פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

מקור: כיכר השבת 05/12/2012

המריבות על השליטה בעטרת התנועה – הפכו לצרה הגדולה של ש"ס במערכת הבחירות הנוכחית. ולא שחסרות לה צרות מחוץ: אמסלם הוא צרה שש"ס מתקשה לבלוע ומעדיפה להגיב אליה בהתעלמות. הרשימה החדשה עליה הכריז הרב אמנון יצחק, היא צרה צרורה, "תקיעת" שופר אמיתית – שזוכה לתגובה הרבה יותר עצבנית, במיוחד אחרי שהלוויינים של הש"סניקים קלטו כמה פעילים מרכזיים בש"ס שמשדרים על תדרי האנטנה של הרב אמנון יצחק, מה שעשוי להוריד לטמיון כמה אלפי קולות. הכרויות לדתיים

הקשר הישיר בין המחזיר בתשובה לחצרותיהם של גדולי ישראל האשכנזיים בבני ברק כבר הוביל להעברת שדר בהול מירושלים הספרדית לבני ברק הליטאית ולפיו, אם לא תישמע הכרזה פומבית שמשמעותה הסרת ידיים מרשימתו של הרב אמנון יצחק, תבוא תגובה כואבת של ש"ס שתחבק את החרדים העובדים האשכנזים.

הרב אמנון יצחק  

לצפיה במקור לחצו כאן

מקור: כיכר השבת 04/12/2012
 

הבחירות לכנסת התשע-עשרה בפתח, הבחירות הכי מעניינות בשנים האחרונות, ואפי' בכלל.

ציור מאד מוזר מחכה לנו בכנסת הבאה, מפלגתו של הרב אמנון יצחק, לצד מפלגת ש"ס, מפלגת עם-שלם ומפלגת יהדות התורה. המפתיע ביותר, שבכל המפלגות הללו נרשמו שינויים. אם זה במפלגת עם-שלם, כשח"כ פורש מש"ס למפלגה עצמאית משלו. מפלגת יהדות התורה עם אישים חדשים, מפלגת ש"ס עם אריה דרעי, מפלגה בהנהגתו הרוחנית של הרב אמנון יצחק. לי אישית, הרשימה לא כל-כך מסתדרת בראש. זה מיותר לגמרי. תגיע מפלגתו של הרב אמנון יצחק ותיקח קולות מש"ס. עם-שלם מיהדות התורה ומש"ס. ומה עשינו בזה? יהדות התורה וש"ס יורדים במס' המנדטים, כשספק אם עם-שלם וכח להשפיע יעברו את אחוז החסימה. נמצא קרח מכאן ומכאן. והכוח של החרדים בכנסת יורד.

עורך דין פשיטת רגל

לצפיה במקור לחצו כאן

מקור: כיכר השבת 05/12/2012
 

אנשי הרב הגיעו לוועדת הבחירות המרכזית בירושלים והגישו את רשימת המועמדים מטעם הרב לכהן בכנסת ה-19 ברשימתם.

במקום הראשון: סאמרלי אריה. 2 שיפר אליהו. 3 בן משה משה. 4 פרטקוב ליעד. 5 לוי רונן. 6 כהן עימנואל אמיר. 7 צוברי יהונתן. 8 כלפא יונה. 9 בניזרי אליהו. 10 פז אלון. 11 סקריצקי מיכאל. 12 שאולוב רונן. 13 ולורד דרור ברוך. 14 יצחק אליהו. 15 יצחק שפריר. 16 חורש יניב. 17 יהב מרדכי. 18 לסרי אורן.

 

לצפיה במקור לחצו כאן

בהצלחה לכל חברי הרשימה. יהי רצון שכולכם תהיו חברי כנסת ותייצגו את עם ישראל במפלגת כח להשפיע! אמן!
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום