פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הרב מוצפי מדבר על מחלת הסרטן

יב בסיון התשע"ג
 
שאלה - 111211

לכבוד הרב שלום רב, האם יש סיבה לריבוי/התפרצות מחלת הסרטן ל"ע? האם זה אומר משהו? בע"ה בשורות טובות וגאולה במהרה ברחמים

תשובה

שקלתי הרבה אם להשיב ומה להשיב, ובכל זאת אנסה לדבר מהלב. 
אנחנו במשבר מנהיגות קשה מאוד, עם ישראל נמשל לצאנו של הקדוש ברוך הוא, זה מזכיר לי את דברי נביא השם מיכיהו (מלכים א, כ״ב, י) ראיתי את כל ישראל נפוצים אל ההרים כצאן אשר אין להם רועה. 

וכן (זכריה י״ג, ז) הך את הרועה ותפוצינה הצאן. ובספר יחזקאל (ל״ד, ג) את החלב תאכלו, ואת הצמר תלבשו, הבריאה תזבחו, הצאן לא תרעו. וכן (זכריה י, ג) על הרועים חרה אפי ועל העתודים אפקוד. ועוד נבואות דומות המוזכרות בפסוקים על פיזור עם הקודש בכל אתר ואתר ללא הנהגה מגובשת אחת ואמיתית. 

תקופה זו קשה ביותר, השנאה לדת היהודית בידי יהודים כמוה לא היתה, כפירה בקיום הבורא, כפירה בעצם קיום התורה, כפירה בזכותו של יהודי לעבוד את בוראו על פי השלחן ערוך, הפרעות והטרדות קשות אנחנו חווים כל יום נגד מוסדות החינוך שהקמנו בעמל כפנו, פריצות נוראה חוגגת, ומי שמוכיח או מעיר נחשב למטורף. 
הרבנים עצמם בעיקר בעלי התפקידים הממלכתיים מפחדים ומתייראים מכלי התקשורת הרשעים פן ישחירו את פניהם ויהפכו אותם לקיצונים וללעג וקלס בעיני העם, וכתוצאה מפחדם ומשתיקתם, אנשי הרשע גוברים והיהדות הולכת ומתדרדרת. 

העוני הולך וגובר באופן מבהיל, וזה חוצה את כל הציבור, חרדים דתיים וכלליים, מכל העידות בכל המקומות, הסבלנות כלפי הזולת פוקעת, האלימות משתוללת, נעשה מסוכן ללכת גם בצהרי היום במקומות הכי מאובטחים, לעבור ליד בנק, ליד כביש, ליד מתקן חיוני. 

על כל זאת מכת הארבה זה חדשיים משתוללת בדרום הארץ, והיא הולכת ומתגברת, וכל הטיפול שנעשה על ידי מומחים עולה בתוהו, לאחר שחיסלו את הצמחים הירקות וגידולי הקרקע, ביממה האחרונה החלו לחסל את עצי הדקל, ואין פוצה פה ומצפצף. 

חולים רבים נאנקים במכאוביהם על מיטת חוליים, צעירים, נערים רכים, ואפילו תינוקות לקו במחלה הארורה, זה מצב בלתי נתפס, וזאת נוסף לכל מיני מחלות קשות הכרוכות בסבל רב, ואין דורש ואין מבקש. 

כל זה קורה כשמצבינו הרוחני מתדלדל והולך, התרחקנו מאבינו שבשמיים, הקלנו ראש ברבים ממצוות התורה, זילזלנו בקדושת השבת שהיא אות וברית ביננו לבין אבינו שבשמיים, אנחנו מתייחסים בשיוויון נפש כאשר בן או בת, חיים עם בן זוג גוי, ומביאים ילדים גויים לעולם, דבר שמיפר ברית עם אבינו שבשמיים והוא חמור ביותר. עובדים ״זרים״ ממלאים את חוצותינו והם מתבוללים בתוכינו, וכמה איסורי תורה נוראים מתבצעים בשל כל, וקולם של הרבנים נדם, פן לא יבחרו אותם לאיזה תפקיד מסכן. 

לא נשמעת שום אוושת קצה מחאה על המלחמה המתקיימת זה שנתיים תמימות נגד בני התורה השומרים על קיום עם ישראל, השנאה המפעפעת שעה שעה בכלי התקשורת באופן גזעני ושטני, הגזירות עליהם הולכות וניתכות מכל עבר, ואתה שואל האם אתה חי בארץ היהודים או מה? 
לא מזכירים שמו של בורא העולם, שרי הממשלה מזמן שכחו לומר פסוק שמע ישראל בפומבי לעין כל, כי הם ״מתביישים״ שמם ייראו כפרימטיביים. 

הפריצות והתערובת פורצת בראש כל חוצות, בנות ישראל הכשרות נגררות אחר הגרועים שבאומות, כיום יהודי לא יכול להכנס לשמוע חופה וקידושין, לא להשתתף במצוות מילה או פדיון או בר מצוה מבלי להיתקל בעשרות של מראות זוועתיות של איסורי תורה, ולהכשל בכל מיני מאכלות אסורות מפאת זיופי הכשרות בהסכמה שבשתיקה. וגם בלוויות כבר אי אפשר להגיע. ואנחנו מחשים. 

ואנחנו חייבים לעצור עכשיו ומיד כאן במקומינו ולא להיסחף אחר הזרם, כי גם אנחנו שומרי התורה נדבקים ומעתיקים זעיר פה זעיר שם ממנהגים נלוזים אלה. נחוס על עם ישראל הסובל ונאנק, נחזור אל אבינו שבשמיים והוא ירחם עלינו ועליכם.

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום