פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

מקור: כיכר השבת

 

מרן הרב שטיינמן על כח להשפיע: "מצווה להציל"

לפני ההכרזה הרשמית על הקמת "כח להשפיע", שלח הרב אמנון יצחק לביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, והתייעץ אתו לקראת הקמתה. ראש הישיבה השיב: "כל זמן שיש כח, מצווה להציל". וגם: בש"ס חוששים, האם יציעו לו נציג בכנסת? (חדשות חרדים)

גורמים בש"ס מביעים דאגה נוכח כוונתו של הרב אמנון יצחק לתמוך במפלגת "כח להשפיע". מבחינתם, מהלך כזה עלול לקחת מהם קולות רבים ולפגוע בתוצאות המפלגה בבחירות הקרבות.
עורך דין פשיטת רגל

לרב אמנון יצחק יש עשרות אלפי חסידים ותלמידים ברחבי הארץ, חלקם הגדול תורם למוסדות הרב מידי חודש באמצעות הוראות קבע. אם כל האנשים הללו יצביעו לרב אמנון יצחק, מפלגתו תעבור את אחוז החסימה ותקבל ייצוג בכנסת. 

זה מה שמדאיג את צמרת ש"ס. מפלגתו של הרב אמנון יצחק, יחד עם נסיקתו המתמדת של הרב חיים אמסלם, מהווים בעיה עבורה. 

בש"ס גם מודעים להשפעתו של הרב יצחק על בני עדות המזרח, שבאים לשיעוריו.

כבר אתמול (רביעי) נשמעו הערכות בש"ס ולפיהן פוסק הדור מרן הרב עובדיה יוסף יקרא לרב יצחק ויבקש ממנו לסגת מהכוונה לרוץ לכנסת. ח"כ ניסים זאב העריך כי ייתכן שהרב יצחק יקבל נציג בתנועת ש"ס, בתנאי שיוותר על הרעיון. הרב אמנון יצחק

הרב אמנון יצחק התכונן לקמפיין הזה זמן רב. ל'כיכר השבת' נודע כי לאחרונה, לפני ההכרזה הרשמית, הגיע שליח מטעמו של הרב אמנון יצחק לביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, והתייעץ איתו על הקמת המפלגה. ראש הישיבה השיב: "כל זמן שיש כח, מצווה להציל".

מקורב לרב אמנון יצחק אמר ל"כיכר השבת" כי הקמפיין של כח להשפיע לא יכוון נגד תנועת ש"ס. הוא העריך כי הרב עובדיה לא ייצא נגד המפלגה החדשה. 

תגובת אתר האוהדים

1. כבר אתמול (רביעי) נשמעו הערכות בש"ס ולפיהן פוסק הדור מרן הרב עובדיה יוסף יקרא לרב יצחק ויבקש ממנו לסגת מהכוונה לרוץ לכנסת. 
מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א לא באמת ביקש מהרב אמנון יצחק לסגת מהכוונה לרוץ לכנסת. 
זהו ניסיון מטופש של רשעים. אם הרב עובדיה רוצה לומר משהו, הוא פשוט יכול לומר את זה לרב אמנון יצחק באופן ישיר ואין צורך בשליחים שאין בהם אמונה. 
 
2.ח"כ ניסים זאב העריך כי ייתכן שהרב יצחק יקבל נציג בתנועת ש"ס, בתנאי שיוותר על הרעיון
הערכתו של ח"כ ניסים זאב אינה נכונה. במשך שנים התעלמו מהרב אמנון יצחק שליט"א ולא נתנו לו להכנס למרן הרב עובדיה יוסף, וכעת עדיין מסתירים ממרן את העובדה שהרב אמנון יצחק הקים מפלגה, וכפי שכבר אמר הרב אמנון יצחק שליט"א בהרצאותיו:
אין הוא מתכוון להתחבר לש"ס אלא אם כן ילכו לפי שיטתו.
הכרויות לדתיים
 
3. הרב אמנון יצחק התוכנן לקמפיין הזה זמן רב - מידע לא רלוונטי. הרב אמנון יצחק צדיק, כל מטרתו לשם שמים, ואין לו בעיה לוותר על כל דבר ולא משנה כמה זמן עמל או דיבר, כל עוד רצון ה' מהול בו. 
 
4. בש"ס גם מודעים להשפעתו של הרב יצחק על בני עדות המזרח, שבאים לשיעוריו.
שקר גס!
השפעתו של הרב אמנון יצחק היא לגבי כלל האוכלוסיה כולה.
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום