פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הרב בנימין בצרי: "מאיימים עליי, רבנים רבים מפחדים"

הרב בנימין בצרי חושף כי בעקבות חתימתו על מכתב הרבנים 'רבם דקרו' נגד התבטאויותיו של הרב אמנון יצחק, ומפלגתו החדשה הוא עובר מסע איומים. לדבריו: "שולחים לי שליחים. כולם מפחדים".   הכרויות לדתיים

בעקבות החתימה על מכתב הרבנים המזוייף נגד ר' אמנון יצחק שנחשף לפני כחודש, טוען הערב הרב בנימין בצרי כי מתנהל מסע של הטרדות ואיומים נגד רבנים בישראל.

במהלך ראיון לאבי מימרן, בתחנת הרדיו לקול בעורמה אמר הרב בצרי: "שלחו לנו לישיבה חוקר משטרתי ואמרו 'יש לנו מידע מודיעיני שאתם הולכים לעשות בלאגן'" זאת לדבריו בעקבות חתימתו על מכתב הרבנים.

"תראה לאן הדברים מגיעים" אמר הרב בנימין בצרי למראיין כשהוא מכוון את דבריו באופן ישיר לרב אמנון יצחק. "אתה מבין? הוא רודף. זה בן תורה? זה בן תשובה? רבותיי תתעוררו, עלי מאיימים, שולחים לי שליחים. כולם מפחדים".

"אני שאלתי רבנים גדולים למה לא חתמתם על המחאה? אמרו לי "אנחנו לא רוצים להתעסק איתו", אנחנו מפחדים, היה לנו בעבר איתו. רבני ישראל, גדולי ישראל מפחדים מיהודי, שהחליט להיות מנהיג ישראל, שהוא נהיה "בעל הבית" על עם ישראל. זה איום ונורא" אמר הרב בנימין בצרי.

הרב המקובל דוד בצרי שליטא

במהלך הראיון, פרץ הרב בצרי בבכי כשהגיב לדבריו של הרב אמנון יצחק לפיהם אנשי ש"ס מסוגלים לחלל את השבת תמורת הצלחה בבחירות: "אני הזדעזעתי ממה שדובר לפני כמה ימים" סיפר הרב בצרי. "איך אפשר לדבר... שמרן חילל שבת בגלל קולות? לאן הגענו? לאיזו רמה הגענו? העולם צריך להזדעזע".

"אם הגענו למצב כזה אנחנו צריכים לעשות תשובה" סיכם.

"האם יש כוח לבן אדם בשר ודם כוח לקחת את הבן אדם השני ולעשות אותו משהו אחר? מה זה פלסטלינה? זה בובה?" אמר הרב בצרי.

הרב זמיר כהן מראשי ארגון 'הידברות' ומגדולי מחזירי התשובה בישראל אומר כי הוא הסתייג מהרב אמנון יצחק מאז שהתחיל לפני מספר שנים במלחמות שונות. "אדם שמסופק אם להאמין למרן או לאדם אחר אינו בן תורה, אפילו מחזיר בתשובה שבעבר גם הייתי בעדו, עד לפני 4 שנים שהתחיל במלחמות החדשות".

כשנשאל הרב על טענות אנשי הרב יצחק כי חתימתו מזויפת במכתב הרבנים 'רבם דקרו' ענה בצורה חד משמעית: "אנחנו לא חיים כמו פעם היום אפשר לחתום ולשלוח מכל מקום".

האזינו לראיונות המלאים של הרב זמיר כהן והרב בנימין בצרי באדיבות רדיו 'קול ברמה'.

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום