פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

אלי ישי, עזוב את השחיתות של ש"ס וחזור לציונות הדתית

אלי ישי, אתה יודע כי המקום שלך הוא כבר לא בש"ס של אריה דרעי. אתה הרי מייצג את החתך העמוק של מצביעי ש"ס, ספרדים מאמינים אוהבי המדינה המשרתים בצבא ורוצים להיות שותפים בבנייתה ובהגנתה. למה שלא תקשיב לבוחרים שלך ותחזור למקום הטבעי שלך ושלהם - הציונות הדתית.


05.05.13 13:08 סרוגים
אלי ישי, אין לך מה לחפש יותר בש"ס.

ההדחה כפוית הטובה שעשו לך אחרי למעלה מעשור בו שימשת בהצלחה כיו"ר ש"ס היא רק ההתחלה. ברור לך שבמצב הנוכחי סילוקך החוצה הוא אפילו לא שאלה של זמן, אלא רק שאלה של הדרך בה היא תתבצע.

אלי ישי, עזוב את השחיתות של ש"ס וחזור לציונות הדתית
  

חזור לציונות הדתית. ישי (פלאש90)

אתה הרי יודע כי מי ששולט במפלגה הוא לא הרב עובדיה עצמו, אלא אנשי החצר שלו, הבנים והמשמשים. אתה ששיחקת בדרכים הישרות, שעדכנת את הרב במציאות האמיתית, לא התאמת לצורה בה הם מבקשים להנהיג את הרב ואת המפלגה שלו.

זה לא חדש, כבר לפני שלושים שנה אמר הרב יעקב יוסף זצ"ל, כי המפלגה מושחתת ואנשים ציניים משתמשים בשמו של הרב כדי לקדם אינטרסים אישיים. אתה הרי ראית את זה במו עיניך, ואתה יודע גם כי אם תפתח את הפה תגמור מנודה ומצורע כמו הרב חיים אמסלם או הרב אמנון יצחק.

התגובות להדחתך מצד אנשי ש"ס היו צהלות של אושר. כפיות הטובה על כך שהנהגת את המפלגה בימיה הקשים ושמרת על כוחה בארבע עשרה השנים האחרונות, פשוט זועקת.

אבל אלי ישי, אתה יודע כי המקום שלך הוא כבר לא בש"ס של אריה דרעי. אתה הרי מייצג את החתך העמוק של מצביעי ש"ס. ספרדים מאמינים אוהבי המדינה המשרתים בצבא. הם מקבלים את הוראות הרב עובדיה יוסף בתור פוסק, אך נאמנים למדינה ורוצים להיות שותפים בבנייתה ובהגנתה. הם, אנשי המצוקה והפריפריה לא מצליחים לגמור את החודש ותוך כדי כך נאבקים במסתננים הסודנים.

אותם אנשים פשוטים המרכיבים את רוב המנין והבניין של ש"ס, סובל עד היום מהסכמי אוסלו הארורים אותם רקח דרעי יחד עם חיים רמון. רובם דור שני ושלישי ליוצאי ארצות המזרח, הם יודעים איך נראים מוסלמים ויודעים שאסור לעשות איתם שום הסכם. ערכים אלו, משותפים לך ולרבים מהציונות הדתית. אנשים שמכבדים את הרב עובדיה יוסף אך סולדים מאישיותו התככנית והפלילית של יו"ר המפלגה החדש-ישן.

אז אחרי שהבהרנו לך את מצבך, אלי ישי, הנה לך רעיון, שכרגע נראה דמיוני, אבל גם מי חשב לפני עשר שנים שאריה דרעי יתפוס לך את המקום. אתה ונסים זאב, מסומנים יחד כ"ימניים".  נסה למצוא לך עוד שני חברי כנסת במפלגה, אולי אברהם מיכאלי בוגר ישיבת ההסדר בהר עציון ויצחק וקנין שהיה נגד בצה"ל. ארבעתכם יכולים לפרוש מן המפלגה ולהקים סיעה חדשה שתביא את הקול הספרדי-דתי בלא השחיתות המאיימת והאסון הלאומי אותו עלול להביא היו"ר החדש של המפלגה.

איתכם יחזרו לציונות הדתית רובם המוחלט של הספרדים הדתיים בארץ, שרוצים אמונה אך אוהבים את המדינה. חיבור מחדש של כל חלקי הציונות הדתית אשכנזים וספרדים, שרוצים אל החיבור בין התורה למדינה לעם ישראל, יביא רק טוב, בניגוד למה שיעשה דרעי אם יהיה לו את הכוח.

 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום