פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

שם האוהד: אלי  הכרויות לדתיים
שלום לכם אני משאו לפני הבחירות ועל פי התשובה בחרתי פז.... ועכשב אני שואל לאן הכול שלי הלך הרב הבתיך שיש לא 7.8. מנדתים איפו זה ועוד משו למה הרב לא מוצי לנו תגובה על זה אמת שזה ממש כואב לי אני ישמך הים הכבל תשובה תודה מירוש.............
תשובה: אלי שלום, הסיבה שלא בחרו בכח להשפיע המון אנשים היא מכיוון שפחדו מקפידא של מרן. יום טוב
שם האוהד: יוסי כהן
קודם כל אני רציתי להצביע כח להשפיע ובגלל הקפידא של מרן הצבעתי ג׳. וברצוני לשאול למה לא שומעים תגובה מהרב אמנון יצחק לאחר הבחירות? וגם למה אין לו הרצאות?
תשובה: המון עשו כמוך. תגובה תהיה ככל הנראה ביום ראשון. 
שם האוהד: יוסף לוי
אני לא מבין מדוע כבוד הרב אמנון יצחק איננו מגיב על תוצאות האמת של הבחירות. אני מבין שלא נעים אך אנו התומכים בו מגיע לנו לשמוע את תגובת הרב.
תשובה: יש תגובה. תפורסם ככל הנראה ביום ראשון
שם האוהדת: יסמין
1. תחליפו את צבע השאלות לא רואים אותם.
2. מתי תהיה הכתבה המזעזעת שציינתם לגביה אתמול?
3. בחרנו כח להשפיע, אך בכל זאת חוששים מדבריו והקפדתו של הרב עובדיה, מה עושים? לדעתי חיייב שמישהו יספר למרן את האמת על מנת שימחל, אין דרך אחרת.
תשובה:
1. הוחלף
2. כשיירגעו הרוחות
3. אין לחשוש לקפידא מ4 סיבות:
1. הרב קנייבסקי אמר שאין חשש 
2. הרב אמנון יצחק יגן על אוהביו לאחר 120 שנה
3. הרב עובדיה בעצמו אמר בזמנו שאין לחשוש לקפידא של האשכנזים כשהוקמה ש"ס. הוא הדין כאן.
4. הרב עובדיה צדיק גמור. הוא ימחל בליבו אחר יעבור זעם.
שם האוהד: חסוי
זה נכון שהרב לא עבר את אחוז החסימה?
זה לא הגיוני!!!
תשובה:
אנשים פחדו להצביע כח להשפיע מקפידא של מרן פאר הדור
שם האוהד: יוסף מועלם
אם הרב לא חושב להיות ח"כ איך יוכל להשפיע בכנסת? איך יוכל להוזיל עלויות? הרי כוח ההשפעה שלו לאחר הבחירות יהיה כמו כוח ההשפעה שלו לפניהם. מי ערב לנו שהשליחים שלו יוכלו לדבר בפאטוס בכנסת, ולהשפיע על החכ"ים להצביע כדעתם? הרי פעמים רבות ההחלטות הן און ליין.
תשובה: יוסף שלום, אין כל קשר בין להיות חבר כנסת לבין השפעה. הלב לא מדבר אבל הוא שולט על הפה...מנכל לא מבצע מכירות אבל הוא מספק כללי מכירה ועובדים טובים. אנשי הרשימה של הרב אמנון יצחק ישרתו את המשימה לפי דרכו ודבריו. 
אם הרב אמנון יצחק בחר באנשים מסויימים, עליך להאמין ולהבין שהם הטובים ביותר

שם האוהדת: שירה

שלום.
קודם כל אני מאוד מודה שהקדשת זמן לשאלה הארוכה שלי ושענית לה.(ראית את החצי השני שלה ששלחתי כמה דק' אח"כ ? כי הוא ממש חשוב)
החצי השני בעצם מסביר שאין עם מי לדבר לצערי הרב.
הן לא רציניות בעניין הזה. הן רק זורקות מילים וזורקות חיצים בלי חשבון, אבל לא מוכנות לשמוע את הצד השני (חלקן),פשוט אפילו להציע להן לראות את הקלטת או דיסק של כבוד הרב, ואני עלולה לההפך לפיתה! כי הבנות שרומסות רבנים (אתמול לצערי הרב ילדה דיברה נגד מרן הרב עובדיה יוסף שהוא אמר משהו על הבית היהודי או משהו כזה, לא התעמקתי, פשוט ברחתי. לשמחתי הרבה, 
בנות הוכיחו אותה ואמרו לה שאין לה זכות לדבר בצורה שהיא דיברה על מרן, ובסוף גם אחת המורות שנכנסה לדיון אמרה :רק שתדעו שמלעיטים אותו, זה לא הוא אומר את זה, פשוט מלעיטים אותו. לבנות שכן חשבתי שישמעו הלכתי והסברתי בנועם שאל לנו לדון רב תלמיד חכם.ואי אפשר להסתמך על מה שהתשקורת אומרת.פה ברוך ה' העניין נגמר בשלום. לצערי, לא כך פני הדברים עם הרב אמנון.לא כולן אנטי, אבל אלו שכן- מבחינתן הן יודעות הכל ולא מוכנות לקבל מאחרים כ"כ..)
חשוב לי להדגיש שאני לצערי לא לומדת בבי"ס חרדי, כך שאולי זה יעזור להבין את פני הדברים.
חשבתי שאולי כאן יוכלו לעזור לי. תודה רבה.

תשובה: שירה שלום וברכה, אסור לדבר לא על הרב אמנון יצחק לא על הרב עובדיה יוסף ולא על הרבנים הצדיקים האחרים. את עושה בחכמה שאת בורחת מלשון הרע ומחלוקת. מי יודע איזה בן צדיק יצא ממך על התנהגותך. תקראי בספרי המוסר ותראי כמה גדול שכרך וכמה נחת רוח עצום את עושה בשמים לבורא העולם. עם צידקות כמו שלך אני מציע לך לרוץ ללמוד במדרשיה בהשקפה אורתודוקסית. ודעי לך, שמה שאתן מבינות מהפירסום זה לא מה שבאמת אפשר להבין כשנמצאים בפנים. הדברים עמוקים ואין צד טועה. הרבנים צדיקים ואסור לדבר על אף אחד מהצדדים. כל אחד יבחר מה שהוא רוצה לבחור

שם האוהד: ששי ששון

שלום לרב אמנון ולכל חברי "כח להשפיע" שלחו לי בדוא"ל מודעה ששם השולח שלה הוא "אמנון יצחק" והדוא"ל שלו הוא sofar1000@ gmail.com , ולתומי חשבתי שזה אתם אבל זו הייתה הודעה להצביע ש"ס , ואחר כך שוב קיבלתי הודאה מאתר האוהדים שביקשו שאכתוב את הססמה שלי לדוא"ל שלי כדי שהרב יברך אותי על קבלה שקיבלתי להצלחתו , ושתי שאלות 1) האם זה אתם ולא ש"ס 2) ואם כן למה אתם צריכים את הססמה שלי?

תשובה: ששי שלום, כפי הבנתך אין כל קשר בין הרב אמנון יצחק ו/או אתר האוהדים להודעות שקיבלת. אין לייחס להן כל חשיבות.

שם האוהד: יוחאי

א, איך זה שהרב אומר שאינו מצביע כלל . ובשיר הוא מזמר "אני ואתה נצביע פז"
ב.אם באמת הרב מצליח לברך ובירכתו מתקיימת . אז למה שלא יברך את עצמו או את מפלגת כוח להשפיע . שתזכה ב50 מנדטים. ואז אין צורך בכלל לתרץ את עלילות ש"ס . וההצלחה הענקית הזו תוכיח שהשם איתו ובכל אשר יפנה . השם מצליח דרכו ,ויסתמו כל משטינו ומקטרגיו.

תשובה: יוחאי שלום,

א. כשהרב פועל למען מפלגת כח להשפיע, עובד יומם וליל, הולך ממקום למקום ומכתת את רגליו, אין לך הצבעה גדולה מזו.

ב. זו שאלה תמימה, תשאל אחרת: אם ברכותיו של הרב מתקיימות, למה שלא יבקש לרחף מעל מגדלי עזריאלי ואז כולם יאמינו באלוקים? ובכן יוחאי, העולם עובד על דרך הטבע. גם הברכות שמתקיימות והניסים הם נראים כאילו זה דרך הטבע, חוץ מהבחור שהרגל שלו התארכה בעשרה סנטימטרים שזה נס גלוי. אבל בדרך כלל ניסים גלויים אינם מתרחשים. באופן כללי, מספר שהרב יקבל 8 מנדטים כדי שזה ייחשב כנס די גלוי, כי לכאורה אין באמת מקום למפלגה נוספת. התשובה בקצרה: אין ניסים גלויים.

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום