פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

בס"ד
על דאטפת אטפוך
"הממשלה החדשה מחרימה ציבור שלם" כך קבל היום בכלי התקשורת ח"כ חדש-ישן בשם אריה דרעי (ש"ס). גם פגועי הזיכרון שבנינו זוכרים עדיין את ההתנהלות הדורסנית והמבישה שניהלה מפלגת ש"ס כלפי גדול מזכי הרבים הרה"ג אמנון יצחק שליט"א ועמו ציבור שלם שכל חטאו היה בכך שהתכוון לממש את זכותו הדמוקרטית ולבחור ברשימה שאינה עונה לשם ש"ס. על דאטפת אטפוך.  הכרויות לדתיים
גם לבעלי הזיכרון הקצר שבינינו זכורה עדיין התנהלותה הדורסנית של מפלגת ש"ס כלפי ציבור שלם ולא מבוטל של תומכי מפלגה חדשה בשם "כח להשפיע" בהכוונתו של מזכה הרבים הרה"ג אמנון יצחק שליט"א, שהתמודדה בבחירות האחרונות.
רדיפה שלא ממש התנהלה לפי חוקי התורה ולהבדיל חוקי הדמוקרטיה הצרופה, ואם נדייק הרי שקוויה המנחים היו דווקא חוקי דיקטטורה אפלים שכללו הכפשות, עלילות, דמוניזציה, דה לגטימציה, ואפילו פגיעות פיזיות והסתה לרצח. והכל תחת שרביטו והנחייתו של הדובר ה"נכבד" הלז.
"להרוס את אמנון יצחק", בחסות סלוגן בריוני זה פעלו הוא ושלוחיו והובילו את המאבק למלחמת חרמה חסרת כל מוסר ורגישות מינימאלית.
אמנם לא רק ציבור זה זכה לנחת זרועם הברברית. גם מפלגת "הבית היהודי" זכתה ל"כוכבית המרת דת" מזורזת ושינוי שם שבין רגע הפך אותם לשבט נוסף בין גויי הארץ.
כעת, תחת אשר ינצלו את פסק הזמן מרדיפת האמוק אחר מנעמי השלטון ותאוות השררה, שנכפה עליהם כתוצאה ממעשיהם הנלוזים, וינצלוהו לעריכת חשבון נפש ובקשת סליחה ומחילה, הם ממשיכים להתבוסס בביצת ההאשמות והגידופים הטובענית. ותחת לומר אשמנו אומרים הם אשם-הוא.
ללא ספק, הנני מתעב את התנהלותו של הצד שכנגד, כשם שתיעבתי ושעודני מתעב את התנהלותה של ש"ס במערכת בחירות אלו. אך יחד עם זאת, כיהודים מאמינים, לא נוכל להתעלם מהנהגת ה"מדה כנגד מדה" המתגלמת למול עינינו באופן הברור והנחרץ ביותר. אכן ארבע מיתות בטלו אולם דיניהם לא בטלו, והא-להים יבקש את נרדף.
כששמעתי את הקובלנה של הלז צץ בזיכרוני המעשה אודות אותו פושע שרצח את הוריו במו סכינו ואחר ביקש לעורר את רחמי השופט בשל עובדת היותו יתום. מעורר גיחוך אבל עצוב.
ולסיום אבהיר. זוהי אינה שמחה לאיד, זוהי נקודה למחשבה.
       
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום