פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הקשר ההדוק שבין אתר נענע לבין כפית סינית

לבני לא לבד: הרב אמנון יצחק והברסלבים יקימו מפלגות חדשות

 
פוליטי-מדיני |
 

כנראה שלא ניתן להימנע מזה - בכל מערכת בחירות צצות מפלגות חדשות, חלקן תמוהות במיוחד, המתחרות על קולות הציבור. האתר החרדי כיכר השבת מדווח כי המחזיר הידוע בתשובה הכריז על הקמת מפלגה והחל לגייס פעילים. "אנחנו צופים שתי ספרות ומעלה", סיפר על ציפיות המנדטים שלו  הכרויות לדתיים 

 
 

לאחר שיו"ר קדימה לשעבר, ציפי לבני, הודיעה היום (שלישי) על הקמת מפלגה חדשה, נראה כי היא לא תהיה לבדה. כמדי מערכת בחירות, גם על מקום בכנסת ה-19 יתמודדו מספר גדול של רשימות חדשות, חלקן הזויות. האתר החרדי כיכר השבת חשף כי גם המחזיר בתשובה הידוע, הרב אמנון יצחק, יקים מפלגה. בנוסף, הודיעו אתמול גם חסידי ברסלב על ריצה לכנסת.

הרב אמנון יצחק

על פי הדיווח באתר, הרב יצחק אמר במהלך שיעור בבת ים כי הוא נשאל פעמים רבות מדוע הוא לא נכנס לפוליטיקה. "הערב אני אומר את התשובה - הוחלט להקים מפלגה", אמר הרב לתלמידיו.

 

"על פי הסקרים שנעשו לאחרונה מספר המנדטים המינימלי, בלי שדיברתי כלל וכלל ובלי שהסברתי ובלי ששכנעתי, הוא חמישה-שישה מנדטים מינימום", טען יצחק, הידוע בהתבטאויותיו הקיצוניות כנגד חילונים. "אנחנו לא מצפים שזה יהיה כך, כי אם כך יהיה אני אעלב. אנחנו צופים שתי ספרות ומעלה".

 

ומה משנתו המדינית של יצחק? "צריך אומץ ולדבר דוגרי עם האויב, זו השפה שהוא מבין. אבל אם זה במריחה, וכל הזמן מגישים את הצוואר ל'אומבמה', שיקשור אותנו לעמוד ויחליט בשבילנו מתי נפסיק ומתי לא, המצב יימשך עוד הרבה זמן".

 

ואם המחזיר הגדול בתשובה לא שכנע אתכם, אולי תתפתו להעניק את קולכם למפלגה החדשה - "כולנו חברים נ נח". מקימי המפלגה הם ליאור שי ושרון קנאפו, המעידים על עצמם כי "שנינו נחמנים עכשיו , בעלי משפחות, לשנינו רכב עם מוסיקה וריקודים ושאר פעילות". בהצלחה לכולם.    עורך דין פשיטת רגלעורך דין פשיטת רגל

 

תגובת אתר האוהדים

1. חלקן תמוהות במיוחד 
הכתב מתכוון לרב אמנון יצחק ולברסלבים. 
מכיוון שחלק ניכר מהברסלבים "לא מחוברים לקרקע", רומז הכתב שגם הרב אמנון יצחק כזה
 
2. "אנחנו צופים שתי ספרות ומעלה", סיפר על ציפיות המנדטים שלו
לא כבוד הכתב, הרב אמנון יצחק לא צופה - יש לו מקורות .ביניהם סקר בלתי תלוי ונסיון חיים של 35 שנים
 
3.  "צריך אומץ ולדבר דוגרי עם האויב, זו השפה שהוא מבין
גם כתב זה ביחד עם כל הכתבים הקודמים לו, בחר להביא כדוגמא דווקא דברים שהרב אמנון יצחק סתם והודיע שיפרוס משנתו הבטחונית אך ורק בדלתיים סגורות לאנשים יודעי דבר. אך מטרתו של הכתב היא להראות את הרב כהזוי כפי שהוסבר קודם לכן
 
לסיכום, אין להשוות כלל ועיקר בין אנשים שרוקדים ברחובות, המציגים את עצמם כבעלי רכב, מוסיקה וריקודים, ביחד עם אדם שעשה מהפכה עולמית בעולם היהדות. 
החזיר מיליון יהודים בתשובה, ניצח אינטלקטואלית כל מתמודד המציג עצמו שכלתן.
המנצח על אמפרייה שכל חילוני אינו מסוגל שלא להשתאות על פעולתו של אדם אחד ב35 שנים בלבד. 
הצלחתו וחכמתו של הרב אמנון יצחק עולה על כל דמיון. 
ההד שייצר הרב אמנון יצחק ב35 שנים בזכות חכמתו עולים בכמה רמות למהפכנים אחרים, שכוחם התגלה בחוזקה כ500 שנים לאחר מותם. 
 
וכפי שאין קשר בין נחמנים לרב אמנון יצחק, כך אין קשר בין אתר נענע לכפית סינית
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום