פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

 
צילום: Hamodia
בקהילה היהודית בארה"ב מתרגשים: האם אותרה פרה אדומה?

פרה אדומה שנמצאה בחווה קטנה במדינת ניו ג'רזי, בסמיכות לעיר לייקווד, גורמת להתרגשות רבה. הפרה, עוד מעט בת שנתיים, מגיעה לגיל שעל פי הלכה היא ראויה לשימוש להכנת אפר פרה אדומה ● בפנים: מדוע בעל הרפת מסרב להעניק לה שם? ● לכתבה המלאה
כתב שטורעם בארה"ב

פרה אדומה שנמצאה בחווה קטנה במדינת ניו ג'רזי, בסמיכות לעיר לייקווד, גורמת להתרגשות רבה בקהילה היהודית בארה"ב. הפרה, עוד מעט בת שנתיים, גורפת תשומת לב רבה, כי היא מגיעה לגיל שעל פי הלכה היא ראויה לשימוש להכנת אפר פרה אדומה, הלכה נדירה ביותר.

הרברט סלר, בעל החווה, סיפר שהציעו לו מיליון (!) דולר עבור הפרה, אולם הוא לא מוכר אותה בשום מחיר, כי הוא רוצה להיות "ראשון בתור כשמשיח מגיע".

הפרה, שלא קיבלה שם כדי שסלר לא יהיה קשור אליה נפשית אם תובא כקרבן, שמורה ביותר. סלר טורח סביבה שלא יהי'הלה ולו המום הקטן ביותר, וכל עובדי החווה מוזהרים לא לגעת בה. היא נולדה בערב פסח תשע"ג ושמורה מאחורי גדר חשמלי למנוע ממבקרים להתקרב אליה, אולם כתב המודיע רפאל הופמן מעיד שממבט ראשון נראה שהיא אכן פרה אדומה כשרה. רבנים אמורים לבקר בקרוב ולהכריע.

סלר, בן להורים ניצולי שואה גם הסביר שבעלי חוות ניסו -על ידי הינדוס גנטי ודרכים נסופות - לגדל פרות אדומות, אלא שצבע עיניה של פרתו מוכיחות שהיא פרה אדומה טבעית ומקורית. 

ו' בניסן תשע"ה קרדיט: אתר שטורעם
 
 
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום