פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הפגנה מול ביתו של לפיד

למרות שהשר לפיד טרם הציג תכנית כלכלית כלשהי, כבר מפגינים קוראים לו לשנות אותה: ב"הפגנת זעם" מול ביתו של שר האוצר קראו 300 בני אדם לפעול למען דיור ציבורי, לא לקצץ בקיצבאות ולפעול למען הפסקת העסקת עובדי קבלן בכל ענפי המשק  הכרויות לדתיים

הפגנה נערכה מול ביתו של שר האוצר הטרי יאיר לפיד על ידי פעילים חברתיים שקראו לצדק חברתי. המפגינים כינו את ההתארגנות "הפגנת זעם" והם קוראים לשינוי במדיניות הכלכלית של הממשלה, וזאת למרות העובדה ששר האוצר טרם הציג תכנית כלכלית חדשה מאז עזיבתו של הד"ר יובל שטייניץ את המשרד.

"לפיד כבר הודיע שהוא הולך לקצץ בקצבאות ולהעלות את המע"מ, זאת למרות שיש אפשרות למסות את המאיון העליון, להפסיק עם תספורות מס של מאות מיליוני שקלים שניתנים לחברות ענק ולהחזיר לציבור את אוצרות הטבע והכנסותיו. לפיד וממשלת נתניהו מעדיפים שאנחנו נשלם את הגירעון בתקציב. בזה לפיד אינו שונה מקודמו בתפקיד שטייניץ ומייצג את אותה מדיניות חזירית שמיטיבה עם עשירים", נאמר בדברי ההסבר להפגנה.

כ-300 בני אדם התאספו מול ביתו, וקראו ססמאות בעד עידוד הדיור הציבורי, מתן זכאות לדיור ציבורי לכל מי שנמצא מתחת לקו העוני, נגד העסקת עובדי קבלן ובעל צדק חברתי. במהלך ההפגנה נשמר הסדר הציבורי ולא נרשמו אירועים חריגים.
מקור: חדשות 2 

 
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום