פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

על אופנה ודת: פאות, ביגוד ואיפור.

מאת: חוה מנדלבוים – פאנית ומאפרת מקצועית.

דת ואופנה הם כלים שלובים הזורמים בטבעיות אחד עם השני, דתיות נשית  היא מציאות קיימת בעלת מגוון רחב של סגנונות חיים, להיות אישה מושכת יפה בתוך העולם הדתי, ועדיין לשמור על המסגרת של הצניעות הדתית המחייבת את כולנו, לשמור על הכבוד האנושי של כל מי שנברא בצלם.

פאות למגזר הדתי הם מזמן כבר עניין שבשגרה, והיום עם הטכנולוגיה המתקדמת בתחום ההתאמה בין הפאה למבנה הפנים היא מושלמת, כל אחת יכולה לבחור את הפאה שלה שמתאימה במיוחד בשבילה. להתאים את הפאה לחיי היום יום או  לבחור פאה ייחודית לערב מרגש ומקסים עם חברות או לאירוע יוקרתי, להיות יפה וצנועה בתוך המסגרת של חיי הנישואין, לשמור על הצביון ואורח החיים הדתי אבל לא לוותר על הנשיות  והצניעות ועל המקום האישי של כל אישה ואישה במרחב הפתוח של החיים.

ביגוד ואיפור, להתלבש בצורה מקורית, לתת לטעם האישי לשלוט, לאפשר לכל הצבעים להיכנס פנימה. היום ישנם בגדי מעצבים המותאמים במיוחד לציבור הדתי, כיסויי ראש אופנתיים, מטפחות, שמלות מרשימות בעיצובים מיוחדים, חצאיות, כובעים, קולקציות שלמות במיוחד עבור המגזר הדתי, אופנה היא כבר לא מילה מגונה, דתיות ונשיות יכולים בהחלט ללכת ביחד, ובצורה מתונה והרמונית לאפשר חיים אסתטיים מלאים במסגרת העולם הדתי.

עיצוב אופנה במסגרת השכינה.
עיצוב אופנה הוא אחד התחומים המובילים היום בעולם הדתי, בוגרות דתיות של בתי ספר לעיצוב אופנה חוללו מהפכה בתחום הלבוש לנשים דתיות, היום אישה דתייה אינה מרגישה מוגבלת ומצומצמת למבחר קטן ולא אטרקטיבי של פריטי לבוש, חנויות אופנה לציבור הדתי הן חנויות אופנה לכל דבר, ועדיין כל זאת בתוך המסגרת של ההלכה והמחויבות הדתית, דתיות אינה סותרת יופי ואינה אמורה לצמצם אותנו אלא לאפשר במסגרת מוגנת ובטוחה, חופש איש וביטוי אינדיבידואלי לכל אישה ואישה.

ישנם שמלות ייחודיות לשבתות וחגים, חצאיות ליום קיץ חם, לכל אירוע ולכל מטרה, היום המגוון הוא כל כך רחב ומגוון, אין צורך יותר למחזר דברים ישנים, אין צורך ללבוש שכבה על שכבה, העיצובים הטריים מאפשרים להכניס צבע וחיוניות לחיים, מאפשרים לכל אישה לבחור את המראה המיוחד שמתאים במיוחד בשבילה.
לשאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות עליי, חוה מנדלבוים (כותבת המאמר).
 
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום