פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

"ללכת לים ולהתחיל עם בחורות יהודיות"

יהודה פרל | י״א באב ה׳תשע״ג (18/07/2013)

לרגל הרמאדן אפשרה ישראל כניסת ערבים מיו"ש לתחומי הקו הירוק, ועשרות אלפי ערבים כבר גודשים את החופים ומקומות הבילוי בתל אביב. "יגיעו לחופים של תל אביב ויפו בערך חצי מיליון פלסטינים, שגם 'יכבשו' את המועדונים והפאבים של העיר", אומר צעיר תושב שכם

חוף ים (ויקיפדיה)

ארגונים יהודיים רבים מנסים להילחם בתופעת ההתבוללות בארץ, המתרחשת ברובה כתוצאה מקשרים בין נערות יהודיות לערבים. אולם בחודש האחרון נראה כי התופעה צוברת תאוצה, אודות למדיניות שמפעילה ישראל.

לרגל חודש הרמדאן אפשר צה"ל את כניסתם של מאות אלפי ערבים מיהודה ושומרון לתוך שטחי הקו הקו הירוק, ואתר nrg מדווח כי בימים האחרונים הציפו עשרות אלפי ערבים את חופי תל אביב ומקומות בילוי בערי המרכז.

"כשיגיעו הימים הראשונים של עיד אל-פיטר, אתם לא תכירו את החופים שלכם", צוטט באתר מערבי רביע בן ה-19, תושב שכם. "להערכתי, יגיעו לחופים של תל אביב ויפו בערך חצי מיליון פלסטינים, שגם 'יכבשו' את המועדונים והפאבים של העיר. אנחנו הולכים לעשות הרבה כיף" צוטט רביע.

למי שנותרו ספקות, הצעירים הערבים כלל לא מסתירים את כוונותיהם. "מה שראיתי היום, זו הייתה חוויה", צוטט מריוב אשי בן ה-25, המתגורר בכפר קטן בין רמאללה לירושלים, שעה קלה אחרי שיצא מהמים. "אהבתי כאן את הכל – את האוכל, את הים והאוויר ואפילו את הבחורות היפות שמסתובבות על החוף. אינשאללה, מחר אני אבוא עוד הפעם לכאן, אבל היום עד השעה עשר בלילה אני צריך לחזור הביתה לכפר, כי ככה קובעת אשרת השהייה בישראל".

גם ב"ברשות הפלסטינית" לא התלהבו מהתופעה. "לכל דבר יש גבול. לא כתוב בשום מקום שמותר לצעירים בני עשרים לנצל את החופש כדי ללכת למועדונים בתל אביב, לרקוד שם ולשתות אלכוהול, ללכת לים ולהתחיל עם בחורות יהודיות", התבטא "השר לעניני דתות".

השאלה שנותרה כעת, כמה בנות יהודיות ישלמו את מחיר ההפקרות – תרתי משמע…

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום