פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הוקינג: אם האנושות לא תעזוב את כדה"א, היא תיכחד

המדען הנודע הקציב לבני האדם אלף שנים להגיע לחלל, ואף אמר כי בעתיד תתגלה הוכחה לקיומם של יקומים מקבילים

 
 
סוכנויות הידיעות | 27/4/2015 13:40שלח לחברShare on facebookShare on twitter

 
הפיזיקאי הידוע סטיבן הוקינג, אשר רבות מאמירותיו מגיעות לכותרות העיתונים ברחבי העולם, הפתיע רבים כשסיפק אתמול תחזית מדאיגה משהו: לדבריו, אם האנושות לא תצא לחלל באלף השנים הקרובות, היא תיכחד. הוקינג, שדיבר במהלך שתי הרצאות שנתן בבית האופרה בסידני, למעשה כלל לא היה נוכח באולם. הוא הופיע מול הנוכחים כמעין "הולוגרמה בשלושה ממדים" – בשידור דרך האינטרנט שהציג את כל גופו – אך למעשה הוא היה מצוי באותה עת במעבדתו שבאוניברסיטת קיימברידג' הבריטית.
 
צילום: אי-פי-אי
סטיבן הוקינג צילום: אי-פי-אי

"אנו מוכרחים להמשיך להעמיק לחלל, לטובת האנושות", אמר הוקינג, והוסיף: "אני לא חושב שנשרוד עוד אלף שנים מבלי שנברח מהכוכב השביר שלנו". הוא אף עודד את האולם בקהל המלא - כל הכרטיסים להרצאה נחטפו במהירות - "להסתכל למעלה על הכוכבים, ולא למטה על הרגליים". 
 
 
הוא גם יעץ לקהל "לנסות למצוא היגיון במה שאתם רואים, ולתהות על מה שגורם ליקום לעבוד. היו סקרנים, וכל כמה שהחיים נראים קשים, תמיד יש דבר שאתם יכולים לעשות ולהצליח. חשוב שלא תקומו ופשוט תוותרו". 

הפרופסור הפתיע את הקהל גם בסוגיה נוספת, כשקבע בהחלטיות שישנם  כמה יקומים מקבילים לזה שלנו. הוא אמר את הדברים לאחר שאלה מפתיעה שהונחתה לפתחו: מה תהיה ההשפעה הקוסמולוגית במקרה והזמר זיין מאליק יעזוב את להקת "וואן דיירקשין", וכתוצאה מכך ישבור את לבבותיהן של אלפי נערות ברחבי העולם? הוקינג הפתיע וענה: "או, סוף-סוף שאלה על משהו חשוב". 

המדען הוסיף וציין כי בעצם אוהדי הלהקה ייוותרו שמחים, משום שביקום אחר, מקביל לזה שלנו, הזמר עדיין יישאר ב"וואן דיירקשן". הוא גם ציין שההוכחה לדברים אלו בוודאי תתגלה בקרוב. למעשה, הוא אמר, ביקום אחר מעריצת הלהקה שהפנתה אליו את השאלה אפילו התחתנה עם הזמר, והם חיו באושר. 

את ה"מופע" הפרטי שלו סיים הוקינג בסגנונו הרגיל, כאשר אמר השורה המוכרת מסדרת "מסע בין כוכבים": "שגר אותי, סקוטי", ובדיוק אז נגמר השידור המיוחד שקלט אותו באמצעות שתי מצלמות ששידרו את הווידאו למכשיר מיוחד – והוא נעלם מהבמה. 

וזה המקום לציין שכל נושא יקומים מקבילים רשום בתורה במפורש בעשרות אלפי מקומות: בכל מקום שרשום שיש נשמות ויש שדים, זה הכל יקומים מקבילים המתקיימים זה לצד זה מבלי שאלו רואים את אלו.

על פי היהדות העולם בן 5,732 שנה. ותוך 268 שנים מתחילות ימות המשיח ואז יש אלף שנים אחרונות לעולם. להבין את עומקו של עניין יש לעיין בספרי המקובלים - בכל אופן הדברים של סטיבן הוקינג כאן מסתדרים אחד לאחד לפי דברי התורה הקדושה.

- לא שהתורה צריכה חיזוק...אלא פשוט הוא קלע לאמת
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום