פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
מטרת האתר להוכיח בכל דרך אפשרית שהתורה אמת - יש לכם מידע נוסף? שתפו אותנו

 
ספרים מופצים בחינם



 


 

הסבר מצע לחם בשקל

מידע שלב א

טון חיטה עולה 241 דולר + מעמ    עורך דין פשיטת רגל

טחינת חיטה לקמח עולה 50 דולר + מעמ

מטון חיטה מוציאים רק 750 קילו קמח   הכרויות לדתיים

כך שלמעשה 750 קילו קמח = 291 דולר + מעמ

הדולר נכון להיום, 08/01/2013 הוא 3.77 ש"ח

מסקנה 750 קילו קמח שווים בערכם ל 1,272 שקלים (כולל מעמ)

 

מידע שלב ב

כדי להכין לחם אחיד 750 גרם משתמשים בחצי קילו קמח

כך שלמעשה מ 750 קילו - מכינים 1,500 לחמים

מסקנת ביניים: 1,500 לחמים = 1,272 שקלים (כולל מעמ)

1 לחם = 85 אגורות

מידע שלב ג

זוכרים שהפכנו בשלב א טון חיטה ל750 קילו קמח?

נותרו 250 קילו...מהם עושים 500 לחמים שנקראים לחם סובין

לחם סובין מוכרים ב 18 שקלים

חשבון פשוט מעלה שהיום טון חיטה מוכרים 1500 לחמים ב5.5 שקלים ליחידה = 8,250 שקלים

להוסיף 500 לחמים כפול 18 שקלים = 9,000 שקלים

סה"כ מחיר מכירה 17,250 ש"ח.

מורידים מחיר עלות 1,272 שקלים

סה"כ רווח ברוטו 15,978 ש"ח.

 

מידע שלב ד

אם המדינה תחליט להוציא חוק מטעם מפלגת כח להשפיע

למכור לחם אחיד בשקל

הרווח במקום 15,978 ש"ח יהיה רק 9,228 ש"ח

המדינה תרוויח מכך שכל העניים בישראל יאכלו ולא יהיו רעבים ללחם

מידע שלב ה

בואו נגיד שהמאפיות יתנגדו לתהליך בגלל שמחיר לחם לא מתחיל ולא מסתיים רק בקמח...אלא יש שמרים, מים, עובדים, ארנונה וכו'...

קודם כל: עובדים, ארנונה וכו'...אלו עלויות שהן קשורות למאפיה באופן כללי ולא רק ללחם אחיד. מטרת המדינה להפוך את הלחם האחיד למחיר שלא מרוויחים עליו יותר על מנת שלא יהיו יותר רעבים.

על כן, נחשב רק את עלויות השמרים והמים

אז בואו נגיד שיש תוספת עלויות בסך 30 אגורות לכל לחם אחיד שנמכר בשוק, זה עדיין כדאי...

כלומר: 85 אגורות + 30 אגורות. סה"כ 115 אגורות...אז נגיד שהמדינה צריכה לסבסד 15 אגורות מכיסה לכל לחם שנמכר בישראל...או במילים אחרות: לבטל את המעמ במכירת לחם אחיד.

זה עדיף!!!כדאי ומשתלם כלכלית!!! לטפל בעניים החולים שאוכלים מהפחים - עולה למדינה יותר יקר...

אז מה עדיף? שכולם יוכלו לאכול לחם וכולם יהיו בריאים או לרפא חולים שאכלו מהפחים?

מידע שלב ו

אפשר לעשות מהלך אחר במקום מידע שלב ה:

המדינה תהיה ספקית חיטה, כפי שהיא מספקת היום חשמל...

חיטה = מוצר ללא תחרות

ואז עלות טון חיטה תרד מ241 דולר (שזה מחיר כולל רווח)

למחיר של 170 דולר

ואז מחיר עלות 1 לחם יורד משמעותית מ 72 אגורות ליחידה למחיר של 49 אגורות

ואז ממילא אפילו אם תוסיפו 100% הוצאות נלוות...זה בדיוק שקל

אבל....ופה יש אבל גדול....

אם מאפייה מחזיקה סחורה ב20,000 שקלים ועלות חומרי הקמח מתוך 20,000 שקלים הוא 12,000 שקלים

אז ברגע שמחיר החיטה ירד...אז עלות המוצרים ירדו מ 12,000 שקלים (בדוגמא הנ"ל) למחיר של 9,000 שקלים

במילים אחרות: לא רק שהמאפיות לא מפסידות כסף, אלא אפילו מרוויחות יותר כסף ממכירת שאר המוצרים ברווח גדול

כי עלות הרכישה שלהן יורד משמעותית

לסיכומו של מצע לחם בשקל: לא רק שהמדינה מרוויחה כסף בשני המקרים ה+ו אלא גם שלא יהיו יותר עניים בישראל, והמאפיות לא מפסידות.

שלושה גופים קשורים בעניין:

1. העניים          2. המדינה             3. המאפיות

לא משנה איך תסתכלו על זה: כולם מרוויחים

רק מפלגת כח להשפיע תדאג לעניים. לחם בשקל

שימו לב: לאחר פריסת המצע של הרב אמנון יצחק - הוציאה רשת חנויות בר כל לחם ב 2.96 שקלים ליחידה או 3 ב 8.88....
 
הירשמו לרשימת התפוצה וקבלו שיעורים
ברוחניות ובגשמיות





רוצים לקנות לייקים לדף עסקי של פייסבוק?
רוצים עוקבים לאינסטגרם?
מה אתם רוצים? אנחנו מביאים
ליחצו כאן





רוצים ללמוד את סודות השיווק?
לדעת איך לגייס לידים בחינם?
קורס חינמי נפתח
ליחצו כאן





תנו לפראייר לבנות לכם אתר בחינם
הפראייר - יבנה לכם אתר בחינם
ולא תשלמו עד שלא תהיו מרוצים
ליחצו כאן


האתר הוקם במטרה לאגד את כל ההוכחות שהתורה אמת
ולהציג את השקפת העולם התורני - הירשמו לרשימת התפוצה

 

צור קשר

 
חפשו אותנו בפייסבוק