פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

"רשע מרושע וצבוע, עדת רשעים"

אריה דרעי מתגלה כדרעק...אז נקרא לו דרעקי ;)

בראיון לגלי צהל אצל רזי ברקאי אומר דרעקי הבוקר (רביעי 26/12/2012), כי הרב אמנון יצחק ואמסלם הם "אפילו לא מכה קלה בכנף"    הכרויות לדתיים

דרעקי מציג את עצמו כשליו ורגוע וטוען שיש לו בסקרים 13 מנדטים והוא מצפה ל15-16 מנדטים

דרעקי נשאל על המכתב שיצא נגד הרב אמנון יצחק ומשיב כי זה לא קשור לבחירות, הרב אמנון יצחק ביזה כביכול את מרן הרב עובדיה יוסף וגדולי הדור התקוממו.    עורך דין פשיטת רגל

עוד הוסיף לומר דרעקי כי את המכתב ארגנו הרבנים ולא שס, מכיוון שכשנשאל הרב אמנון יצחק מה יעשה אם הרב עובדיה יאמר לו לא לרוץ השיב: "אני ארוץ חזק יותר"

עד כאן דברי נבלות.

והנה האמת:

מפלגת כח להשפיע היא לא רק מכה בכנף אלא מסכנת את המטוס ולרסק אותו לגמרי...

הסקרים מדברים על 7 מנדטים למפלגת כח להשפיע לעומת 5 לשס.

הבית היהודי מככב עם 12 מנדטים לאחר שנמאס לאנשים מש"ס וממשחקי הכח נגד הרב אמנון יצחק שמטרתו לשם שמים.

דרעקי אמר בראיון שאת המכתב הוציאו הרבנים, אבל הוא שכח לציין כי הוא בעצמו יום קודם לכן הלך לבבא ברוך להחתימו נגד הרב אמנון יצחק, וזה כמובן סותר את דבריו שזה לא קשור לשס, לא קשור לבחירות, ואין לו קשר לזה...רשע מרושע וצבוע כבר אמרנו?

כמו כן, כשאמר הרב אמנון יצחק שהוא ירוץ חזק יותר, שכח דרעקי לציין את סוף המשפט שהסיבה לזה היא מכיוון שאם יש אפשרות לקחת מנדטים מהמגזר החילוני אז מצווה לעשות זאת, ואין שום סיבה להקשיב לרב גדול שיהיה לא לעשות מצווה.

רק ברי הדעת מבינים כי מפלגה נוספת אורתודוקסית תיקח מנדטים מהמגזר החילוני, נוגד התורה, כי יש המון מאוכזבי שס, ויש המון "כיפות שקופות" שאוהבים את הרב אמנון יצחק אבל בחיים לא יבחרו בש"ס, כך שלמעשה מטרת כח להשפיע היא להגדיל תורה ולהאדירה.

אבל אנשי שס מסתכלים כמה כסאות זה יפסיד להם במקום להסתכל כמה טוב זה יעשה לתורה הקדושה.

סיכום: עדת רמאים

 

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום