פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

בנט: בעוד ארבע שנים המדינה תתמוך רק ב-1,800 לומדי תורה

בכנס רמלה אמר בנט כי בני 18 יוכלו ללמוד שלוש שנים תורה ולאחר מכן יידרשו להחליט על דרכם; לדבריו, השנה הבאה תהיה שנת המהפך בתעסוקת חרדים

שר הכלכלה והמסחר נפתלי בנט אמר היום (ג') כי השנה הבאה תהיה שנת מהפך בתעסוקת חרדים במשק. בדברים שנשא בכנס רמלה השישי בנושא תוכניות הממשלה בתחום הגברת השוויון אמר בנט כי "השנה הבאה תהיה שנת המהפך בשילוב חרדים בשוק העבודה בישראל והראשונים לברך על כך יהיו החרדים עצמם. 32% מילדי כיתה א' הם חרדים, ובלי שילובם בשוק התעסוקה לא נוכל לשאת יותר בעגלת הכלכלה".  הכרויות לדתיים

לדבריו, אחד ההישגים המשמעותיים הוא שבתקציב הקרוב יוכנסו לבסיס התקציב סעיפים חדשים. "ישראל חייבת להיות מדינה עם שוויון אזרחי מלא".

בנט פרש בפני המשתתפים את המתווה ואמר כי בטווח של ארבע שנים יהיה פטור גורף וחופש בחירה מוחלט לכל חרדי מגיל 22 ומעלה. הם יוכלו לעשות מה שהם בוחרים - ללמוד תורה, שירות צבאי, שירות אזרחי או השתלבות בכלכלה. האחריות שתוטל על אותם חרדים תהיה לבחור מקצועות שאפשר להרויח בהם. "אל תלכו להיות עורכי דין או רואי חשבון, אלא למקצועות שחסרים בהם אנשים", קרא בנט לחרדים.

בשלב השני של המתווה, לדבריו, "100% מהצעירים שיגיעו לגיל 18 יוכלו ללכת ללמוד תורה במשך שלוש שנים עם אותן התמיכות שיש היום. בשנה הרביעית - שעבור רוב החרדים זו השנה השישית כי מתחילים ללמוד בישיבה קטנה בגיל 16 - יוכל התלמיד להמשיך ללמוד תורה ולא יהיו סנקציות פליליות".

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום