פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

מכתב שליהי שלחה לארגון שופר. אתר האוהדים ביקש עותק

להורדת הקובץ כדי להעביר הלאה בזיכוי הרבים לחצו כאן
כהרגלו בקודש, אין צורך לקרוא...ניתן ללחוץ כאן למעלה ולהקשיב לקריין מקריא את המכתב

 

 

בס"ד                                              ערב שבת קודש ז' שבט ה'תשע"ג

לכבוד שופר/מפלגת כח להשפיע

 

לפרסום.

 

יש מלחמה. וכמו בכל מלחמה כאשר יש אבידות, אין ניצחון אמיתי. יום הבחירות מתקרב, והטעם בפה כבר טפל. האם ביום זה יוכרז מנצח? לדעתי כולנו כבר מפסידים. ציבור שומר התורה והמצוות נמצא בבועה, הרחק מעיני תל אביב, בשולי מהדורת החדשות החילונית. בועה שהולכת להתנפץ לנו בפנים, ולהשאיר סימנים קטנטנים של אשמה גדולה .כבודם של חכמים, ומאמר פיהם של צדיקים כידוע, הופך עולמות. יאמר שיום הוא לילה, ולילה הוא יום, כך נאמין. כך ציוונו הבורא. אם כך, חיינו מנוהלים כעפר לרגליהם, אשרינו. אני לא מרגישה מסכנה או חסרת דעת, כפי שאולי יחשוב אחי החילוני, להיפך, אני מרגישה כחלק חשוב, ממשהו גדול ומופלא ממני. מרגישה שלווה, שאנשים קדושים, שעמלים על מידותיהם, מכריעים על העומד על הפרק בשבילי. מרגישה כבת אהובה, שעושה רצון שלוחי המלך. עם זאת, אנחנו עומדים על סף תהום. ורבו המים הסוערים למטה. כל אחד מושך לעבר שובר גלים אחר, ואני מבולבלת. יש שכל, ויש נשמה. השכל שומע את האמירות, את הרבנים שמתאחדים נגד, את כל טחינת התקשורת, ובשכל זאת המציאות האמיתית. ויש את הנשמה, שזוכרת, שמאמינה. את הרב אמנון יצחק הכרתי בעודי ילדה קטנה, שגדלה בבית מסורתי חלש, בבית ספר חילוני חזק. האזנתי לקלטות, ונשביתי. כמה אש, כמה אהבה לתורה, כמה אמת בקעה מפי הרב. חלפו השנים, ותמיד ברקע הרב עודנו שם. התחלפו המשקפיים, הקלטות הפכו לדיסקים, אבל האש, האהבה לתורה, האמת, נשארו אותו הדבר. הוא התחיל במחתרת, ותמיד תמיד היה מי שביזה אותו. תמיד, תמיד היה מי שדחה אותו. תבע אותו. לכלך עליו. ולו, לא אכפת. הוא ממשיך. נוגע בנושאים, ששום רב לא נוגע. זועק על עוולות, שפחדו לנגוע בהם. אותו לא עניינו שיקולים אחרים, כי כשהאמת באה מבורא עולם, היא צריכה להיאמר.

והנה, מסתבר שיש מי ששמע, ויש מי שקיבל, וכך נאסף הרב אמנון יצחק לליבותיהם של המוני עם ישראל, שנשמתם הרגישה שפה מדובר במשהו אחר, אמיתי לשם שינוי. מישהו תמך בו? אימץ אותו לשורותיו? פרגן לו קבל עם ועדה? אולי קיבל איזה טפיחה על השכם דרך דלת צדדית, אבל לא כפי שראוי היה לו. אבל לרב לא היה אכפת, המשיך הוא לדהור ולחטוף מידיו של יצר הרע עוד ועוד יהודי אבוד, ילד מתחיל, זקן ששכח.

הרב החליט להקים מפלגה. ולמה לא?! הוא משפיע, ויש לו תומכים, והוא מצהיר שכוונותיו להטיב לעם. אז למה לא?! מה קרה פה בדרך? יצר הרע תפר לו תיק, והיו לו הרבה עוזרים. אני מאמינה בכוונת הרב אמנון יצחק. אני מאמינה למה שהרב אמנון יצחק אומר. יודעים למה? כי הוא אף פעם לא אכזב. אף פעם לא שיקר. אף פעם לא זייף. כל מילה שלו הייתה חזקה, ואיתנה. שלושים שנה, ועד היום. מאמינה.

לעומת זאת, בצד השני, ש"ס, קול ברמה ושו"ת, אין דובר אחד, כל מן דהוא מגיב, מוסיף, גורע, מייעץ ומביע .מי אתם? לא, לא, זה לא הרב עובדיה נגד הרב אמנון. המנגינה הזאת מזייפת. הרב אמנון יצחק לא נגד הרב עובדיה יוסף. זה בכלל לא נוגע אחד בשני. זה פשוט כלי מצוין לנגן עליו.

כבוד מרן, צדיק גדול, פוסק דורנו, לא הייתה, ולא תהייה, פגיעה בכבודו מצד הרב אמנון יצחק. מעולם ולעולם לא. וכל מי שטוען כך, אלו כל אותם שהזכרתי, חסרי השם והפנים. דיי! נמאס. אתם לא יודעים מה באמת קורה. אתם חושבים שהרב אמנון יצחק לבד?! כל הרבנים חתמו נגדו. כל הרבנים עולים, ומגנים את פגיעתה של כבוד התורה, כפי שצריך להיות, אילו הייתה כאן פגיעה אמיתית ולא מבוימת כפי שיש כרגע.

התקשורת החילונית צמאת הדם היא צמאת דם. הרדיו החרדי משדר הסתה. נראה כי הרב אמנון לבד, אבל הוא לא. כי עם הרב אמנון יש אלפי כיסויי ראש, שהונחו על ראשיהן של נשים יהודיות, בזכותו. ואלפי ציציות, שנלבשו על גברים יהודיים, בזכותו. ומאות נרות שבת, שנדלקו, בזכותו. ומאות תעניות וקבלות, שנלקחו, בזכותו. טלוויזיות שהוצאו, דיסקים שנגרסו, קוקואים שנגזרו, עגילים שהוסרו, ומיליוני דמעות של תשובה, בזכותו. שעומדים איתו. לזכותו. ומעידים אלפי עדויות, שאדם זה הוא צדיק גדול, שליח אמיתי לדורנו. ועל זה שהוא מבוזה כך, הוא יקבל את שכרו. ואולי זה גם מעיד על כשרותו. שכן כזה מאמץ מיצר הרע, אומר לי שהרב הוא נתח גדול בשבילו. אני חושבת שהתעייפו מאיתנו שם למעלה. התעייפו מהמלחמות שלנו. אנחנו מותחים את החבל חזק מידי. הגיע הזמן להרפות, לזכור שאנחנו אחים. באמת אחים. בנים לקב"ה. והרבה שליחים למקום.

הרב אמנון יצחק הוא שליח גדול, שרוצה להטיב לנו. שליח גדול, שמיטב שנותיו נתן לנו. בואו ניתן לזה את הכבוד הראוי. וגם את אותם חסרי שם, שעולים כקוצים, לפגוע במפעל חייו של הרב, גם עליהם בואו נתפלל באמת. שיראו את האמת, שבמקום לרדוף אחריו, ירדפו אחרי השלום. כי יש מלחמה.

לפני שנפסיד בגדול, בואו נקרא בקול גדול, לאבינו שבשמיים. שיסיר את הלוט, יפקח את עיניי כל. ימיס את לב אחינו. יסלק את השנאה. ויציל אותנו מעצמנו. וכשיגיע יום הבחירות. נבחר כולנו במשיח. והוא יבוא. ויגאל אותנו. אמן!

 

ליהי הברי.

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום