פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

שם האוהד: שמעון
אני גר במרכז הארץ בזמן הבחירות בא הרב אלבז עם בניזרי לדבר בבית כנסת עכשיו אמרתה שהוא לא קשור לשס ,2 למה הוא לא דורש ממידד טסה שיפסיק להחטיא את הרבים ? ואיפה הכרת הטוב לרבאמנון יצחק שליטא על זה שמילא לואת הישיבות בחילונים ?
תשובה:   הכרויות לדתיים
1. הרב אלבז בוחר שס ותומך בשס, אבל מעולם לא קיבל שקל משס. כך הוא אמר לי בעצמו.
2. הרב אלבז תומך בהחזרה בתשובה על ידי חיבוק, חיוך והשפעת אהבה,  הוא דיבר עם מידד טסה שיפסיק לשיר בפני נשים, ומידד הסכים וקיבל. ידוע שמידד טסה תלמיד בישיבת אור החיים ונשמע לרב אלבז.
3. הרב אמנון יצחק הביא כמה בחורים לישיבת אור החיים כמו שהוא הביא לכל הישיבות בארץ. אין קשר בין זה לבין הכרת הטוב מאומה. הרב ראובן אלבז החזיר בעצמו עשרות אלפי משפחות בתשובה. הישיבות שלו היו מתמלאות רק מהפעילות שלו לבד ואין לו צורך בסיוע ממחזירים בתשובה אחרים. יתר על כן, הרב ראובן אלבז בעצמו אמר לי שהוא לא דיבר נגד הרב אמנון יצחק. שיקרו לרב אמנון יצחק.
 
שם האוהד: 
איך לשרוד התקף לב כשאתה לבד? מאחר שאנשים רבים הינם לבד כאשר הם סובלים מהתקף לב, ללא עזרה, לאדם שליבו פועם ושמתחיל להרגיש חולשה, יש רק כ 10 שניות לפני שמאבדים את ההכרה. ניתן בפעולה פשוטה , לעזור במצב זה , על ידי שיעולים נמרצים מאד שוב ושוב . יש לנשום עמוק לפני כל שיעול, והשיעול חייב להיות עמוק וממושך, כמו בעת הפקת ליחה ממעמקי החזה. יש לחזור על פעולה זו - נשימה ושיעול כל שתי שניות מבלי להפסיק , עד אשר מגיעה עזרה , או עד שמרגישים שהלב חזר לפעום שוב כרגיל . נשימות עמוקות מקבלות חמצן לריאות ותנועות שיעול לוחצות על הלב ופעולה זו שומרת על זרימת הדם. הלחץ על הלב גם מסייע לו להשיב את הקצב נורמלי. בדרך זו, קורבנות התקף לב יכולים להגיע לבית חולים. חובה להפיץ מידע זה לכל חבריך , ואנשים אחרים רבים ככל האפשר . זה יכול להציל את חייהם ! קרדיולוג אומר שאם כל מי שרואה את הפוסט הזה יפיץ אותו לפחות ל- 10 אנשים, תהיה בטוח שתוכל להציל את החיים של אחד מהם לפחות ... החיים הם מתנה !
תשובה: בוצע
 
שם האוהד: זכריה
שלום רב ראיתי בסרטון החדש שלך שאתה משבח מאוד מאוד תרב אלבז ובסוף אתה אומר כל טובב אוהדי הרב אמנון בניגון קצת מוזר כאילו עברתה צד לא ברור לי ? ולגבי הרב אלבז הרב אמנון אמר שהרב אלבז אמר עליו דברים קשים שאני לא רוצה לחזור אז איך אתה משבח אותו ??
תשובה: הסיבה שאמרתי בסוף כל טוב וכו'...זה בגלל שידעתי שזה יעורר פרובוקציה, אז שלחתי ברכת טוב כדי שיבינו שברכתי לטוב ולא להיפך.
לא עברתי צד. תמיד נקטתי בשני הצדדים. הרב אמנון יצחק יודע שאני תומך ברב ראובן אלבז ב100% ולא מאמין למילה אחת ולא לאות אחת ולא להברה קטנה נגד הרב ראובן אלבז. אלו ואלו דברי אלוקים חיים. 
וכפי שהשבתי ליוסי: עד שלא שמעתם מהרב ראובן אלבז את המילים המפורסמות שאומרים שהוא אמר, אל תאמינו. 
בשביל אברהם אבינו נברא העולם שנאמר ביום עשות ה' אלוקים ארץ ושמים בהברא"ם - ואמרו רבותינו "בשביל אברהם"............. הרב ראובן אלבז בן מרים - ראש"י תיבות אברה"ם.
אני מחכה ליום שהם ישבו בשולחן אחד באחוות רעים.
 
שם האוהד: YOSSI 
למנהל האתר שלום רב
אמרתה שמתי שנפגשתה עם הרב אלבז הוא הופתע שבמכתב הרבנים הושווה הרב אמנון לקורח, אז איך זה שבהרצאה של הרב אמנון נטען שהוא קילל את הרב "ימח שמו", ועדיין יש שמועות שהוא מדבר נגד הרב בכתלי בית מדרשו?
ורציתי לדעת אם תוכל לפרסם קצת יותר פרטים מתוכן הפגישה כדי לקבל רושם על הלך רוחו של הרב אלבז לאחר הבחירות
תשובה: שוחחתי עם הרב אמנון יצחק שליט"א רבות בנושא. שוחחתי בביתו של הרב ראובן אלבז במשך שעות ארוכות. שניהם בעיניי הסיבה שהעולם קיים. עליהם העולם עומד. הרב ראובן אלבז זה מלאך ולא בגדר אדם. לכו וחזו בעיניכם. שיערות גופי סומרות כשאני שומע את השם הרב ראובן אלבז. מאן דכר שמיה הרב אמנון יצחק שהקמתי לכבודו אתר אוהדים. הנשמות האלו נבראו לפני בריאת העולם. אין לנו השגה בנשמות כאלו ובמחלוקת שלהם.
בימים הקרובים אכתוב כתבה גדולה בכל העניין בין הרב ראובן אלבז והרב אמנון יצחק. 
בינתיים כולם צריכים לדעת שמי שדיבר סרה נגד הרב ראובן אלבז חטא חטאה גדולה לנגד ה'. 
ותשובה קצרה בעניין זה כרגע: אין שום הוכחה שהרב ראובן אלבז אמר משפט כזה. לדעתי, שני שבבניקים שקרנים אמרו את זה לרב אמנון יצחק. הרב אמנון יצחק צודק בזה שיש לו שני עדים שומרי שבת. מאידך אני לא מאמין להם. קל וחומר שהרב ראובן אלבז מכחיש.
תוכן השיחה ביני לבין הרב ראובן אלבז אולי יפורסם בקרוב..
ועד שלא שמעת במו אוזניך את הרב ראובן אלבז אומר בכתלי בית מדרשו כפי שציינת, אל תאמין...אתה מצווה על כך
 
שם האוהד: יוסף
חזק וברוך למנהל על הרעיון הנפלא של בעיות לב.
אולי אפשר מידי פעם לתת עצות בריאות לטובת הכלל. 
תבא עלחך ברכה
תשובה: איני יודע על אילו בעיות לב התכוונת. בכל אופן, יש עצות באתר ושאר עניינים. המעיין ימצא פנינים ויהלומים.
 
שם האוהדת יסמין
אז מיהו מחבר הספר?
תשובה: יסמין שלום וברכה, עשיתי מחקר קטן בעניין הספר, להלן המידע שדליתי:
הספר הוא למעשה לקט נבואות של חז"ל מכל מיני מקורות, חלקם בזוהר, חלקם בגמרא, חלקם בגדולי ישראל. 
הלקט בוצע על ידי אברך פשוט ורגיל מן המניין. 
 
שם האוהד: אריק יעקובוב
בס"ד

למנהל האתר שלום רב,

העלית לאתר את שם מחברו של הספר " הדור האחרון " שממנו נוהג לאחרונה הרב אמנון שליט"א לשאת את דרשותיו ושיעוריו .. המחבר הרב ד"ר מיכאל לייטמן כפי שאני מכיר עד היום,עומד בראש ערוץ הקבלה ושיעורי "קבלה לעם " ולא ידוע כ"כ ביראת ה' שלו בחיבוריו ושיעוריו,אז איך הרב אמנון מלמד מספרו ? ראה להלן בקישור הבא, הייתי שמח לתשובה,העניין קצתנוקף לי בלבי אחר שאני מכיר את רבינו אמנון שליט"א שנזהר ללמד ממקורות טהורים ברוח ישראל סבא, תודה : 
http://hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=24542&SubID=13046
תשובה: יש שני ספרים בשם הדור האחרון. גם אני כמוך טעיתי וחשבתי שזה שייך לרב לייטמן. ניתן לרכוש את הספר באמצעות אתר האוהדים בדף הבית. מדובר בספר אחר לחלוטין של מחבר אחר. החיים באים עם ספר הדרכה...רק צריך לפתוח ולקרוא אותו...ועד שנדע אותו בעל פה, אנחנו נמשיך לעשות טעויות :)
 
שם האוהד: עילום
שלום לכם אוהדי הרב.
יש לך עצה איך למצוא שידוך טוב ? מישהי שהיא לא שסניקית/אשת שקר/חוגגת את יום העצמאות? מישהי שבאמת אשת אמת איך אפשר למצוא ? שהיה את שידוכי האוהדים זה היה מצוין אבל ברוך ה' אתה פועל על פי תורה וסגרת את זה ... מה עוד אפשר לעשות ?
תשובה: שלום רב, הקמתי אתר הכרויות לשומרי נגיעה לציבור בחינם. באתר הושקעו מחשבות רבות וכספים רבים כדי שאתם תהנו בחינם www.we1.co.il בהצלחה
 
שם האוהד: שלום כהן
שלום,
פרצן שניקל, פרצנית, פרצנון פרצניק....
תשובה: רפואה שלימה
 
שם האוהדת: מרים
האם רדיו קול האוהדים לא עובד?????
תשובה: תורידי אפליקציה שנקראת mixlr תירשמי אצל foxleyman ובכל פעם שיהיה שידור חי, את תקבלי התראה
 
שם האוהד: אוהד אמת
שלום לך איש אמת יקר רציצי לשאול מה קורה לגבי קהילת פז? האם מתכננים שיגורו כולם ביחד? או נשתייך לקבוצה הנקראת קהילת פז? אגב אני כבר נרשמתי אני שואל מתוך סקרנות ורצון לדעת איפה זה עומד.תודה רבה על העבודה הנפלאה שאתה עושה!
תשובה: הוקם אתר שנקרא "קהילת פז", אם ברצונך להרגיש שייך לקהילה - הכנס והירשם.
אכן יש תכנון שיגורו יחד, אמנם בעולם העשייה יש דברים שלוקח להם זמן להתבצע. 
עד 120 שנה של הרב - יהיו ישיבות / כוללים / תלמודי תורה / בתי ספר / גני ילדים / מדרשיות על שם "פז". בוא ניתן לזמן לעשות את שלו, ואתה תתפלל בעדנו.
 
שם האוהדת: אביבה מלסה
שלום ,רציתי לדעת האם הרב רונן דהן-שחקן הכדורגל שחזר בתשובה בזכות הרב הוא בסדר.?אפשר להזמין אותו להרצאות?או שמא הוא גם יצא נגד כבוד הרב?זה ממש חשוב לי כי חשבתי להזמין אותו לבית ספר בו אני לומדת..תודה ותזכו למצוות.חג שמח וכשר:)
תשובה: ראשית אחמיא לך על יראת השמים. וכעת לתשובה: מעולם לא שמעתי את השם שלו, אמנם אני ממליץ לך לתת לתלמיד חכם לבחון אותו ולתת לו להחליט
 
שם האוהדת: דניאלה
 אריה דרעי מודה שהוא זה שפעל נגד הרב אממון יצחק. תוכנית המהדורה המרכזית ערוץ 2 תאריך 13.3 אומר זאת בתחילת הדקה הרביעית. 
לחצו כאן
תשובה: תודה דניאלה. למען האמת דניאלה, בעיניי, דרעי לא הוריד את הרא"י ולא העלה את ש"ס. המשפיע היחידי של ש"ס הוא מרן. אם לא מרן - הרא"י היה מקבל יותר מעשרה מנדטים וש"ס הייתה מתרסקת. זו דעתי האישית.
 
שם האוהדת: יסמין
מתי היתה ההרצאה של הרב מוגרבי לפני הבלאגן של הבחירות או אחרי?
תשובה: ההרצאה עלתה לאינטרנט השבוע (תחילת מרץ 2013)...סביר להניח שכן.
 
שם האוהד: ברי 
שלום מנהל האתר,העלו ביוטיוב סרטון טרי של הרב מוגרבי זה נראה כאילו הרב מדבר בהסוואה על הרב אמנון ועל כל מה מסע הבזיון שעבר זה קטע מדהים ביותר שיהמם את כל תומכיו של הרב כל המתבלבלים למינהם ואפילו המתנגדים , אם יש באפשרותך לפרסמו בדף הראשי ולהפיצו בכל דרך אפשרית ואף להראותו לרב ,אני יותר מאשמח זה יחזק אותו נורא.( הייתי מעלה תלינק אבל אני לא ככ יודעצ להתעסק בזה)
חזק וברוך על פעולותיך הברוכות
תשובה: יגעתי ולא מצאתי. אם אינך יודע איך להעתיק ולהדביק כתובת הסרטון, תשלח לי לפחות את שם הסרטון באופן מדוייק ואת שם מעלה הסרטון. אשמח לפרסם.
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום