פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

לא נשכח ולא נסלח למי שפגע במזכי הרבים ויש דין והוא בא לידי ביטוי צפו בכתבה:

 
דרמה: בועד הדיור' דורשים לפסול את הצעות עמותת 'לעבדך באמת' (של ש"ס בחסותו של הרב בעדני) דרמה: בועד הדיור' דורשים לפסול את הצעות עמותת 'לעבדך באמת' בעתירה שהגישו לבית המשפט המחוזי בחיפה טוענים עורכי הדין של 'ועד הדיור המאוחד - חריש' כי אם פסלו אותם בגין קרטל צריך גם לפסול את הצעות 'לעבדך באמת'    הכרויות לדתיים
המשמעות: מאות משפחות חרדיות נוספות יפסידו את הדירות ופתיחת חזית ישירה מול ש"ס חיים שיף | ל' שבט תשע"ג דרמה: בועד הדיור' דורשים לפסול את הצעות עמותת 'לעבדך באמת' ביום חמישי שעבר הגישו ב'ועד הדיור המאוחד' ערעור מינהלי לבית המשפט המחוזי בחיפה ובו מסבירים עורכי הדין, ובראשם צבי אגמון, מדוע הם פעלו על פי חוק המכרזים וכי אין שום סיבה לפסול את ההצעות שהגישו.
בית המשפט ערך דיון מהיר בנושא, והחליט שלא להוציא צו מניעה זמני וקבע דיון לעוד כשבועיים. המשמעות של אי הוצאת צו מניעה, שבית המשפט מתייחס די בזלזול לעתירה וכי הוא לא רואה שום צורך בהוצאת צו מניעה. וזאת למודעי, שבמקרים כאלו בית המשפט נענה לעיתים קרובות להוצאת צו מניעה, אם הוא סבור שיש קייס משמעותי לטענות שהועלו בפניו.
ככל הנראה בתיק זה בית המשפט התרשם שאין שום סיבה הגיוניות להוצאת צו מניעה, ובעוד כשבועיים יקיים דיון על עצם העתירה. מרפרוף מהיר של העתירה עולה תמונת מצב לא פשוטה. ב'ועד הדיור' הפנימו ככל הנראה כי ידם על התחתונה וכי כל מטרת הגשת העתירה היא כדי להוכיח לנרשמים שהם עשו את כל "המאמצים" להציל את העמותות שלהם, והם החליטו ללכת על כל הקופה.
בעתירה הם טוענים כי באם וועדת המכרזים של מינהל מקרקעי ישראל פסלה את 12 העמותות שלהם, צריך גם לפסול את ההצעות שהגישו עמותת 'לעבדך באמת', בראשות הרב בעדני. העותרים מוכיחים כי למרות של'עבדך באמת' הגישו שלוש הצעות נפרדות באמצעות שלושה קבלנים שונים, בפועל עו"ד אחד חתום על הכל וגם כאן יש קרטל ולכן בית המשפט מתבקש לפסול את הצעותיהן.
משיחות שערכנו עם עורכי דין בתחום, נראה כי ככל הנראה בית המשפט אכן יפסול את ההצעות של 'לעבדך באמת', שזכו במאות דירות בהצעות נמוכות ביותר (12 שקל לדירה באחד המתחמים), ובכך יגרמו ב'ועד הדיור' נזק עצום למאות משפחות חרדיות שזכו באמצעות העמותה בדירות זולים.
לצעד זה עלולה להיות השפעה מכרעת, שכן הרב שהעניק את חסותו הרוחנית ל'לעבדך באמת' זה הרב בעדני מש"ס, חבר מועצת חכמי התורה, ומדובר בפתיחת חזית של מאיר פרוש ומרדכי קרליץ, מראש 'ועד הדיור', מול ש"ס.
 
נשלח למערכת פורטל האוהדים. מקור הכתבה: אינו ידוע
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום