פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

דיווח: "אסד הזהיר את ישראל: בפעם הבאה תפרוץ מלחמה"

עיתון בכוויית מדווח כי נשיא סוריה העביר מסר תקיף באמצעות הרוסים, שלפיו בפעם הבאה שישראל תתקוף, סוריה תכריז מלחמה. מקור המקורב למשטר אסד אמר כי ניתנה הוראה לסוללות טילים ארוכי טווח להגיב מיד. מנגד, צוטט גורם ביטחוני בישראל במגזין טיים: "זה לא הייתה התקיפה האחרונה"

חדשות 2 | פורסם 08:56 06/05/2013

 

 


לא יעבור בשתיקה. אסד | AP 
אמש נשמעו מפי גורמים סורים בכירים איומים בפתיחת מתקפה על ישראל בעקבות ההפגזות לכאורה שביצע חיל האוויר במדינה, אך לא נעשה דבר. עם זאת, הבוקר דווח בעיתון הכוויתי "א-ראי" כי נשיא סוריה בשאר אסד, העביר מסר לישראל דרך רוסיה, שלפיו אם תחודש התוקפנות הישראלית - תוכרז מלחמה.

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח, שציטט מקורות המקורבים לנשיא סוריה, התגובה תהיה מיידית וללא התרעה. אמש כבר ניתנו הוראות לפריסת סוללות טילים רוסיות (טילי קרקע קרקע) לעבר ישראל כחלק מההכנות בסוריה לתקיפה אפשרית. המקור העריך שישראל רצתה להשיג איזון במלחמה בין כוחות אסד למורדים באמצעות התקיפות.

 


"לא התקיפה האחרונה" | רויטרס 

 

למרות האיומים, ישראל עדיין נחושה בדעתה לסכל משלוחי נשק לחיזבאללה. גורמי ביטחון בישראל אמרו לעיתון ה"טיים" הבריטי כי "זה לא נגמר, זהו לא האירוע האחרון". הדברים נאמרו לפי העיתון מפי קצין בכיר שלא הזדהה בשמו, שהצהיר כי ישראל תמשיך לסכל משלוחי נשק שעלולים לערער את היציבות האזורית.

גורמים רשמיים חוששים כי הכאוס בסוריה יביא לזליגת נשק מתוחכם שלא היה זמין בעבר לחיזבאללה, מה שיכול לשנות את המשוואה הצבאית בין ישראל למיליציה השיעית החמושה.

על פי הדיווח, בישראל ממקדים את התקיפות לכאורה במחסנים של טילי יאחונט שיוצרו ברוסיה ועלולים לסכן ספינות קרב של חיל הים. "אנו מעדיפים להשמיד אותם כדי שאף אחד לא יוכל להשתמש בהם", אמר הקצין הישראלי.

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום