פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

פעילי המטה החילוני בבית היהודי ליועץ המשפטי: העמד לדין את הרב שלום כהן

בעקבות השתלחותו של הר' שלום כהן נגד הבית היהודי ומצביעיו כשכינה אותם 'עמלק' ואמר כי כולם יגיעו לגיהנם, דורשים פעילי המטה החילוני בבית היהודי מהיועץ המשפטי לממשלה להעמידו לדין בגין הסתה ולשון הרע. "הרב שלום כהן הינו חלק מתופעה מוכרת וידועה של רבנים המרשים לעצמם להתבטא בצורה פוגענית ומסיתה כלפיי כל מי שאינו חלק מהמגזר החרדי. הגיע הזמן שרשויות המדינה יתערבו וישימו להם גבולות אחת ולתמיד"

הדפסה
30.07.13 18:11
 

ההבלגה הסתיימה: מטה "בית משותף" – המטה החילוני בבית היהודי – החליט לפעול להעמדתו לדין של חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס וראש ישיבת פורת יוסף, הרב שלום כהן, בעקבות דברי הסתה ולשון הרע הוא הוציא בשני אירועים לאחרונה נגד הבית היהודי, מצביעי המפלגה והציבור הדתי לאומי.

פעילי המטה החילוני בבית היהודי ליועץ המשפטי: העמד לדין את הרב שלום כהן
  מבקשים להעמידו לדין. הרב שלום כהן (פלאש90)

תחת הכותרת: " דרישה להעמדה לדין על דברי ההסתה של הרב שלום כהן", כתבו אנשי המטה לויינשטיין כי, "בשבועות האחרונים אירעו שני מקרים בהם התבטא הרב בחריפות יתר. בשבוע שעבר, כינה הרב את הבית היהודי "עמלק" והשבוע הוסיף ואמר כי מצביעי המפלגה הינם "מסכנים שהרסו את העולם", "חסרי הלכות", "אנשים שמחטיאים את הרבים" וקבע כי כולנו נגיע לגיהינום".

● מצטרפים לדף הפייסבוק של סרוגים ונשארים מעודכנים כל הזמן

"דבריו של הרב כהן הינם השתלחות קיצונית מאין כמוה בקבוצה גדולה של אזרחים ישראליים, אוהבי המדינה", המשיכו לכתוב ליועץ המשפטי לממשל. "'עמלק' הינו כינוי גנאי מזעזע ביותר המתאר עם אכזרי וסמל לרשע, שעליו חל הציווי "תמחה את זכר עמלק מתחת לשמיים', קרי, להשמידו".

הרב כהן מכנה את הבית היהודי עמלק (צילום: ישי כהן, כיכר השבת)

 


הרב שלום כהן: "חובשי כיפות סרוגות – עמלקים"; בנט הגיב: "שיתביישו"לדבריהם, "בחירת הכינוי 'עמלק', לצד האמירה כי קבוצה שלמה של אנשים תלך לגיהינום, הינן אלימות מילולית משוללת רסן, הטומנת בחובה סכנת החרפה ואף גלישה לאלימות פיזית, כדוגמת האלימות כיום נגד חיילים ברחובות. זאת מאחר וציבור שלם נוטה להיות מושפע מדבריו של הרב ואין לדעת כיצד הדבר עלול להתבטא בפועל. דבריו מהווים הסתה לכל דבר ועניין נגד המפלגה ובוחריה בפרט, וכן נגד ציבור הכיפות הסרוגים והחילונים בכלל".

הר' שלום כהן בהשתלחות נוספת: "מי שבחר בבית היהודי ילך לגיהנום"

בסיום מכתבם, פונים פעילי המטה: "אנו, מטה 'בית משותף' – המטה החילוני בבית היהודי, רואים את דבריו בחומרה רבה ועל כן פונים אליך בבקשה לממש את סמכותך להורות למשטרה לפתוח בחקירה נגד הרב כהן ולבחון אפשרות העמדתו לדין בגין הוצאת לשון הרע והשמעת דברי הסתה".

יו"ר מטה בית משותף, ענבל ליבר הוסיפה כי, "הרב שלום כהן הינו חלק מתופעה מוכרת וידועה של רבנים המרשים לעצמם להתבטא בצורה פוגענית ומסיתה כלפיי כל מי שאינו חלק מהמגזר החרדי. הגיע הזמן שרשויות המדינה יתערבו וישימו להם גבולות אחת ולתמיד. דבריו ראויים לגינוי ואף לענישה, ומעידים בעיקר על הצורך של הרב לעשות חשבון נפש עמוק עם עצמו ולהבין את הסכנה במסרים שהוא מעביר לשומעיו".

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום