פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

מה נגיד ומה נומר?!
מה נגיד ומה נומר אנחנו פשוטי העם על מה שעובר אדם יקר עבד השם נאמן.
מי אנחנו ?מה כוחנו ?שנעיד על רבנו ענק שבענקים שהגיעו וחטף את נשמתנו מן המעמקים.
בורא עולם יודע את מה שכולם מנסים להסתיר בוחן כליות ולב מחטט בין הקרביים ויודע 
מה הכוונה הנסתרת למעשים.
כל יום חווה הרב ביזיונות מעשה רכילות מפשוטי עם עד רמי עולם ,אנשים מתהלכים בעיוורון פוחדים מכח השלטון,אפילו אם הם יודעי דבר מפחדים להעיד שלא ידבק בהם אות הקלון . 
וכמה עוול סופג אדם אחד שאותו בוחרים לשנוא כל כך, על מה ?בואו נשאל ,על שרצה להטיב לכלל העם ,על שהחזיר עשרות שנים אלפי משפחות בתשובה ,על שעמד חשוף מול עדת קהל ונותן חופש ביטוי לכל אדם.
לשאול, לתרץ ,להתחצף, לפקפק ,להביע עמדה ,הכל מול מצלמה מתועד ומופץ לכלל ביושר ללא התנשאות כלל וכלל.
מי היה נותן שאותו כך יתעדו מתמודד עם כל הבא ליד ,לא אכפת לו אך יראה ואך ישמע הוא איש אמת חי על פי חוקי התורה.
למאבקים על תורתנו הקדושה הוא נכנס במשירות נפש מסכן את חייו ובני ביתו עשרות שנים ,ואז אחרי כל המסע המפרך בין ליל הכל מתרסק והוא מוקצה מנודה לפינה רק השם יודע מה התשובה !
והעניים שלנו כואבות מדמעות והלב זועק והנשמה צורחת, איך ניתן את המציאות ככה בחטף לקחת?! 
למה כי הוא רב שהעמיק רק בחזרה בתשובה אז לא מגיע לו לזכות במערכה ,אם היה הוא יושב בישיבה והוגה בתורה יום וליל מחכים ומתפלפל היה יכול לקבץ את חסידיו ולבנות אימפריה גדולה ,אבל הוא איש תם כמו אבינו אברהם שלא נח ולא נם רק רץ מאדם לאדם ומפאר שמו יתברך בעולם .
רב אמנון יצחק מיטיב לכלל העם להחזיר את הנשמות האבודות לבוראם ללא כל רווח או כבוד רק כל היום עסוק במלכה ,וכעת שרצה מעט להתרפק על הפרות וגם כאן בכדי להטיב לבריות את ענפיו שברו את גזעו גדעו והוא חבול חסר כל ממשיך לעורר השתאות והערכה הערצה וגדולה שהוא ממשיך בדרכו ויודע שהזרעים ששתל יניבו את פרותם, כי הזורע בדמעה ברינה יקצור .
הזורעים בדמעה-- ברינה יקצורו.
ו הלוך ילך, ובכה-- נושא משך-הזרע:
בוא-יבוא ברינה-- נושא, אלומותיו.
אנחנו כאן כבוד הרב איתך במערכה משתתפים איתך בצערך בוכים מדירים שינה נלחמים בדעה רווחת וגדולה וכל יום שחולף לא יודעים מה אנחנו פשוטי העם נגיד או נומר.
אם לך רבינו זה קרה את מקומנו לא נדע!?
הזלזול הצורם ברמת המשכל של החוזרים בתשובה ממש מעורר זעם את כל האהבה שלנו לכבוד הרב מנסים לתרגם למשיחיסטיות או לדמיונות להערצה פאנטית בבשר ודם ,לא רוצים לעכל שאין אילו הזיות אלה אהבה טהורה למי שקטף את הנשמה והניק אותה בחלב התורה .
חלב טהור וזך ואת זה לא נשכח לעולם וכמו שלכל רב ישנה קהילה וכל אדמו"ר נהנה מאהבת חסידיו כך אנחנו אוהבים את הרב אמנון יצחק! .
ואנו החוזרים בתשובה הפכנו עולמות בכדי לקנות תורה ומצוות אנחנו קהל בעל אופי קשה לוחמני הפכנו הרים וגבעות חצינו ימות טיפסנו ממעמקים שלב אחר שלב בכדי לזכות בתורה ומצוות . 
בכל צבא יש פקוד ומפקד שכולם סרי מרות לראש הממשל כך אנו עם רבינו הצדיק פקודים תחתיו וכולנו תחת בורא עולם .
השם איתך ירוממך מבור שאול לגדולה אמן סלה.
תודה רבה שהחזרת אותי בתשובה . 
דיקלה אופל
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום