פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

החרמת החרדים: שכרה בצידה
 
קבלתי באישי:
 
 
 
שלום לך ה"אח" הבוער.   הכרויות לדתיים
 
נציגי מגזרך מנסים להנפיק תרוצים למה הגיע לציבור החרדי הבגידה והנקמה המזרוחניקית הזו.
 
"החרדים החרימו אותנו קודם", "העיתונים שלהם לא קוראים לדרוקמן "רב"".
 
כן, החרדים התנהגו לא יפה, אבל החרדים, בשום הסכם קואליציוני לא יצאו במלחמה על כל מה שחשוב לציבור המזרחיסטי.
 
החרדים אולי לא כיבדו, אבל לא התערבו בניהול אורח החיים המזרחיסטי, לא יזמו פינוי ישובים או קיצוץ בתקציבי מרכז הרב. לא התערבו ולא יזמו שואה תקציבית שנוגעת לכל אחד ואחד מהציבור.
 
והנה קם אדם שחצן, שלוקח פטרונות על ערכיו של הציבור החרדי, ומנסה הוא, במקום רבני הציבור החרדי, לקבוע לציבור החרדי את סולם הערכים, והוא כופה את סולם הערכים שלו על ציבור שלם, בלי להתייעץ איתם אפילו פעם אחת.
 
[ממש כמו שעשו לרב אמנון יצחק כך עושים להם מבלי לדבר עימו שיחה אחת!!]
 
זה נקרא לנעוץ את הסכין, ולסובב ולסובב ולסובב.
 
פלא בעיני, איך מפלגה שיש בה עוד מעט ציבור ד"לי, אמוני, ממליכה עליה זרם פשרני, בסגנון: בנט, משה קלוגפהט, אורבך, אבי סגל, חנוך דאום. ונותנת להם לנהל את מסע החרבת עולם התורה, שמהותו, הרבה יותר מפוליטית, הוא מנגנון ההגנה של עם ישראל, שבפגיעה בו יפגע כל העם, חרדים, מזרחיסטים, חילונים ורשעים כמו 'בנט'יוכוס גם.
 
 איך אותו מגזר מזרחיסטי שפוי מסכים להפוך ללבן הארמי של דורנו, (ממשלת לב"ן - ל'פיד-ב'נט-נ'תניהו)  שביקש לעקור את הכל?
 
 לא 'בנט'יוכוס!
 
אתה וחבריך לא כמו אנטיוכוס שכוונותיו היו גלויות, אתה וחבריך למפלגה גרועים ממנו, אתם שקרנים, ולא מצהירים בגלוי על כוונותיכם הרעות אלא עוד מנסים לשכנע את הציבור החרדי שאתם פועלים "לחיזוק עולם התורה".
 
אל דאגה! הציבור החרדי לא טיפש, בליל הסדר הקרוב, כשכל ראש בית אב - ישב בראש השולחן ובניו המחונכים להפליא יישבו כשתילי זיתים סביב לשולחנו המצוחצח והממורק - יאמר: "שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו" הוא יכוון היטב על "אחיו" המזרחיסטים הלבנים שנותנים גיבוי ל'בנט'יוכוס, והקב"ה יצילנו מידם בעולם הזה או בעולם הבא.
 
 והאמת!
 
מדוע  אנחנו עדיין מולכים שולל עם הפנטזיות של הציבור הזה? הוא לא דתי ולא מתקרב ליהדות, הקשר שלו לדת (היהודית) מתבטא במצוות ה"מילואים" הקדושה, ובמצווה החשובה ביותר (שמופיעה ב"סרט הידברות") "שוויון בנטל".
 
 מרן ה"חזון איש" זצ"ל בזמנו הורה שלא לקיים עימם קשרים, ולהישמר מאד מדעותיהם - בזמנו לא היו כלל דיבורים ומושגים כאלה כמו היום, אז היו יהודים יראים ושלמים שגם האמינו במדינה ובשטויות כגון דא, אולם הוא זי"ע צפה למרחקים לאיפה הם יגיעו, אין הלכה אין כלום, מחזיקים בהרבה סמנטיקה מהיהדות, ובטוחים שהם עולם התורה האמיתי.
 
 ואם התוצאה של המצב הנוכחי תגרום לנו הציבור החרדי לחדד היטב את ההבנה שהם רחוקים מאיתנו, (אח אח, אבל טועה...), להיבדל מהם בכל צור ובכל דרך, והיה זה שכרנו!
 מקור: לחצו כאן
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום