פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

אחמד ג'עברי, בן 52, ראש הזרוע הצבאית של חמאס שחוסל בצהריים(רביעי) במכוניתו ברצועת עזה בפתח מבצע "עמוד ענן", שימש במשך שנים רבות כפעיל בדרג ביניים של התנועה, עד שהתקדם בסולם הדרגות לתפקיד ה"רמטכ"ל" של ארגון הטרור. ג'עברי – שכונה "אבו מוחמד" - נולד ב-1960 בשכונת שג'אעיה במזרח העיר עזה, שם התחנך ולמד היסטוריה באוניברסיטה האיסלמית בעזה. בעבר צוטט באומרו: "כל עוד הציונים כובשים את אדמתנו, אין להם מוצא אחר אלא מוות או הסתלקות מכל האדמות הכבושות".הכרויות לדתיים

לאחר פציעתו של מוחמד דף, ראש הזרוע הצבאית המיתולוגי של חמאס, ג'עברי התמנה למפקד הזרוע הצבאית של הארגון. מחשש שיחוסל, ג'עברי שמר תמיד על פרופיל נמוך, וגם לא נהג לשוחח בטלפון. הוא התחבא במקומות מסתור והסתייע במאבטחים, ששמרו עליו 24 שעות ביממה.

הרב אמנון יצחק
ג'עברי עמד בראש הזרוע הצבאית של חמאס, שחטפה את שליט ביוני 2006 בפיגוע תופת בגבול רצועה עזה. כ"רמטכ"ל חמאס", הוא ניהל מאז ועד השנה 2011 את המגעים לגיבוש העסקה לשחרורו של החייל השבוי. במשא-ומתן שניהל חמאס מול ישראל בתיווך מצרים, הוביל ג'עברי קו נוקשה, אך בניגוד לבכירים אחרים של חמאס בעזה שסירבו להתפשר ולהתגמש, ג'עברי הוא זה שנתן "אור ירוק" לאישורה הסופי של העסקה.

עורך דין פשיטת רגל

בצעד נדיר, ג'עברי הסכים להתראיין לעיתונות, ובחודש אוקטובר של השנה שעברה נפגש בקהיר עם כתבת של העיתון "אל-חיאת", זמן קצר אחרי שמסר את שליט לידיהם של המצרים.

בריאיון, אמר ג'עברי כי חתימת עסקת האסירים מול ישראל הייתה "היום המאושר בחייו". ג'עברי סיפר לעיתונאית כי האסירים שישראל גירשה לחו"ל במסגרת העסקה אחראים לרציחתם של 596 בני אדם, וסיפר כי גירושם היה הפתרון היחיד לשחרורם מהכלא. הבטחנו ששלומם יובטח ושהם לא ייפגעו", אמר. בחלוף הזמן, פורסם כי ג'עברי המשיך ללחוץ לשפר את תנאי כליאתם של האסירים שלא שוחררו.

בתגובה: חמאס מאיים למחוק את תל אביב

והיום 15/11/2012 נשמעה לראשונה אזעקה בתל אביב, טילים נפלו בראשון לציון ובבת ים

הרב אמנון יצחק לפני כשנתיים חילק כ200,000 דיסקים ששמם "המלחמה על תל אביב", בהם מדבר הרב אמנון יצחק דברי נבואה מה יהיה עם ישראל בכלל ותל אביב בפרט

צפיה מועילה

  
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום