פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

כתבה שפורסמה בכיכר השבת לפני מספר דקות:

 

הרב אמנון יצחק על ש"ס: הם בשלהם ואנחנו בשלנו

כשבוע לאחר חשיפת 'כיכר השבת' אודות 'כח להשפיע' - המפלגה החדשה שזוכה להנהגת הרב אמנון יצחק, נשאל הרב במהלך הרצאה האם הוא לא חושב שהצעד מתנגח חזיתית עם ש"ס וענה: "קוראים לזה 'יגדיל תורה ויאדיר', הם בשלהם ואנחנו בשלנו". וגם: הסטיקר הראשון של התנועה (חדשות, בחירות 2013)

שבוע אחרי שהרב אמנון יצחק הכריז רשמית על הקמת מפלגת 'כח להשפיע', נשאל הרב האם הצעד לא מהווה התנגשות עם מרן פוסק הדור הרב עובדיה יוסף.

"אנחנו מברכים את הרב על הבחירה להקים מפלגה" שאל אחד ממעריציו של הרב יצחק: "אבל האם זה לא מתנגח עם גדול הדור שהוא רוצה שאנחנו נבחר במפלגה שלו, וכבוד הרב רוצה שנצביע"

הרב השיב: "קוראים לזה 'יגדיל תורה ויאדיר', מי שפותח תלמוד תורה ובר חברו ופותח תלמוד תורה, ואפילו אם עוברים מתלמוד תורה אחד לשני, ההלכה היא יגדיל תורה ויאדיר".

"או, ממני וממך ישתבח הבורא, כמה נוכל להוסיף יותר - נוסיף, הם בשלהם ואנחנו בשלנו, ונגדיל תורה ונהדירה".  הכרויות לדתיים

בסביבתו של הרב יצחק מדגישים כי הרב לא מתכונן לרוץ בעצמו לכנסת, אלא לשמש כמנהיג רוחני של המפלגה, ונציגיו הם אלו שישמשו כחברי כנסת, במידה והמפלגה תעבור את אחוז החסימה.

"נהיה שליחים לתבוע את זכויותיכם"

 כזכור, כפי שנחשף בשבוע שעבר ב'כיכר השבת' הרב אמנון יצחק הכריז על הקמת מפלגתו במהלך כנס בבת-ים: "הערב הוחלט להקים מפלגה" אמר הרב. "סלוגן הבחירות שלה - "מחזירים השלטון לעם".

"מעתה", הבטיח, "אנחנו נהיה שליחים שלכם לתבוע את זכויותכם ולהעניק לכם את המגיע לכם, ומגיע לכם הכל כיוון שאתם העם. השלטון שייך לכם. בחרתם באנשים והם לא נתנו לכם את מה שהם הבטיחו בדרך כלל".   הרב אמנון יצחק

הרב הוסיף:  "כמו שפעלתי שלושים וחמש שנים בשביל לתת ולתת ובחינם, וללמד ולחנך בחינם, לעורר את הלבבות לאהבת הבריות בחינם, להרחיק את האנשים מהפשיעה ומהסמים ומבתי הסוהר בחינם, ועוד כהנה וכהנה דברים, עכשיו לכאורה זה יהיה יותר קל".

כמה מנדטים תקבל המפלגה החדשה? הרב יצחק אופטימי במיוחד. "על פי הסקרים שנעשו לאחרונה מספר המנדטים המינימלי - בלי שדיברתי כלל וכלל ובלי שהסברתי ובלי ששכנעתי - הוא חמישה-שישה מנדטים מינימום", טען הרב באוזני באי השיעור.
עורך דין פשיטת רגל

"אנחנו לא מצפים שזה יהיה כך, כי אם כך יהיה אני אעלב. אנחנו צופים שתי ספרות ומעלה, ובעז"ה מהפידבק שקיבלנו רק היום יש כבר אלף מטות ברחבי הארץ שיפעלו בעז"ה יתברך".

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום