פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

האם התעוררתם פעם באמצע הלילה משותקים? ובכן, אתם לא לבד

 
 

 

כמה מכם התעוררו באמצע הלילה בלי יכולת לדבר או לזוז? אם זה קרה לכם, אנחנו רוצים לבשר לכם שאתם לא לבד.

ההגדרה לתופעה הזאת נקראת שיתוק שינה. ולמרות שזאת תופעה מוזרה, היא לא נדירה. אלו שחווים את זה מתארים: "זה נמשך כמה שניות, לפעמים קצת יותר, וזה קורה בדרך כלל לפני שעומדים להירדם או לפני שמתעוררים".

 

 

נוכחות מסתורית

רבים דיווחו שכאשר חוו שיתוק שינה, הם מרגישים 'נוכחות' של משהו אותו הם מתארים כ"זדוני, מאיים או מרושע", ורבים מרגישים פאניקה. הגישה המדעית אומרת שהתופעה של שיתוק שינה היא פשוט הזיה. בהחלט מרגיע.

 

 

האם זה רוחני?

יש דוגמאות של התופעה שמתאימות להגדרה של 'רוחניות', כמו הרגשת ריחוף או חוויה חוץ גופית, או ביקור של ישות לא מהעולם הזה, ועוד. מעבר לפילוסופיה הרוחנית המדע הקוונטי מראה לנו שיש "עולמות בתוך העולם שלנו שאנחנו עדיין לא מסוגלים לקבל", ויתכן שהחוויה של שיתוק שינה הוא אחד מאותם העולמות.

 

 

חלומות צלולים

האם התופעה של שיתוק שינה יכולה להיות קשורה למה שנקרא 'חלומות צלולים' או 'חלימה מודעת', כאנשים מדווחים שהם בהכרה במהלך השיתוק כשהם במיטה? חלימה מודעת היא מצב שחווים כאשר נמצאים בהכרה מוחלטת. בודהיסטים ידועים בכך שהם חווים חלימה מודעת בניסיון להגיע להארה. בעיקרון הם מנסים לשלוט במודעות שלהם בזמן שהם חולמים. לא משימה קלה בכלל.

 

 

תופעה אמיתית או לא אמיתית?

טבעו של שיתוק שינה הוא ללא ספק מסקרן ואמיתי עבור אנשים עם דעה צלולה. יש כאלו שנמצאים בעולם המדעי שמבטלים את התופעה מכיוון שאין להם מספיק עובדות כדי לזהות את התופעה, והם מעדיפים להשאיר אותה בתחום הנייטרלי, ולהגדיר אותה כשתופעה לא מוסברת. 
ושמעתי פעם שישנו שד שנקרא כפות, והוא זה שמבצע את הפעולה הנ"ל.
אך לא מצאתי מקור לעניין. בכל אופן, התופעה אינה מסוכנת.

אז מה דעתכם? אמיתי או לא? האם זה קרה לכם בעבר? השאירו את המחשבות שלכם בתגובות למטה
מקור: israsport
.

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום