פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
מטרת האתר להוכיח בכל דרך אפשרית שהתורה אמת - יש לכם מידע נוסף? שתפו אותנו

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הוא מדיום ומתקשר שכתב 3 ספרים. הספיק לחזור בתשובה ולגלגל מיליונים. כל זה עד גיל 28, מי אתה אריאל ברג?

חזר בתשובה, למד 5 שנים בישיבה, סיים קורס מרצים בערכים והרצה ברחבי הארץ, הקים ואירגן הרצאות לרב אמנון יצחק, כתב שלושה ספרים המופצים חינם בכל רחבי הארץ עם יותר מ10,000 הורדות, הקים סטארטפים ענקיים בתחום ההיכרויות וגלגל מיליונים. כל זה עד גיל 28. כעת מפרסם: יכולות על טבעיות של טלפתיה וראיה בעיניים עצומות. מי אתה אריאל ברג?


אריאל ברג, ספר בקצרה על עצמך

אריאל ברג, נולד לשם אריאל ראובן גוז'רברג למשפחה חילונית / מסורתית.

"מגיל מאוד צעיר עברתי חוויות מטלטלות וידעתי שאעשה שינויים רבים בעתיד עבור עצמי ועבור אחרים" אומר ברג.

"בגיל 15 חזרתי בתשובה, למדתי בישיבה של הרב ראובן אלבז שליט"א בשקידה רבה במשך 5 שנים, ובגיל 20 החלטתי לצאת לזכות את הרבים. מן הסתם היו בפניי שתי אופציות או ארגון הידברות או ארגון שופר. בחרתי בשופר ועבדתי שם כפקיד בכניסה.
בצחוק אני אומר שאריא"ל ראשי תיבות - אמנון ראובן יצחק אלבז.
אצלם למעשה גדלתי. אצל שני ענקי הרוח האלו.
הערצתי אליהם לא מסתכמת בכתבה אחת. אם היו העצים קולמוסים, הים דיו והאדמה נייר, לא היה מספיק לכתוב את השבחים שאני חושב על הרב אמנון יצחק ועל הרב ראובן אלבז.

בגיל 21 החלטתי לארגן מכספי הרצאות לרב אמנון יצחק ואכן אירגנתי 4 כנסים מצליחים מאוד שבכל אחד מהם הגיעו בממוצע כ700 משתתפים. עד היום ההרצאות האלו רצות ביוטיוב, בקלטות ושאר מיני טובין.
בזכות ההרצאות האלו חזרו מאות אנשים בתשובה - ואני שמח שיש לי זכות בזה.
בהרצאות האלו למעשה הרב אמנון יצחק נחשב שליח שלי ולכן הפסוק "אם תוציא יקר מזולל כפי תהיה" נתקיים בי בזמנו. (פירוש הפסוק שמי שמחזיר בתשובה יש לו כח לברך והברכה תתקיים במתברך)
 
בשלב מסויים החלטתי להרצות בעצמי. הלכתי ללמוד איך לעמוד מול קהל ולהרצות בקורס ערכים וברוך ה' סיימתי עם התעודה המיוחלת. התחלתי לתת הרצאות ברחבי הארץ בבתים פרטיים והחזרתי המון יהודים בתשובה. האנשים שהחזרתי בתשובה היום הם תלמידי חכמים ויש להם ילדים צדיקים. זכות גדולה נפלה בחלקי שמשפחות שלמות שומרות תורה ומצוות בזכות הפעילויות שלי שהחלו לפני המון שנים.
 
בתמונות: אלבום התמונות הפרטי של אריאל, תיעוד ההרצאות שעשיתי לרב אמנון יצחק ויעקב כהן שהחזרתי בתשובה. אחד מיני רבים.

אין לך חזות דתית, איך זה מסתדר?

היהדות תמיד הייתה ותמיד תהיה הנר לרגליי והאור לנתיבתי, אמנם בשלב מסויים החלטתי לשלב חיי עבודה לצרכי פרנסה והקמתי מספר עסקים. זיכוי הרבים תמיד בער בי והקמתי פורטל באינטרנט שמאגד בתוכו את כל ההוכחות שאני מכיר שהתורה אמת ,פורטל התורה והתשובה.
בפורטל גולשים אלפי אנשים מידי חודש, כך שלמעשה איך שלא תסתכל על זה - זה כאילו שיש לי ישיבה עם מאות תלמידים. אין לי מושג כמה אנשים חזרו בתשובה בזכות הפורטל, אבל ברור לי שעשיתי מהפכה שקטה.
אפילו אחרי שהחזות שלי כבר לא נראתה דתית, הקמתי את פרוייקט המיליון. מטרת הפרוייקט להחזיר מיליון יהודים בתשובה. הפרוייקט הצליח מאוד ומעלה עלי הכתוב כאילו החזרתי מיליון יהודים בתשובה.
 

מתי הספקת לכתוב את שלושת הספרים שלך?

תתפלאי, אם יש רצון - ה' עוזר לך לעשות הכל. בגיל 26 כתבתי את הספר הראשון שלי "ניפוץ המדע המודרני", ספר עב כרס בן 222 עמודים.
בגיל 28 כתבתי את הספרים "התכתבות עם אתאיסטים" ו"חכם סיני פעם אמר לי".
שלושת הספרים שלי מופצים בחינם באינטרנט למטרת זיכוי הרבים. הרי בשביל מה באנו לעולם?
 

על מה מדברים הספרים?

הספר ניפוץ המדע המודרני מדבר על בחור שכלום לא הולך לו בחיים. חברתו תמי נפרדת ממנו והחיים שלו בקריסה, ואז הוא החל במסע לחיפוש תשובות למספר שאלות, כגון: מדוע 4% מהאנשים בעולם מחזיקים 97% מהכסף בעולם ולמה יש אנשים שמצליחים עוד ועוד ויש אנשים רק מפסידים. האם יש נוסחה להצלחה?
במהלך הספר הגיבור פוגש במדען שמלמד אותו את הגילוי המדעי החדשני "מחשבה יוצרת מציאות", אותו מדען בעצמו שואל שאלות שלמדע אין עליהן תשובות, שניהם מתחילים מסע משותף עד שהם פוגשים ברב מקובל שעונה להם על השאלות לפי הקבלה על נושא מחשבה יוצרת מציאות. סיעור מוחות מרתק בין מדען לרב מקובל. הספר חשוב לקריאה לכל מי שרוצה לדעת את המסלול האמיתי בחיים ואיך להצליח בכל דבר בחיים ולהרוויח ולשמוח תמיד.

הספר התכתבות עם אתאיסטים פשוטו כמשמעו - התכתבתי עם כופרים על אמיתותה של התורה. הספר אותנטי ומוגש בלשון פשוטה וקלה. התכתבות אמיתית בין כופרים לביני.

הספר חכם סיני פעם אמר לי אני לא יכול לגלות - אני רק יכול לומר שהספר מלמד את החכמה הגדולה ביותר בעולם ומי שרוצה להיות חכם גדול שיקרא את הספר. המוסר ההשכל של הספר הוא נפלא. אגב, את הספר חכם סיני פעם אמר לי כתבתי בזכות הרב אמנון יצחק. הוא היה ההשראה שלי לכתיבת הספר.

הספרים מופצים בחינם, ניתן להוריד אותם בחינם מהאינטרנט - עד היום למעלה מ10,000 הורדות ברוך הוא וברוך שמו. יש לי פרנסה ברוך ה' אז זיכוי הרבים אני עושה לשם שמים.
 

אילו סטארטפים יש לך?

יש לי מספר סטארטפים ורב הנסתר על הגלוי, אך מוצר הדגל שלנו הוא אתר הכרויות העונה לשם we1match ובו יש מאות שדכנים ושדכניות שמתכתבים עם הפנויים והפנויות שעולים לאתר.

מערכת הסטארטפ מורכבת משלושה חלקים:

א. המערכת מאחדת ומאגדת בין אתרי הכרויות רבים, כך שלמעשה בחור מאתר אחד יכול להתכתב בצ'ט עם בחורה מאתר אחר. בזכות איגוד אתרי ההיכרויות - אנו עומדים היום על כ50,000 פנויים ופנויות.

ב. במערכת שלנו פועלים במרץ מאות שדכנים באמצעות מערכת השדכנים של ישראל שהקמנו והם מתכתבים בינם ובין עצמם ועם המועמדים שמחפשים שידוך. בזכות המערכת שלנו השדכנים לא עובדים יותר לבדם, אלא כולם עובדים בשיתוף פעולה מלא.

ג. המערכת שלנו מאפשרת לכל מי שמעוניין להקים אתר הכרויות בחינם בשיטת עשה זאת בעצמך ולהתחיל לשווק ולנהל אתר הכרויות ולהרוויח כסף מהבית.

יש לי עסקים נוספים, אך נשאיר זאת כרגע בחסוי עד שנוכל לפרסמם.

ומתי גילית את היכולות העל טבעיות שלך?

וואו, זה למעשה קרה ממש לאחרונה. לפני פחות משנה. מצד אחד זה תמיד היה שם. תמיד ידעתי שאני קצת מוזר. קרו לי מקרים מוזרים בחיים. בגיל 6 חלמתי אור גדול יורד מן השמים ואני משתחווה לו, במהלך החיים שלי באופן כללי אמרתי לאנשים דברים שעתידים להתרחש שבסוף התרחשו והם היו בהלם. גיליתי לאנשים סודות על עצמם שהם לא סיפרו לאף אחד. אני רואה מחלות של אנשים שהם אפילו בעצמם לא מודעים אליהם. הם ניגשים לרופא והרופא מצדיק אותי. הרופא, המטופל ואני בהלם חחח.
התחלתי לקבל קהל. אנשים יוצאים ברוב המקרים בוכים מהדברים שאני יודע ומגלה להם (בקטע טוב).
אני לא מספר לאנשים רק את המחלות שלהם או הבעיות שלהם, אני גם אומר להם איך לפתור את הבעיות ואיך לצאת מהקשיים, כך שבהחלט שווה להגיע אלי. למישהו אמרתי שהוא מתעסק במקום הלא נכון לו, ואם יתעסק באותו התחום באזור הצפון ירוויח 5 מיליון שקלים. המידע הזה שווה, נכון?
 

איך הפכת מחרדי מהשורה למיליונר צעיר?

בגיל 26 הקמתי בית דפוס שגלגל מיליונים ובאמת הרווחתי המון כסף, אבל יש להבדיל בין לגלגל מיליונים לבין להרוויח מיליונים. העסק גלגל מיליונים אבל לא הרווחתי מיליונים. זיהיתי שהעולם הולך לאינטרנט וסגרתי את בית הדפוס. את כל הכסף שנותר השקעתי במיזם החדש של ההיכרויות. 
 

מה העצה שלך לבני האדם באופן כללי?

תלמדו תורה ותלכו אחריה, מעבר לזה אל תקשיבו לאף אחד. תקשיבו רק ללב שלכם.
לכו בעיקשות למקום שבו הלב שלכם מוליך אתכם.
באתם לעולם כדי לתקן את הנשמות שלכם - אין דבר כזה רע - יש דבר כזה תיקון.
 

איך אתה מסביר את התופעה הזאת אריאל ברג?

בגלגול קודם הייתי רב מזכה הרבים, הנשמה שלי חזרה לכאן עם הרבה אור וכח רוחני מהגלגול הקודם ובאתי לעזור ולסייע לאחרים. המטרה שלי היא להאיר לאחרים את הדרך אשר ילכו בה ואת המעשה אשר יעשון.
ניתן להיפגש עם אריאל ברג באמצעות הזמנת תיקשור
 

מה מבחינתך הדבר הבא?

בינתיים לא אוכל לשתף, למעט דבר אחד: אנחנו הולכים להוסיף מהפכה על המהפכה של שוק ההיכרויות. אנחנו נהיה אתר ההיכרויות הראשון בישראל שנותן את השירותים שלו ב5 שקלים. פרטים בקרוב...
 

האתר הוקם במטרה לאגד את כל ההוכחות שהתורה אמת
ולהציג את השקפת העולם התורני - הירשמו לרשימת התפוצה

 

צור קשר

 
חפשו אותנו בפייסבוק