פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

מחיזבאללה לבית המדרש
הוא היה מוסלמי שיעי שחי בלבנון, עונה בידי חיזבאללה לאחר ששיתף פעולה עם ישראל - וראה כיצד שורפים את בנו למוות. אבל איברהים יאסין הצליח להמלט לישראל, והתגייר עם אשתו וילדיו. הכירו את הרב אברהם סיני
 

"לאחר שלושה חודשי עינויים בחדרי החקירות של חיזבאללה, הושיבו אותי מול עימאד מורנייה, שניסה לדבר אלי בלשון רכה. כמעט נשברתי, אבל אז, אחד המחבלים הביא את התינוק שלי, שהיה בן שמונה-תשעה חודשים והניח אותו מולי, שפך עליו נפט, הצית גפרור - ושרף אותו למוות".

 

 

<< הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

הסיפור הזה לא נלקח מסרט מדע בדיוני, או לחילופין מתוך חלום רע. זהו סיפורו של איברהים יאסין, ששיתף פעולה עם המודיעין הישראלי בלבנון, הצליח להימלט מידיי חיזבאללה, התגייר והפך לרב אברהם סיני.

 

 

"מספר חודשים לפני מלחמת לבנון הראשונה, הפלסטינים ששלטו כאן עשו בלגן, הפריעו לתושבים, אנסו את הבנות, הפעילו תאי טרור והשליטו אימה באזור", הוא מספר לערוץ 20. "בשנת 82 נפתחה מלחמת שלום הגליל, ולנו היה ברור שצה"ל פועל לטובת הלבנונים". כך החל איברהים להעביר מידע לצה"ל על מחבלים שפעלו באזור, בעיקר כדי לעזור לעצמו ולמשפחתו ששאפה לחיי שלווה ושקט.

 

 

 

"הישראלים גירשו את הפלסטינים, ולכן עזרנו להם. אך שנתיים לאחר מכן החל חיזבאללה להילחם בתושבים הלבנוניים בשל קשריהם עם הצבא הישראלי". לילה אחד פרצו לביתו לוחמי חיזבאללה וחטפו אותו. הרב סיני - אז יאסין - הושם בבונקר מתחת לאדמה, והתבקש למסור מידע על שיתוף הפעולה עם ישראל.

 

 

 

 

"תוך כדי החקירות חשבתי לעצמי: 'אם אני מדבר ומספר את האמת - אני מת'. העברתי הרבה מידע לישראלים, וידעתי שהמשפחה שלי תקבל תווית של 'בוגדת', לכן החלטתי לא לדבר. כמה שסבלתי, הוכחתי שאין יותר חזק מהרצון של האדם. הם הוציאו אותי לחקירות, קשרו אותי בחבל, משכו אותי ברכב, חתכו לי את הגוף - והביאו כלבים שהתנפלו עליי".  

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום