פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

עברה מוות קליני פעמים, וחזרה עם שליחות

שמי מזלית ואני בת 38 אם חד הורית לארבעה ילדים מבורכים.
ברצוני לספר את סיפור חיי בקידוש השם יתברך ולמענו יתברך שזכיתי בהכרת השם ובאהבתי הגדולה והכל כמובן לעילוי נשמת נפטרי עם ישראל אותן נשמות אבודות בשבילם ולמענם!
אז אתחיל את הסיפור שלי!   הכרויות לדתיים
בגיל 17 זכיתי להכיר את השם יתברך בחזרה בתשובה אני ובן זוגי לשעבר.. התגוררנו דאז בחולון ומאז פתחנו שתי ישיבות בהקמת חזרה בתשובה בתוך מקלט של הבניין! ברוך ה זכינו !!
אירגון לב לאחים שמע על העשייה שלנו ונתן לנו סיוע גדול והמקום הורחב .. מישם עברנו לגור בשומרון וגם שם לא פסחנו לרגע בקירוב לבבות!
אחרי עשר שנים של עשייה רוחנית, זכיתי לחלום על אליהו הנביא זכור לטוב.. רבי נחמן מברסל״ב... אבל לא הבנתי את משמעותם של הדברים.
בגיל 26 התגרשתי מהבעל והחלטתי לחזור בשאלה! יצר הרע כבש אותי ואני הייתי כופרת גדולה! אבל תמיד בליבי אהבה גדולה להשם יתברך ולאורך כל הזמן אמרתי להשם יתברך אני מקווה שאתה מבין אותי נכון!! אתה לא כועס עליי בטוח!! כי ידע השם יתברך את חיי הקשים שעברתי בעודי אישה מוכה שנים על גבי שנים והשתיקה שלי פרצה החוצה ולכן קרה המקרה!
השם יתברך היה סובלני עימי שנים כמו 7 שנים מאז המקרה של חזרה בשאלה..אבל !! תמיד הלב לא ישן טוב כלל וכלל!
למרות כל זאת תמיד חיזקתי אנשים באהבת השם ללא שום קשר לא יכולתי לשמוע שמדברים עליו כאילו אינו קיים! היה בי כעס ועצב כי את האמת בתוכי ידעתי! שהוא אחד ותורתו תורת אמת ישתבח שמו ברבים...
לילה אחד נכנסתי לישון ואני לא מצליחה להרדם.. התחיל בליבי פעימות לב לא מוסבר בכלל כאילו חוסר שליטה על עצמי בתוך עצמי הרגלים והידיים לחץץץץ כמו שואבים אותי החוצה .. עצם היותי אישה מאמינה ויודעת שבגוף ישנה נשמה אז יכולתי להרגיש שכנראה היא יוצאת .. קצת קשה להסביר את התחושה למי שלא חווה... אין שליטה על הגוף משתלטים עליך והפחד הוא גדול ללא מודע !!!
בתוך מ״ס שניות כמו וואקום פלאקקקקק דרך האף רואה את עצמי למעלה בתיקרה של החדר אבל הגוף במיטה ... הפחד אלוהים !! כמה פחדדדדדדד !!! מיפה לאן ?? מה עושים?? איפה אני?? למה?? כמה??? הרבה שאלות ואין תשובות !! באותו רגע יכולתי להרגיש את עצמי בריחוף מדהים קל ורגוע והיה לי נעים פתאום ,נעלמו הצרות אין מועקה בלב... הכל טוב !! בשברירית השניה לאחר מיכן ראיתי את הילדים מבלי להסתכל ימינה שמאלה הכל פתוח אתה לא מוגבל משדה ראיה .. ראיתי אותם ישנים ואני צועקת לבני בכורי קוםםםםםם תעיר אותי אני מתה!!! אבל אין קול !! לא יוצא קול!! לא שומעים אותי! מהצעקות שלי האוזן נאטמה!! ואני מבינה שזהו ! מפה עולה ולא חוזרת !! והתחלתי לבכות בכי מר התחננתי לא רוצה למות בבקשה מיכם תורידו אותי!
הילדים שלי לבד! בבקשה אעשה כל דבר ! סליחה טעיתי ! וואייייייי כמה בכי ! כמה צער! אני מספרת וצמרמורות בגופי רק מהצער !!
לאחר זמן שלא מוגדר כי בעולם האמת אין זמנים כמו שלנו ראיתי לפתע שתי נרות רוחניים מרחפים באוויר גובהן 6 מ דקים מלאים אור!!
אין אור כזה בעולם אני מבינה בכוח האינטואיציה שאלו המצוות שעשיתי בעבר .. ואם אתקרב אליהן הם יצילו אותי ובזכות כך אוכל לחזור בחזרה.. היה שמח על ליבי וריחפתי אליהן אבל לצערי ככל שהתקרבתי הן התרחקו ממני כאילו התביישו כאילו לא מגיע לך לא יודעת להסביר את הבושה שהייתה לי רק מנרות!! נשמע הזוי !! רדפתי אחריהן עד ש.. הגעתי לעולם חשוך פחות אור..ופה הבנתי שזה הסוף שלי !
וכנראה שאני עולה למעלה ולא אחזור !! ושוב בכי צעקות שלי מתחתנת בבקשה לא רוצה לעלות אני לא מוכנה והפחדדדד גבר מאוד מאוד!!!!!! צעררררר לנשמה לא מוסבר לא תבינו !!! ואז לפתע קול מדבר אליי! כאילו בא להציל אותי לא ראיתי כלום רק שמעתי ! קראו בשמי ואמרו לי אמ את רוצה לחזור למטה תצטרכי לחזור בתשובהההה והקול היה המום מאוד ומשך את האות בהההההה... אמרתי מוכנה להכל מבטיחה רק תורידו אותי שאל שוב הקול אותה שאלה ..
אמרתי מבטיחה נשבעת אעשה הכל רק תורידו אותי... אמר לי הקול עכשיו תגידי קריאת שמע ותחזור נשמתך! ישר קראתי שמע ישראל ה׳ אלוהינו ה׳ אחדדדד ואז חזרה נשמתי דרך האף גרון ולב צד שמאל נפקחו העיניים אבל הגוף משותק!! לקח לי אולי 40 שניות עד שהגוף החל לזוז ...הרגליים היו דבוקות למיטה כמו חצי מתה! חזרתי לעצמי פחדדד פחדים לא יכולה לישון מחכה לבוקר במיטה ערה! מבוהלתתתתת מפוחדתתת!!!
התקשרתי לרב באותו הבוקר סיפרתי לו את שקרה אמר שעלי לחזור התשובה במהרה!
אבל היצר גבר עלי ולא קיימתי את הבטחתי!
חלפו להם מאז חודשים ושוב לילה הגיע דופק מהיר רעידות בגוף פחד פחדים!!
הבנתי שקורה משהו שוב!! יצאה נשמתי והפעם לא היה לי זמן לעקל כלום!
כמו יד גדולה מחזיקה לי את העורף ומושכת אותי למעיין ומטבילה אותי 7 פעמים כמו טיהור לא מוסבר ! היה לי טוב הרגשתי טהורה נקייה!! שמחה בליבי היה.. ריחפתי בעולמות היה קלילות לא היה צער ! אבל לרגע מהיר שוב הבנתי שאני צריכה לעלות והפעם זה רציני ולא ימחלו לי!! לפתע ראיתי עולם נשמות עולם כאשר עומדים שם לפני בית דין מעלה! אסביר!! נשמה נפטרת שבוע ימים בבית לא מעקלת את המקרה רוצה לאכול אך מבינה שלא יכולה וצער בליבה ואין הסבר לכך! השלב השני עד חודש הנשמה הולכת לקבר ואז לבית ושוב חלילה.. רוצה לחזור לגוף!
ואחר החודש נכנסת לעולם ההמתנה עד שנה למשפט!!! והיום הזה לאותה נשמה שאין מי שיעשה בשבילה קדיש (אותם נשמות אבודות ללא ילדים ללא משפחה הם לבד בעולם) הדלקת נר תפילה ארוכה!! כמה בכי וצער לאותן נשמות לא אוכל להסביר למרות שנשמות הצדיקים שם עוזרים להן באורות הרוחניים אבל זה לא מספיק להם!!
וואיייייייייי כמה בכי שם וצער אין לכם מושג!!
כמה חשוב להדליק להם כל יום נר לעילוי נשמתם או תהילים בשבילם או קדיש לעילוי!!
כל דבר רוחני נותן להם אוכל ואז טוב להם בנשמה!
ואיייייי הבכי שם רחמנא ליצלן!!
כמה חשוב לעזור להם להציל אותם לפני המשפט וגם אחרי אשרי המאמין והזוכה לכך!!!
 
בכל אופן לא הבנתי למה אני רואה זאת ושוב פחד וצער בליבי הבנתי שזהו מיפה אני ממשיכה הלאה למעלה!! ושוב בכיתי התחתנתי וכמה התחננתי השם יתברך עדי לכך!! ושוב בא הקול הזה ואמר שהבטחתי בעבר ולא קיימתי ועכשיו צריך לעלות מעלה!! ושוב בכיתי התחננתי לאאאאאאאאא!!!! בבקשה!!! הילדים שלי!!! אין אבא!! רק אני!! מתחננתתתתתת אעשה הכל !! וככה אולי 30 פעם עד שהשביעו אותי שלוש פעמים שזו ההזדמנות האחרונה והפעם לא יהיה צאנס יותר ושוב הקול אמר האם את תחזירי בתשובה!! אמרתי כן נשבעת ! שוב אמר להגיד קריאת שמע וחזרתי לעצמי באותו תהליך כפי הראשון!! ברוך ה היום אני מתחזקת ומחזקת אנשים באהבת ואמונת השם יתברך קודם כל לפני המידות!! מודה לקדוש ברוך הוא שנותן לי הזכות לקום כל יום לעזור לאנשים להכירו לטוב שבו והמובן לעזור לאותן נשמות אבודות הצועקות לעזרה רוחנית! ישתבח אבינו שבשמים ומודה לו על הכוח!! חזק ואמץ עם ישראל ואשרי המאמין!!
יש המון נשמות מסכנות שאיש לא אומר עליהן קדיש, ואין להן מספיק מצוות להיכנס לגן עדן בואו נעזור להן:

אני מקבל/ת על עצמי בלי נדר בכל יום במשך חודש אחד:
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום