פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

שם האוהד: בעילום שם
מדוע לא מתארגנת קבוצה, שתעבור בין הרבנים, ותחתים אותם על מכתב תמיכה ברב אמנון יצחק. הרבה רבנים יודעים טוב מאוד מיהו הרב אמנון, אבל מפחדים לומר משהו, כל עוד אין מה שיאלץ אותם. אם תקום קבוצה של אנשים, תנסח מכתב תמיכה ברב, ותחתים הרבה רבנים, הדבר יבטל את הרושם הרע שניסו אותם בני בליעל משס לעשות על הציבור. כולם מתרחקים ממחלוקת, זה נוח מאוד במיוחד שמישהו אחר משלם את מחיר ההתרחקות. קומו ועשו מעשה. אלצו את הרבנים לתת לרב אמנון יצחק גיבוי באופן כללי, למפלגה יהיה יותר קשה לאסוף רבנים תומכים, אבל לאופיו של האיש, הרי כולם יודעים כמה הוא טוב. שס הרשעים הכפישו אותו ברמה האישית, ועל כך בוודאי אפשר להוציא מכתבי תמיכה בו, כדי לבטל את מה שעשו שס. אומנם רבנים רבים לא יחתמו כי רוצים טובות הנאה, אבל הגדולים והאמיתיים ודאי יחתמו, שיהיה מכתב שעוסק רק באופיו החיובי, וביראת השמים לו, ובמעשי החסד והטוב שעשה לעם ישראל, זה הרי פשוט וברור, איפה מכתב כזה? איך אפשר להשאיר את הזירה הזו מופקרת? קומו ועשו מעשה!
תשובה: קודם כל, אני ניסיתי לעשות זאת בעבר בתקופת הבחירות, אך ידיי כבולות מסיבות טכניות. צריך מישהו שיש לו זמן ורכב. הטלתי את המשימה על מישהו, אבל הרבה אנשים אוהבים לדבר ולהגיד: "אני אוהב את הרב אמנון יצחק" אבל כשזה מגיע לידי מעשה הם לא באמת עושים משהו.
יש משפט מפורסם בגמרא בארמית, אתרגם לך אותו: "עד שאמרת לאחרים מה לעשות, קום ועשה אתה בעצמך...מי שדיבר ראשון יקום ויעשה ראשון"  הכרויות לדתיים
אז קדימה...אני מחכה למכתב ואשמח לפרסם אותו לעשרות אלפי אוהדים...בהצלחה
 
שם האוהד: ספיר אופק
שלום. אני בת 13 ואני מרגישה כל כך לבד בזמן האחרון.. אני לא מוצאת חברות, אני פשוט לא מסוגלת יותר אני נופלת לעצבות, אני חייבת חיזוק ממישהו בבקשה, אני אבודה ועוברים עליי ניסיונות קשים, אני לא יכולה יותר אני כל כך לבד! אני רוצה להרגיש שה' איתי אבל אני לא מצליחה.
תשובה: ספיר שלום, הבדידות מסוכנת. קודם כל אני מציע לך כשלב ראשוני להתחבר לפורום האוהדות. שם תקבלי אוזן קשבת מבנות מקסימות כמותך. כשלב שני, תתייעצי עם רב - אולי את צריכה מסגרת מתאימה יותר. תשמרי פה איתי על קשר במדור השאלות. בהצלחה.
לכניסה לפורום האוהדות לחצי כאן
 
שם האוהד: אלי
שלום וברכה אנו שומעים את הרב מדבר על אמת יש לנו בדור את הרב מוצפי שידוע במידת האמת שלו ויש לו שחיטה משלו לחומרא ללא חשש וידוע שפתח אותה עקב הבדצים שאינם בדצים וגם הוא נחלץ לעזרת הרב נגד הזמרים הסוררים אך מדוע ולמה אין אתם מביאים בשר שלו במכירה (אין אני יודע אם אתה יכול להשיב לי מדעתך אך את תשובת הרב אבקש)תודה
תשובה: באמת ההכשרה של הרב מוצפי מעולה לכולי עלמא. העובדה שיש משהו טוב, לא אומר שאי אפשר לעשות משהו טוב נוסף בישראל. הם הולכים בחפיפה אחד עם השני ולא בסתירה.
 
שם האוהד: בעילום שם
יש חיזוק מאחד הרבנים שתומך בפעולותיו של הרב אמנון יצחק שאלתי באתר מורשת את השאלות הבאות.
שלום וברכה לכבוד הרב. שאנשים מדברים על ר' אמנון יצחק האם רצוי לקרוא לו בתואר הרב או לא?ומה דעתו של כבוד הרב על אירגון שופר?התשובה:
מאת: הרב רצון ערוסי
יש לקרוא לו רב. ויש לו זכות, שבאירגונו שופר הוא מחזיר בתשובה.
תשובה: חזק וברוך. אוסיף על דברי הרב רצון ערוסי כך: תעודת רבנות משיגים בשנה של לימודים. קל וחומר מי שלומד 35 שנים. הקושיה לא קושיה
 
שם האוהד: אביתר
שלום רב,
רציתי לשאול מה הטעם שמורינו ורבינו רוצה להמשיך לנסות להשפיע דרך הפוליטיקה. כי מה שהיה הוא כנראה שיהיה. אותם האיומים, ההפחדות, ההסתות נגד הרב ותומכיו יחזרו ובפרט אם תהינה בחירות חוזרות שעדיין הכל טרי ושוב הערב רב עם כל תקציביו וכליו ינסו להכשיל את הרב. אולי עדיפה הדרך שכרגע הרב פועל להקים קהילות פז, לאחד את הקהילות בצורה זו וכך ב"ה נקרב את הגאולה ע"י האחדות מבלי להתלכלך בפוליטיקה? האם הגאולה תלויה בהצלחת מהלכים פוליטיים או שלא קשורה כלל לפוליטיקה?
תשובה: אביתר עליך השלום והברכה, יש לי תשובה מפורטת בעבורך, אך אינה מתאימה לפרסום. אשיב לך ברמזים: הרב יודע מה הוא עושה. גאולת עם ישראל תלויה בחשיפת השקר ודביקות באמת.
 
שם האוהדת: מיכל מסלטי
שלום וברכה לכם חזק ואמץ על כל התשובות שאתם נותנים לאנשים שיבינו שהאמת יש רק אחת ואי אפשר להתחמק שהקדוש ברוך הוא ישלח לכם כל מיני דמתיו תצליחו חזק ואמץ עכשיו לשאלה שלי רציתי לדעת עם הרב הקדוש הזה הוא מעדות ספרד או מעדות אשכנז??
תשובה: אני חושב שאני מבין לאן את חותרת עם השאלה. הרב הוא תימני, זה מן הסתם את יודעת. תימנים יש להם פוסק משלהם (הרמב"ם). במקרים בהם לא פסק הרמב"ם (כגון: תנור, מקרר וכד'), אזי בוחר התימני ללכת אחר פוסק. חלק מהתימנים - ביניהם הרב אמנון יצחק, הולך לפי האשכנזים.
 
שם האוהד: דני דהן
האם זה נכון שאומרים שהרב שטינמן לא רוצה לקבל את הרב לביתו?
תשובה: לא, כפי שהרבה שמועות אינן נכונות
 
שם האוהד: איציק פחימה
לכבוד מנהל האתר רציתי לדעת אם תוכל לעשות באתרך סקר כמה אנשים רצו להצביע פז ולא הצביעו מחמת קפידות ונדע כמה מנדטים אמיתים היה צריך להיות ולא נהיה במין אי ודאוות
תשובה: איציק היקר שלום רב, באתר לא גולשים כל האוהדים. יש המון ללא מחשב. הסקר לא יהיה רלוונטי. חוץ מזה, בוא נתקדם. אפשר לעשות מצוות. חבל על טחינת קמח טחון. שיהיה בהצלחה בקיום מצוות וזיכוי הרבים ולהמשיך הלאה. חזק וברוך
 
שם האוהד: אבי
שלום,
רציתי לדעת לגבי תוצאת הבחירות מדוע לא באו לידי ביטוי כל החילונים (הכיפות השקופות) המהווים 33% ממצביעי כח להשפיע כפי שאמר מורינו ורבינו?
ולא בטוח שהם פחדו מההקפדה של הרב עובדיה.
שאלה שניה מדוע לא דורשים מאתנו מכל מי שהצביע כח להשפיע לרשום או לחתום כדי לדעת כמה בדיוק הצביעו כח להשפיע וכך תהיה הוכחה ודאית שתוצאת הבחירות זוייפה ולערער על תוצאה זו?
תשובה: לשאלתך הראשונה שתי תשובות:
האחת: אמרו "אם ככה דתיים מתנהגים אז לא צריך"
השניה: חוששים ממרן למרות הכל
לשאלתך השניה: עובדים על עניין זה בצורות אחרות
 
שם האוהד: אוראל
מדוע הרב אמנון לא התערב לטובת הרב אמסלם, כי גם אותו לא דנו בבית הדין, ולפי דעתי הוא היה אמור למחות על העוול שנעשה ,והוא בעצמו אמר בנוגע אילו שכל הרבנים ששותקים לאחר מה שקורה ,דינם כמו איוב שנידון בייסורים ,על זה שלא מחאה , תודה
ואני אבהיר ,אני לא לטובת הרב אמסלם אני אומר שצריך למחות על זה שלא עשו לא משפט ! וישר הרב עובדיה נידה אותו ,לטענתו על שקרים שש"ס המציאו, ושיקרו את הרב עובדיה שהוא לא רוצה להגיע אילו
http://www.youtube.com/watch?v=RKsN5QTbdjg
תשובה: עם הרב אמסלם יש בעיה יותר חמורה. הוא נודה. מכיוון שהוא נודה, סביר להניח שהרב אמנון יצחק לא רוצה ולא שייך להזדהות עימו. יתר על כן ראוי לציין, הרב אמנון יצחק אומר במפורש "משווים אותי לאמסלם". אמסלם סטה מן הדרך לשיטתם, ולא ראוי שישוו בין האחד לשני. 
 
שם האוהד: רונן
נשמה טובה 
תודה על התשובה האמיתית
אני אשמח לזכות ולעזור לך שתמשיך לשדר
אני אתרום לך את התשלום המלא בהורדת קבע
תעדכן אותי דרך הדאר
אלף תודות
תשובה: לא תודה. אני נגד תרומות
 
שם האוהד: חסוי
ביטלו את ההרצאה בזיכרון ובחיפה?
תשובה: כן
 
שם האוהד: יניב
ערב טוב צדיק.יש לך אולי מושג למה הרב מוגרבי שמוקלט שלא חתם במכתב וכו,שבוע לאחר מכן מעלים אותו בקול ברמה ואומר דברים הפוכים הרי הוא תמיד היה בעד רבנו??
האם מותר להגיד דברים שהרב אמר על כל מיני רבנים אין פה לשון הרעתשובתכם חשובה לי תודה והמשך פעילות לקהילת פז במהרה לגאולה השלימה
תשובה: כבר השבתי לשאלה זו. בכל אופן, התשובה היא שהשאלות שהוא נשאל ברדיו שונות מהשאלות הוא נשאל במקור. הוא מחה על כבוד מרן, ולמעשה כבוד מרן לא חולל לפי האמת ולכן הוא התחרט שעל פי האמת מחאתו אינה תקפה
 
שם האוהד: רונן
מה קורה עם הרדיו לא ענית ובנתיים שקט לנו
תשובה: לא עניתי לך בפעם הקודמת כי לא היה לי נעים לענות, אך האמת היא שזה עולה 100 שקלים בחודש. נגמר התקציב. :(
 
שם האוהדת: מיכל מסלטי
שלום לכם אנשים יקרים רק שתדעו שאני מאוד אוהבת את הרב מבחינת רוחנית כאילו מה שהוא אומר ואיך שהוא מדבר רציתי רק לדעת אמרו ברדיו מסויים שהרב אמנון יצחק שליט"א שיבדה לחיים ארוכים וימשיך לחזק את הרבים שנאמר "כל המזכה את הרבים אין חטא בא על ידו" בא לרב עובדיה יוסיף שליט"א שיבדה גם לחיים ארוכים וטובים וביקש ממנו סליחה על מה שהיה בבחירות ולפני ושהרב אמנון יצחק אמר גם שהוא מצטער על זה שהוא הקים את מפלגת כח להשפיע אני רוצה לדעת האם זה נכון או שזה שקר? תודה רבה רבה
תשובה: שקר.
 
שם האוהד: אברהם ג
תודה על התשובה , באמת לא חשבתי על זה בכיון מחשבה הזאת. אך הייתי רוצה להמשיך לשאול:
הטענה שפחות אנשים "מגיעים" להרצאות לדעתי זה הפוך! פעם לא היה אינטרנט וכו' וכדי לשמוע ולראות את הרב היו צריכים ללכת להרצאה
היום אני ועוד עשרות או מאות אלפים יושבים בבית ורואים אותו (נכון שזה מאד מרגש ללכת ולראות את הרב ממש(כפי שאני וילדי עשו כמה פעמים)) , אבל מה ששינה אותי ומשפחתי כל כך הרבה זה היה על ידי שראינו אותו דרך הדיסקים והאינטרנט!
ולדעתי ההשפעה שלו היא עצומה גם היום , אך כאשר ההרצאות מלאות דיונים על הזמרים- אותי אישית זה לא מחזק , וכאשר אני נותן דיסקים לכל מיני אנשים כדי להחזיר/לחזק אותם אני מחפש את הדיסקים בלי הנושאים של הזמרים. בנוגע לשס אולי זה הזמן לברר לגבי זה . אני לומד הרבה על שמירת הלשון(בזכות הרב ) ולי אישית אין לי תועלת לדעת מה קורה בפוליטיקה (בזכות הרב אני כמעט לא קורא חדשות ובמקום זה אני לומד ב"ה)אני אישית הצבעתי ג' קודם , אני מאמין שמותר לשמוע על כל זה אך אני לא מבין למה , או אולי באמת לי אישית אסור לשמוע בתקופה הזאת את ההרצאות כי לי זה לא משנה מה שקורא שם? אני יכול לראות בתקופה הזאת הרצאות ישנות -קשה לי למצוא הרצאות שלא ראיתי אך לא אכפת לי לראות כאלו שכבר ראיתי - זה עדיין מחזק אותי מאד.
אותי מאד מענין עם גם בנושא הזה הרב שאל את הרב שטינמן , כי אין ספק שזה לדעתי שאלה גדולה, האם פשוט לא לענות , או כן לענות ולהראות שהם לא בסדר. לפי הרגש שלי הלוואי שעכשיו היה ההלכה שמהיום לא צריכים לדבר עליהם יותר.
תשובה: חזק וברוך על ריש דבריך. ברור שכל מה שעושה הרב, בדעת תורה עושה. כל המהרה אחר רבו כמהרהר אחר השכינה. יש רבנים גדולים ונפלאים שאתה יכול ללמוד מהם תורה גם בדיסקים, כגון: הרב בן ציון מוצפי...ועוד..בהצלחה רבה בהמשך הדרך
 
שם האוהד: שי כהן
שלום רב,פניתי לפני מעל שבוע ולא קיבלתי תשובה,שאלתי לגבי הדיסק של לימוד בחברותא שכל התורה על דיסק מה שהרב פרסם לאחר סיום פרוייקט האנצקלופדיה הרב ערך שוב סבב חילוק מניות בנידון,,חבר שלי רכש מניה ועדיין לא שמע על הוצאת הפרוייקט לאור רצינו לדעת מה קרה עם זה ואם זה יצא למה לא שמענו על כך ואיך אפשר להשיג זאת,,תודה רבה.
תשובה: יצאה האנציקלופדיה האינטרקטיבית. האנציקלופדיה התורנית עדיין לא יצאה. 
אם ירצה ה', בקרוב יוקם אתר המאפשר ליהודים מכל העולם ללמוד בחברותא במיקרופון ומצלמה, המתרגם באון ליין את השפה של שני המשתמשים, לדוגמא: יהודי מארצות הברית יוכל ללמוד בחברותא עם יהודי בגרמניה. 
 
שם האוהד: אברהם ג
בתור אחד שרואה כל הזמן את ההרצאות של הרב אני לא מבין למה לגנות אנשים רשעים זה יותר חשוב לא עדיף פשוט לא להתייחס ולעסוק בהחזרה בתשובה וחיזוק רוחני שלנו? כואב לי על המצב .
תשובה: שבוע טוב, אומר לך את דעתי: הרב מאמין שכל מה שקורה לו, מאת ה' קורה לו. הוא איש אמת, וכאשר הוא נתקל בעיוות האמת, עליו לטפל בו למען הציבור. זה זמן רב שהרב יודע על שחיתות פה ועל שחיתות שם ולא עשה עם זה מאומה. אמנם כשהדברים מגיעים אליו, הוא צריך לטפל בזה. הרב מאמין שהאלוקים מנחה אותו ישירות, ואם משהו מגיע אל כפיו, כלומר שהאלוקים רוצה שהוא יטפל בו. הרב בתחילת דרכו החזיר בתשובה, לאחר מכן החילונים לא הגיעו בהמוניהם להרצאות כפי שהיו נוהגים בעבר, ונאלץ הרב להתעסק בהחזרה בתשובה של הדתיים. הרב לא מבקש מלחמה, היא מגיעה לפתחו. להילחם בזמרים הפסולים, הוא דבר קשה שידוע מראש שיחולל שמו, אמנם עשה זאת למרות ההשלכות. כעת המלחמה בגורמים יותר קדושים וגבוהים ביהדות מביאה עמה בעיות קשות יותר, ובכל זאת עושה זאת הרב. ולמעשה התשובה בקצרה ממני אליך היא: היהדות אחת היא, שורשה בהר סיני כפי שרוצה האלוקים שנקיימה. הרב מדריך את העם ללכת בשביל האמת. בתחילת דרכו מהחילוניות לדת, לאחר מכן מהדת עם שירה פסולה לדת כשרה לחלוטין, וכעת להסיר את השקר מראשי הדת. כך שלמעשה הרב תמיד מחזיר בתשובה...השאלה היא איפה נגיעתו ולאן מכוון אותו האלוקים. זו תשובה שאינה בשם הרב...זו דעתי האישית ממבט מהצד.
 
שם האוהד: עמנואל
האם יש תכנון לבצע שידורי ברדיו דרך לווין כמו ברדיו 2000 כדי לאפשר לאנשים שאין להם אינטרנט בבית גם לשמוע?
תשובה: כן, אמנם בשיטה קצת שונה.
 
שם האוהד: 
אם האדם היהודי ידע שיש להזהר מלנדור נדר , ובכל זאת הוא נדר נדר והפר אותו , אז איך מתקנים במצב כזה נדר שהופר?
תשובה: הרב מחפוד 03-5741167
 
שם האוהד: יוסי כהן
תודה לך בנתיים על התשובות אך יש לי עוד כמה שאלות
1 למה הרב גלזר שהיה בקשר טוב עם הרב דיבר נגדו?
2 אם הרב מוגרבי תומך ברב איך היכחיש זאת בקול בעורמה
3אם רבנים אלו שצינתה תומכים בו שיאמרו זאת בגלוי
4 הרב שטינמן כבר לא תומך ברב?
תשובה: 
1. שלח אלי, לא מכיר סוגיה זו. אעיין בה ואשיב ariel30g@gmail.com
2. זו שאלה שצריך לשאול את הרב מוגרבי, מעיון שלי ככל הנראה הרב מוגרבי משיב לשני דברים נפרדים. מצד אחד מחה על כבוד מרן, מצד שני, מסכים שהרב אמנון יצחק צדיק. הרב מוגרבי בקול בעורמה אמר שכל החתימה הייתה על כבודו של מרן, אמנם כבר התגלה בשער בת רבים שכבודו של מרן לא נפגע כהוא זה. וממילא הדברים לא סותרים.
3. הם אומרים זאת בגלוי, תרשום ביוטיוב הרב רצאבי הרב אמנון יצחק וכו'..
4. הרב שטיינמן מעולם לא תמך במפלגת כח להשפיע...זה סילוף. הוא אמר שאם יש כח מצווה להציל. כלומר: אם אכן ניתן לקחת קולות מהחילונים לדתיים, מצווה לעשות זאת. אך הרב שטיינמן מאז ומעולם ולעולם יתמוך באגודה.
 
שם האוהד: ניוסף
שלום מנהל האתר
היום בעזרת השם תהיה הרצאה של הרב, אולי מישהו יוכל לדבר עם הרב כדי שידבר בשיעור על הבעיה שיש לנו בארץ עם כל האלפי מסתננים האלה מאפריקה שהגיעו ועושים לתושבים צרות , אין עם מי לדבר ,לאף אחד לא איכפת, חייבים לעשות משהו
תודה
תשובה: בדיוק אתמול שלחתי לו בקשה זו, וקיבלתי תשובה פשוטה ואמיתיתלדבר עם שס שלא מונעים להכניסם הם במשרד הפנים ואחראים על כך"
ואם תחשוב על זה לעומק הוא צודק, כעת שהוא לא בכנסת, לדבר על זה זה לא יעזור. אתה מוזמן ליצור קשר עם ש"ס.
 
שם האוהד: יוסי כהן
1 איך אפשר לומר שבני ביתו הסיעו את מרן בשבת ללא צורך וחיללו שבת מה הקשר מזה שקרעו אנשי ש"ס מודעות בשבת או שלחו פקח בשבת מה זה קשור למה שאדם פרטי עושה על דעת עצמו וכי אותו אדם ששרף את ספרי מרן עשה זאת על דעת הרב אמנון הרי ודאי שלא הוא עשה זאת על דעת עצמו?
2 האם הרב אמנון שליט"א לומד תורה בקביעות חוץ ממוסר
3 למה בזמן כזה קשה לא תומך בו אף רב גדול או מורו ורבו הרב שטינמן
4 מה עם כל התביעות שהרב אמר שיתבע את ש"ס על זיופים היכן זה עומד
1. שאלה טובה, גם הרב אמנון יצחק בעצמו לא אמר שזו דעתו, הוא אמר שניתן להקיש, ולא אמר שהוא מקיש בעצמו, אמנם אמר ששלושה עיתונים חרדים הקישו. חזק וברוך על השאלה.
2. יש לו חברותא לגמרא עם תלמיד חכם ששמו הפרטי הוא ראובן...הרב ראובן...
3. דווקא כן. הרב מוגרבי והרב רצאבי. עיין בחומרים
4. ימים יגידו. לא על כל שאלה ניתן להשיב
 
שם האוהד: אביתר
אם כצעקתה, שש"ס גנבו וזייפו קולות, ועשו ככל העולה על רוחם. תמוה הדבר במקצת.
שהרי יש לרב מליון חוזרים בתשובה, וסטטיסטית לפחות חמישים אחוז מתוכם בישראל,
ולפחות חמישים אחוז מתוכם הצביעו פז.
אז למה לא ראינו את זה בקלפיות שאינן מזוהות עם הציבור החרדי, כמו במקומות שבהם יש ציבור חילוני לגמרי ואין לש"ס אפילו דריסת רגל, ולעומת זאת בשכונות חרדיות דווקא נספרו קולות רבים לרב.
לכן לפי דעתי יש טעות בטענה הזאת, וכנראה שהכשלון האמיתי הוא באופן היח"ץ האגרסיבי מדי- שלא השאיר שום מידע לציבור על המפלגה בעצמה ורק על העומד בראשה, דבר שהתפרש ע"י הציבור כמגלומניה של הרב.
אשמח לתגובתך
תשובה: מרן פסק הלכה. אנשים פחדו על העולם הבא שלהם. 
 
שם האוהד: :)
שלום.
יש לקרובת משפחה (ממש קרובה שלי) הצגה ממש מושקעת (שהתכוננו אליה הרבה זמן) ולפי שנים קודמות שהיו הצגות מעין אלו- שנה אחת הייתי בהצגה כזו, וזה הלך בערך ככה- שירים חילוניים לגמרי (שירי אהבה), בנות רוקדות ומציגות עם מכנסיים- אבל יש מאחור בנים שאחראים על כיבוי והדלקת אורות וכו'- והם רואים את הבנות רוקדות ולא צנועות...
לא בטוח שגם השנה זה יהיה כך, אבל סביר להניח שדומה.
גם אם לא יהיו שירים חילוניים לגמרי כמו שירי אהבה וכו', יהיו שירים (בטוח פסולים)- וזה אסור גם מגזירת החורבן, וגם כי השירים פסולים.
(ההצגה הזו- הקהל הוא רק בנות (מלבד הבנים שאחראים על הדברים הטכנים) וזה במסגרת בי"ס שמוגדר כתורני...)

(אני לא חייבת ללכת- נכון שזה יהיה הזוי כזה, והרבה חברות ינקצו לי למה אני לא הולכת, אבל זה בכלל לא שיקול וזה לא מעניין אותי מה יגידו לי ומה יחשבו עלי. אני עושה מה שנראה לי נכון ואמיתי ולא אכפת לי מה אחרים יגידו)

אני רק צריכה שמישהו יעזור לי להחליט, אם תוכלו בבקשה לומר לי את דעתכם.
תודה רבה מראש.
תשובה: אני חושב שהתשובה ברורה. לא מדובר בבית ספר תורני, זה פריצות לשמה. זה איסור גמור. אני ממליץ לך לקחת דיסקים של הרב אמנון יצחק או רב אחר שמדבר על צניעות, ולחלק בחינם לחברותייך שיבינו את חומרת האיסור.
את מספרת על בית ספר "תורני" לכאורה שיש גברים שרואים נשים במכנסיים רוקדות, זו לא בכלל שאלה.
צריך שכולן כולל המורות וכל ההנהלה שיחזרו בתשובה. 
כל הכבוד לך. ירבו כמותך בישראל. בזכות נשים צדקניות ייגאלו ישראל
 
שם האוהדת: חן
תודה רבה שהפרדתם את הפורומים באתר!!!
(נרשמתי :) )

אגב- אני בת לא בן, שלא תשימו אותי בטעות בפורום של הבנים.
תשובה: חזק וברוך
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום