציא מכתב נגד ההלכה. יוצאים הרבה מכתבים עם החתימה שלו שהוא לא יודע עליהם בכלל".

הרב אמנון יצחק ניבא הישג גדול למפלגת "כח להשפיע": "אני אקבל שתי ספרות ואהיה הפתעת הבחירות. אנשים עוזבים את ש"ס ועוברים אלינו, במיוחד בגלל המלחמה שהם מנהלים נגדי".

להאזנת הראיון לחצו כאן

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום