פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

תובנת ביניים על יאיר לפיד

ציטוט מתוך עמוד הפייסבוק של יאיר לפיד:
"אני רוצה שנדבר על גברת כהן," אמרתי לבכירי האוצר לפני כמה ימים.
הם השתתקו, מופתעים.    הכרויות לדתיים
היינו באמצע ישיבה רבת משתתפים שעסקה, כרגיל, בנסיון לסגור את הגירעון. על השולחן הארוך היו פזורות כוסות קרטון עם קפה שהתקרר כבר מזמן, ועל המסך הגדול הוקרן עוד טור אינסופי של מספרים. 
"מי זאת גברת כהן?" שאל מישהו מקצה השולחן.
"ריקי כהן מחדרה," הסברתי, "היא בת 37, מורה בבית ספר תיכון. הבעל שלה עובד בחברת היי-טק במשרה לא בכירה, והם מרוויחים ביחד קצת יותר מעשרים אלף שקל בחודש. יש להם דירה והם נוסעים פעם בשנתיים לחו"ל, אבל אין להם שום סיכוי לקנות בעתיד דירה לאחד משלושת הילדים שלהם."
כמה חיוכים הפציעו מסביב.
"אנחנו יושבים פה," אמרתי, "יום אחרי יום, ומדברים על איזון התקציב, אבל התפקיד שלנו הוא לא לאזן גיליונות אקסל, אלא לעזור לגברת כהן."
"אנחנו צריכים לעזור לה," המשכתי, "מפני שהיא זאת שעוזרת לנו. בזכות אנשים כמו הגברת כהן המדינה מתקיימת. היא זאת שמייצגת את מעמד הביניים הישראלי - אנשים שקמים בבוקר, עובדים קשה, משלמים מיסים, שאינם שייכים לשום סקטור אבל מחזיקים על גבם את כל הכלכלה הישראלית. מה אנחנו עושים בשבילה? האם אנחנו זוכרים שאצלה אנחנו עובדים?"

תגובת אתר האוהדים:

הבנתם?
יאיר לפיד לא הגיע כדי לעזור לעניים, אלא כדי לעזור למעמד הביניים, אבל מי הם מעמד הביניים לפי יאיר לפיד? משפחה שמרוויחה למעלה מ 20,000 שקלים בחודש. 
למישהו יש קפה חזק לעורר את יאיר ויסביר לו שהם נחשבים עשירים במדינת ישראל 2013?

וזה שר האוצר שלנו....אוי עברוך...
ח"כ אלי ישיש הגיב לדברי לפיד בפייסבוק: "על לפיד להכיר שגבולות הארץ אינם עוברים רק בקו חדרה גדרה ו20 שקלים בחודש, הם בגדר חלום רטוב עבור מיליון עניים"

תגובת אתר האוהדים: כך מתבטא מי שאמור לייצג את התורה? "חלום רטוב"?
אפילו סתם ח"כ לא ראוי שיוציא מילים כאלו מהפה...
דבר נוסף שיש לשים אליו את מירב ומיטב תשומת ליבנו היא העובדה שמה שהגדיר לפיד כמעמד הביניים, אינו פחות מהמקום התשיעי מתוך עשרת העשירונים. ראו תמונה להלן:
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום