פורטל התורה והתשובה - כל ההוכחות שהתורה אמת במקום אחד
 
 

 


ספרים מופצים בחינם 


 

הנוקם: האקר ישראלי הפיל את האתר של אנונימוס

אחרי שמתקפת הענק על שנועדה "למחוק את ישראל מהאינטרנט" לא הצליחה להביא את התוצאות להן קיוו - פגיעה נוספת לפעילים של אנונימוס; האקר ישראלי המכנה את עצמו Dog_Fts הפיל להם את האתר

 

לאחר שלושה ימים שלמתקפות סייבר של אנונימוס על אתרים ישראלים, שהגיעה לשיאה אמש (א'), וכשלה, נראה שהאקרים ישראלים דווקא מצליחים להשיב מלחמה. נכון לשעה זו,אתר המשמש כדף רשמי של קבוצת אנונימוס, ירד מהרשת. זאת בעקבות פעולה של האקר ישראלי המכנה את עצמו            "Dog_Fts".   הכרויות לדתיים   

לפני נפילתו ניתן היה למצוא באתר מידע על הקבוצה, על המטרות שלה, והודעות של חברי קבוצה שונים. בשעה זו האתר אינו פעיל, אם כי סביר להניח שהוא ישוב לפעול בשעות הקרובות. ועדיין מדובר בנזק תדמיתי לא קל לקבוצת ההאקרים שאוהבת להציג את עצמה כבלתי פגיעה.

חשוב לציין שאנונימוס אינה קבוצה מאורגנת, למרות שיש לה כביכול אתר וחשבון טוויטר רשמיים ברשת. מדובר במקבץ של האקרים שונים, רבים מהם ילדים, רובם בלתי מזיקים. אלה גם משייכים את עצמם לקבוצה ולמטרות המפוזרות שלה. אך הפעם נראה שהפגיעה היא בבסיס אמיתי וסמל של כל מי שמשייך את עצמו לאנונימוס.

מתקפת הסייבר החלה כאמור עוד ביום שישי והגיעה לשיאה אמש. אתרים ממשלתיים שונים הותקפו, אך שבו לתפקד בתוך דקות. הנזק היה בעיקר לאתרים קטנים שלא אובטחו כמו שצריך והושחתו.

מקור: נקסטר
 
כל הקורסים האלה בחינם לחלוטין
רק ללחוץ וליהנות מכל הקורסים ללא תשלום