פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם



 


 

סקרי סוף השבוע: עוצמה לישראל עם שלושה מנדטים
פחות משבועיים לפתיחת הקלפיות מפלגת עוצמה לישראל חזרה ל-‏3 מנדטים (מ-‏2 בשבוע שעבר) - כך עולה מסקר "פאנלס פוליטיקס" בראשות מנחם לזר שנערך עבור עיתון מערבי. הסקר נערך ביום רביעי האחרון בהשתתפות 603 בני אדם, המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בישראל.לסיפור המלא
ב שבט התשע"ג (13.01.2013)   הכרויות לדתיים
פחות משבועיים לפתיחת הקלפיות מפלגת עוצמה לישראל חזרה ל-‏3 מנדטים (מ-‏2 בשבוע שעבר) - כך עולה מסקר "פאנלס פוליטיקס" בראשות מנחם לזר שנערך עבור עיתון מערבי. הסקר נערך ביום רביעי האחרון בהשתתפות 603 בני אדם, המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בישראל. טעות הדגימה המרבית - 3.9 אחוזים.

מהסקר עולה כי מפת המנדטים הופכת להיות בהירה יותר, וכי המפלגות המובילות שומרות על יציבות. הליכוד-ביתנו זוכה ב-‏34 מושבים בכנסת, בדיוק כמו בשבועיים האחרונים, העבודה נותרה עם 17 מנדטים ובבית היהודי שומרים זה השבוע השלישי ברציפות על 14 מנדטים. מנגד, ש"ס איבדה שני מנדטים בהשוואה לשבוע שעבר וירדה ל-‏9 בלבד, ככל הנראה בשל מאבקה עם "הכח להשפיע" של הרב אמנון יצחק ו"עם שלם" בראשות הרב חיים אמסלם, וייתכן שגם בשל השפעות הסערה סביב תשדיר הבחירות של המפלגה.

גם בסקר "מנו גבע" שפורסם ביום שישי מקבלת עוצמה לישראל שלושה מנדטים, ואילו לפי הסקר של מינה צמח תקבל המפלגה רק שני מנדטים, אך בכל מקרה תעבור את אחוז החסימה.

ומה עם מפלגת כח להשפיע בנשיאותו של הרב אמנון יצחק שליטא? לא נסקרה...אבל התדרדרותה של ש"ס מסבירה את הכל...

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום