פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

  כנגד מי שקול הרב

דף הבית >> כנגד מי שקול הרב

הרב אמנון יצחק דומה למשה רבינו: משה רבינו הוריד תורה לעם ישראל, גם הרב אמנון יצחק חילק דיסק עם כל התורה כולה בכל תיבת דואר בישראל

עורך דין לפשיטת רגל

 

הרב אמנון יצחק דומה לחזקיה המלך: אומרת הגמרא שבדורו של חזקיה לא היה תינוק שלא היה בקיא בהלכות טומאה וטהרה, גם הרב אמנון יצחק זיכה את הציבור ואלפי יהודים גורסים 7 דפי גמרא ביום, ואלפי יהודיות לומדות תנ"ך בכל יום עד לסיומם של התנך והשס.

הרב אמנון יצחק

 

הרב אמנון יצחק דומה לשמואל הנביא ואברהם אבינו ע"ה: אברהם אבינו ושמואל הנביא הלכו מעיר לעיר, ממקום למקום, ולימדו את הציבור תורה, הודיעו שיש בורא לעולם וצריך להישמע לדבריו, אף הרב אמנון יצחק עושה כן כבר 35 שנה.

 

הרב אמנון יצחק דומה למרדכי היהודי: המן הרשע רצה להשמיד להרוג ולאבד את כל היהודים נער ועד זקן טף ונשים ביום אחד, מרדכי היהודי גזר תענית שלושה ימים ברציפות על הציבור ובזכות זה התבטלה הגזירה מעל עם ישראל ותלו את המן על העץ.

 

כשאחמדניג'אד הודיע שהוא רוצה להשמיד את עם ישראל, הרב אמנון יצחק ואלפי חסידיו בהוראתו קיבלו על עצמם תענית 40 יום ברציפות (כנגד שלושה ימים רצופים של מרדכי), והתבטלה באופן זמני גזירת השמד מעל עם ישראל. 40 יום הסתייימו בדיוק בפורים.

 

הכרויות לדתיים

הרב אמנון יצחק דומה לאליהו הנביא ואלישע: תינוק שנולד לא חי, ללא דופק במשך יותר מ20 דקות. הרב אמנון יצחק ברך את התינוק וקיבל על עצמו להתענות 40 יום למען הצלת התינוק ותוך דקות ספורות חזר הדופק לילד והיום הוא חי בריא ושלם.

כאות הוקרה, הורי הילד בחרו לקרוא לילד על שמו של הרב אמנון יצחק.

 

הרב אמנון יצחק דומה ליצחק אבינו: יצחק אבינו עלה על המזבח במטרה להיעקד כפי שציוה הבורא ובכך ויתר על חייו. הרב אמנון  קיבל איומים רבים שיירצח אם יגיע למקום פלוני להרצאה שאירגנו לכבודו. הרב אמנון יצחק הגיע להרצאה בכל זאת תוך כדי סיכון חייו.

 

מי אתה הרב אמנון יצחק? הסרט בגירסא המקוצרת

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום